telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl norimos prekės likučio, maloniai prašome pasiteirauti prieš atvykstant įsigyti.

Apžvalgos

HTC Magic trumpa apžvalga

HTC Magic trumpa apžvalga

Pirmas smartphone, kuris veiktų ant Google Android platformos buvo išskirtinis telefonas T-Mobile. G1 atgabeno miniatiūrinę qwerty klaviatūrą ir įgijo sumaišytą reakciją. Šis antras modelis yra skirtingas daugelyje būdų.

 

 

Pagrindinės savybės

- Android OS v1.5 Cupcake 
- 3.2 colio jautrusis ekranas HVGA rezoliucijos 
- Qualcomm MSM 7201A 528 MHz CPU, 192/288 MB RAM 
- GSM/GPRS/EDGE palaikymas
- 3G su HSDPA 7.2 Mbps ir HSUPA 2Mbps 
- 3.15 megapikselio autofokusuojama kamera 
- Wi-Fi 802.11 b/g 
- GPS 
- Rodomojo rutuliuko navigacija
- Akcelerometro daviklis
- Skaitmeninis kompasas
- Kompaktiškas ir stilingas modelis

Trūkumai

- Nėra vaizdo skambinimo kameros
- Nėra FM radijos
- Nėra duomenų perdavimo per Bluetooth

Trumpas apžvelgimas

Fiziškai tai yra gražus prietaisas, gražios baltos kreminės spalvos. Tai yra mažas ir tvarkingas 113 mm x 55.56 mm x 13.65 mm ir svoris 116g. 

Ekranas yra aiškus ir ryškus, 3.2 colio įstrižainė, 65K spalvų HVGA suteikia 320 x 480 pikselių rezoliuciją. Su geresne kokybe būtų buve geriau, bet kaip yra, tai pakaks daugumai naudojimui.

 

Po ekranu yra keletas mygtukų – Skambinimo, Pabaigos, Namų, Meniu, atgal ir paieška. Taigi sudaro šeši mygtukai ir vienas rudomasis rutuliukas. MiniUSB jungtis yra įdiegta HTC Magic telefono apačioje. HTC Magic jungtis neturi apsauginio dangtelio ir tai suteikia galimą pažeidimą. Užpakalinėje dalyje yra įmontuota 3 megapikselių kamera, be blykstės. Po baterijos dangteliu guli 1340mAh Li-Ion talpos baterija. Tai gana talpi baterija, leidžianti mėgautis ilgesnį laiką telefono paslaugomis. Kitas įdomus dalykas yra toks, kad microSD kortelė yra po dangteliu. Ją keičiant nereikės išjungti telefono, tiesiog išimsite be menkiausiu problemų. Didelis privalumas yra toks, kad HTC telefonas puikiai dirba su 16GB microSD kortele, kuri dabar yra populiariausia rinkoje.

 
Tai yra 3G prietaisas su HSDPA 7.2Mbps. GSM/GPRS/EDGE palaikymas garantuoja patikimą tarpatutinį klajojimą. Yra dviejų versijų: vienas su 192MB RAM ir kitas su 288MB RAM. Su 192MB RAM Sense UI atrodo, kad veikia šiek tiek lėčiau.

Wi-Fi, Bluetooth ir GPS yra įmontuoti. Įdiegta kai kurių papildomų galimybių tokių kaip Gatvės Vaizdas Google Žemėlapiuose tiesiog, pakreipiant Magic jūsų rankose ir gebėjimą panaudoti 3.2 megapikselių kamerą kaip brūkšninio kodo skaitytuvą. Vaizdo įrašymas neturi kuo pasigirti, nieko įspūdingo.

  

 

Tai patogu kai naudojamas sujungime su trečiosios šalies paraiškomis identifikuoti prekes, pigias tų prekių ir net kaimyninių vietų kainas, kur jūs galite nupirkti juos.

Muzikos atkūrimas yra gana aiškus, kuris yra naudojamas per miniUSB jungtį. Trūkumas pasireiškia tame, kad nėra standratinio 3.5mm audio kištuko arba miniUSB į 3.5mm keitiklio pakuotėje. Audio kokybė yra gan padori, bet nėra labai stulbininanti. 

  Apibendrinant Magic atstovauja reikšmingam pagerinimui padidinti pirmojo Android telefono pataisymus, dėl kuriu vartotojai buvo nelabai patenkinti.Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Susiję telefonai


HTC Magic

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 


Pasiūlymai ir nusiskundimai