telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl norimos prekės likučio, maloniai prašome pasiteirauti prieš atvykstant įsigyti.

Apžvalgos

Nokia 6303 Classic

Nokia 6303 Classic

Šį kartą apžvelgsime ne taip jau seniai pasirodžiusį, Nokia 6 serijos telefoną – 6303 Classic. Taip, jums nepasirodė, jis yra 6300 telefono „brolis“, kuris yra atsinaujinęs tiek stiliaus, tiek techninėmis savybėmis.

   

Pagrindinės savybės

- GSM/GPRS/EDGE palaikymas
- 2.2 colio16M spalvų QVGA ekranas su puiku matomumu saulės šviesoje
- 3 megapikselių kamera, autofokusas ir LED blykstė
- VGA vaizdo yįrašymas su 15fps
- S40 vartotojo interfeisas, 6 leidimas
- Stereo FM radija su RDS
- Bluetooth (su A2DP) and microUSB jungtimi
- microSD kortelė (4 GB palaikoma, 1GB įtraukta)
- Standartinis 3.5mm audio kištukas
- Turtingas perdiegimo priedų paketas
- Ovi Maps ir Ovi Share
- Tvirtas metlainis korpusas, mielos ovalios formos
- Nebloga BL-5CT baterija (Li-Ion 1050 mAh)

Pagrindiniai trūkumai

- Nėra 3G
- Atminties kortelės vieta po užpakaliniu dangteliu
- Nėra priskirtų užrakto mygtukų
- Nėra sumanaus rinkimo
- Nėra galimybės naudoti daug užduočių
- Nėra office dokumentų peržiūrėtojo

  

Pakuotė

Nokia 6303 Classic telefono pakuotėje radau duomenų perdavimo kabelį, naudojimosi vadovus, įkroviklį, 1GB atminties kortelę, laisvų rankų sistemą ir telefoną. Pakuotė yra nedidėlė, kompaktiška ir gana išvaizdi.

 

Dizainas ir konstrukcija

Nokia 6303 Classic telefono dizainas yra solidus, išvaizdus ir tikrai patraukiantis akį. Jis gali pasigirti savo patvarumu ir detalių sudėtimi. Telefonas rankoje jaučiasi tvirtai ir ypač maloniai. Visą telefoną dengia nerūdijantis plienas, o kai kuriose vietose – kokybiška plastmasė. Telefoną galima įsigyti dviejose spalvų variacijose – baltą su juodu ir visiškai juodą. Telefono matmenys: 108,8 × 46,2 × 11,7 milimetrai, o sveria jis išties ne daug – 96 gramus.

 

 

Priekinėje telefono dalyje puikuojasi garsiakalbis, šviesos jutiklis, spalvingas 2,2 colių ekranas, 2 funkciniai mygtukai, navigacinis keturių krypčių mygtukas, kurio vidurys (atliekantis patvirtinimo funkciją) švyti, kai būna praleistas skambutis ar atėjusi žinutė. Tuomet ragelio pakėlimo/padėjimo mygtukai ir skaičių klaviatūra. 

 

Viršutinėje dalyje yra telefono įjungimo/išjungimo mygtukas. Dešiniajame šone rasite du garso padidinimo mygtukus, o apatinėje dalyje – įkrovimo ir microUSB lizdus bei 3,5 milimetrų garso jungtį. Kairiajame įrenginio šone nieko nėra.

 

Nokia 6303 Classic telefonas komplektuojamas su Li-Ion tipo bateriją, kurios talpa 1050 mAh. Su energijos taupymo būsena telefonas išlaikė apie 4 paras. Per šias dienas aš kartais paskambindavau, rašydavau žinutes, žaisdavau žaidimus, fotografuodavau ir klausydavausi muzikos.Ekranas ir klaviatūra

Nokia 6303 Classic telefonas turi 2,2 colių, TFT tipo, 240 x 320 pikselių ekraną, kuris sugeba atvaizduoti daugiau nei 16 milijonų spalvų. Jo matmenys: 35 x 45 milimetrai. Prie šio prietaiso ekrano negaliu prisikabinti, jis išties puikus. Paveikslėliai ir vaizdo įrašai atrodo ryškiai ir detaliai. Ekranas šviečiant saulei matosi sunkokai, bet šviesos jutiklio pagalba, jis pasidaro blankesnis, tuomet galima geriau įžiūrėti jame esančią informaciją.

  Šis įrenginys turi klasikinės formos skaičių klaviatūra, kuri nieko neišsiskirianti, tačiau suteikia daugiau elegantiškumo telefonui. Rašyti su ja patogu, mygtukai spaudžiasi maloniai ir lengvai.

Jungtys, ryšiai, atmintis

Telefono apatinėje pusėje yra trys lizdai: pirmas – įkroviklio lizdas, antras – 3,5 milimetrų garso jungtis, per kurią galėsite prisijungti savo ausines ir trečias – mircoUSB lizdas, per kurį galima persikelti norimus duomenis su specialiu kabeliu. Nuėmus dangtelį, kairėje pusėje yra microSD atminties kortelių lizdas. 


Nokia 6303 Classic veikia tik GSM (900/1800/1900) tinklo diapozonose. Gaila, tačiau 3G tinkluose šis telefonas neveikia, o tai sukelia šokių tokių problemų, žiūrint į interneto naršymo galimybes. Šiame modelyje yra Bluetooth 2.0 su A2DP profiliu, kuris leis greičiau prisijungti norimas belaides ausines ir klausytis kokybiškos muzikos.  


Šiame prietaise yra 17 MB vidinės atminties, tačiau nenusiminkite, komplektacijoje rasite 1 GB atminties kortelę. Didžiausias atminties kortelės dydis, kurį palaiko telefonas – 4 GB.

Fotoaparatas

Nokia 6303 Classic telefonas turi 3,2 megapikselių kamerą su dviguba LED blykste ir automatiniu fokusavimu. Fotoaparatas gali priartinti iki 8 kartų skaitmeninių būdu, o didžiausia nuotraukų raiška – 2048 x 1536. Fotoaparato funkcijos: naktinis režimas, laikmatis ( 3, 5, 10 sekundžių), efektai (pilki pustoniai, sepija, negatyvas), baltos spalvos balansas (automatinis, dienos šviesa, kaitrinė lempa, fluorescencija).

Taipogi fotografuojant vaizdas yra status, tačiau galima nustatyti, kad būtų gulsčias. Nuotraukų kokybė gan padori. Prastesnio apšvietimo aplinkoje, nuotraukų kokybė suprastėja.Vaizdo įrašų režime, kamera gali įrašyti vaizdą iki 640 x 480 raiškos, 3GP formatu. Funkcijos yra tokios: galimybė išjungti mikrofoną, efektai (pilki pustoniai, sepija, negatyvas), baltos spalvos balansas (automatinis, dienos šviesa, kaitrinė lempa, fluorescencija) bei tai pat galima filmuoti stačiuoju arba gulsčiuoju vaizdu. Vaizdo įrašų kokybę vertinu neblogai. Manau nufilmuoti greitam momentui kokybės tikrai turėtų pakakti.Muzika ir FM radijas

Nokia 6303 Classic telefonas nėra muzikinis, tačiau, jis turi 3,5 milimetrų garso jungