telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl norimos prekės likučio, maloniai prašome pasiteirauti prieš atvykstant įsigyti.

Apžvalgos

Nokia 5630 ExpressMusic

Nokia 5630 ExpressMusic

XpressMusic šeima keliavo ilgą kelią ir numetė didelį svorį nuo 5700. Nokia 5630 yra kitas žingsnis ir jie tampa protingesni ir greitesni. Aštrus protas tinkamame kųne, paskutinis XpressMusic smartphone naudoja greičiausią procesorių, kurį Nokia siūlė lig šiol.

  

XpressMusic nėra Nokia 5630 vienintelė dorybė. Pavergtas eksterjeras atskleidžia nedidelę dalį talento, kuris guli po. Greta muzikos lengvatos eina Wi-Fi, megavaizdo elementas 3 snapper, N-matuoklio palaikymas, ir S60 FP2, kad atidarytų duris į visą papildomo apps pasaulį.

Žinoma, tai nėra be jo trūkumų, bet galvoti vėl prieš pirmo akmens metimą. 5630 XpressMusic yra gana ploni – ir apimtyje ir kainoje – kad išvengtų jos kritikų.

Pagrindinės ypatybės:

 • ARM 11 600 MHz procesorius
 • GSM palaikymas
 • 3G su HSDPA
 • 12 mm plonumo
 • 2.2colio 16M spalvų QVGA ekranu puikiai matomu saulės šviesoje
 • 3 megapikselių kamera, sustiprintas fiksuotas fokusavimas ir dviguba LED šviesa
 • VGA vaizdo skambinimo kamera
 • Symbian OS su S60 3.2 UI
 • Stereo FM radija su RDS
 • Wi-Fi 802.11 b/g su UPnP technologija
 • Bluetooth (su A2DP) and microUSB jungtimi
 • microSD kortelės anga (16 GB palaikymas, 4GB komplekte)
 • Standartinis 3.5mm audio kištukas
 • Priskirti muzikos klavišai
 • N-Gage palaikymas
 • Ovi kontaktų integravimas
 • Kontaktų juosta ant pagrindinio ekrano
 • N-Series galerija
 • Tekstas į kalbą preanešimų pritaikymas skaitymo


Trūkumai:
 • Pagamintas iš pigaus plastiko
 • Sunku įdėti microSD kortelę
 • Ekranas yra ant kitos pusės patogiam naršymui ar video stebėjimui ir turi netikslų spalvotą atgaminimą
 • Kamera neturi autofokusavimo ir turi polinkį peršviesinti nuotraukas
 • Vaizdo įrašymo kokybė yra skurdi ir kadrų dažnis - žemas

  

Nokia 5630 primena apie geriausios kokybės plonumą 5310 XpressMusic. Tai neturi prašmatnių aliumininių akcentų, bet pridėtos daugiau galimybių ir S60 daro tai tikru darbiniu arkliu. Ir turint omeny tai yra smartphone – tai daro ploną dar įspūdingesnį.

Komplektas Nokia 5630 XpressMusic

Mažmeninis Nokia 5630 XpressMusic paketas turi viską, ko jums gali prireikti išspausti galimybes iš šio telefono. Komplekte yra microUSB įkrovos agregatas, keistai trumpas duomenų kabelis ir komplektas stereo ausinių. Baterija yra 860 mAh talpos.

  

Papildomai yra įtraukta 4GB microSD kortelė ir minkštas nešiojimo maišelis.

Dizainas ir konstrukcija

Nokia 5630 XpressMusic yra plonas, lengvas. Vartotojui yra pateikiama trijų spalvų versijos: raudonai juodas, mėlynas ant pilko ir chrominis pilkas.

Ant priekio, virš ekrano yra šalutinė VGA vaizdo skambinimui kamera ir aplinkos šviesos daviklis.
5630 XpressMusic ekranas tarp Nokia yra puikiausias, išreiškiant kontrastą ir spalvų perteikimą. taip pat turi ypač platų apžiūrėjimo kampą.

QVGA ekranas gali rodyti iki 16M spalvų 2.2 colių įstrižainėje. Saulės šviesose yra puikiai matomas vaizdas. Galbūt trukumas yra toks, kad turi palyginus mažą dydį. Spalvų atkūrimas yra su melsvu matomu atspalviu, fotografijoms suteikia šiek tiek nemalonių šaltų atžvilgių.

Simboliai yra išmarginti kaip sena mokyklinė matrica, tačiau tai yra kiek neįprastas variantas, bet visgi įskaitoma. Mygtukai yra mažoki ir spaudinėjasi sunkiai. Mikrafonas įdiegtas tarp "0" ir "#".Ekrano foninis apšvietimas yra balto apšvietimo ir šviečia labai stipriai, taip kad tamsoje yra didelis patogumas naudojant telefoną.

 

  

Telefono viršuje yra 3.5mm audio kištukui ir microUSB jungtis. Taip pat yra mažas LED apšvietimas, kuris pradeda veikti kai telefonas priungiamas USB jungtimi prie kompiuterio arba kai kraunamas.Kairėje pusėje yra standartinis muzikos grotuvo valdymas. Tamsoje šie mygtukai šviečia balta šviesa. Toje pačioje pusėje yra virvelei kilpelė.

 

Dešinė pusė yra gana perkrauta. Čia galima surasti garso lygio reguliavimui mygtukus, microUSB kortelės plyšį. Pastarasis turi mažą apsauginį dangtelį.Kortelę yra sunku išimti su pirštais taip kad gali kartais prireikti net kokio papildomo įrankio jai išimti.

 

Telefono apačia yra lygi ir pilka, nėra jokių mygtukų ar jungčių.

Užpakalinėje dalyje virš plono baterijos dangtelio yra 3 megapikselių kamera su viršuje esančia dviguba LED šviesa. Apačioje yra garsiakalbiui skylutės. Gaila, kad šis telefonas neturi stereo garsiakalbių. Garsiakalbio testas yra padarytas Telefonijos skiltyje.


Baterijos dangos aidarymas atskleidžia 860 mAh Li-Ion (BL-4CT) baterija ir SIM. SIM kortelė įstaoma po atlenkiamu metaliniu sklaisutu ir keitimas jos yra greitas bei lengas.

Telefonija

Signalo priėmimas yra puikus ant Nokia 5630. Telefonas turi pagirtiną kalbėtojo kokybę ir garsas per skambučius yra aiškus ir neturi jokių trukčžių. Vibracija įdiegta tokia stipri, kad jūs negalėsite praleisti ateinančių skambučių ar pranešimų.


XpressMusic grotuvas nėra įspūdingas

Grotuvas galima sakyt tas pats, nėra išskirtinias tik kad yra su naujasne Symbian versija. Didelis palaikymas audio formatų: MP3, AAC, eAAC+ ir WMA, bet ne daug kuo lenkia versluo orientuota Nokia E71. Valdymas yra gana paprastas ir greitas, tereikia panaudoti greituosius mygtukus esančius kairėje pusėje. Grotuva galima sumažinti ir atlikti kitus darbus, nebūtina laikyti įjungto grotuvo.

Rūšiavimas gali būti pagal atlikėją, albumus, žanrą ar kompozitorių automatinis ir dainų ieškojimo galimybės taip pat suteikiamos. Dainos gali būti perkeliamos į Nokia 5630 per Bluetooth, USB arba paprasčiausiai tiesioginis parsisiuntimas iš interneto. Galima panaudoti kortelių skaitytuvą perkeliant dainas tiesiogiai į kortelę.

Po užbaigto USB perkelimo arba kortelės įterpimo, telefonas automatiškai nuskanuos naujas muzikos dainas, taip sudės automatiškai pats į dainų bilbioteką. Grotuve yra penki ekvalaizeriai, tačiau ya galimybė patiems susireguliuoti ir pasidaryti taip kaip jums patinka.

Labai gera audio kokybė

Garso Nokia 5630 kokybė yra gera ko galime tikėtis iš telefonų. Išskyrus truputį aukštą visišką harmoninį iškraipymą ir tarpmoduliacijos iškraipymą visi nuskaitymai yra puikūs.

 

Triukšmo lygmuo ir dinaminis diapazonas Nokia 5130 XpressMusic yra puikūs, lengvai konkuruojasi su muzikos grotuvais.

Vaizdo grotuvas nepakankamai geras

Nokia 5630 gali groti jūsų video klipus ir vaizdo grotuvas sugeba rodyti normaliuose ir pilno ekrano režimuose. Kai pilname ekrane, softkey funkcijos yra paslėptos, kad jie nesugadintų žiūrėjimo ir tiktai pasirodytų, kai mygtukas yra paspaustas.

Su tokiu mažu ekranu, vaizdo atkūrimas nėra stiprybė. Norint, kad būtų atkurta DivX/XviD reikia instaliuoti papildomus grotuvo priedus.

FM radija su RDS ir internetiniu radiju

FM radijas ant Nokia 5630 turi gražų, paprastą interfeisą ir gali automatiškai peržiūrėti ir išsaugoti pasiekiamas stotis jūsų rajone. RDS palaikymas yra įtrauktas. Jei interneto ryšys yra pasiekiamas, Visual radijo priedas gali perkelti visas vietines stotis ir išsaugoti juos į telefono ragelį su jų vardais.

 
Jei jums kada nors atsibos vietinės radijo stotys ir esate Wi-Fi tinklo zonoje, Nokia 5630 siūlo interneto radiją su dideliu stočių ir pasirinktinai išsaugoti mėgstamiausius.

Kamera veikia gerai, vaizdo įrašymas - ne

Nokia 5630 yra aprūpintas 3 megapikselių kamera su maksimalia vaizdo rezoliucija 2048 x 1536. Puikuojasi dviguba LED šviesa, bet nėra lęšio apsaugos. Tai reiškia, kad stiklas, gaubiantis lęšį, yra linkęs išlaikyti dėmes. Neturi autofokusavimo, tačiau pavadinta yra vadinamu sustiprinančiu pastoviu centru.

Galimi nustatymai apima blyksnio kontrolę, savilaikmatis (2, 10, 20 sekundžių), naktinis režimas automatinis panoramos režimas ir daug nautraukų režimas. Daug nuotraukų režime gauname nuoseklius atvaizdus vieną po kito (6 atvaizda). Po to jūs galite parinkti kuriuos atvaizdus išlaikyti.

Yra taip pat nustatymas sugauti nuoseklius atvaizdus, atskirtus apibrėžto iš anksto intervalo (nuo 10 sekundžių iki 30 minučių). Spalvų efektai (sepija, neigiama, nespalvota, ryški).

Žaidimai yra N-Ganing

Nokia 5630 atvyksta su N-Gage palaikymu ir keliais įdiegtais žaidimais. Jie yra išbandymo versijos, bet yra aktyvacijos kodas pateiktas, tokiu būdu jūs galite aktyvinti vieną iš tų žaidimų veltui. Jūs galite, žinoma, perkelti naujus žaidimus, bet jie yra išbandomos versijos iki tol kol jūs panorėsite užmokėti.

Video pabaigai:

 Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 


Pasiūlymai ir nusiskundimai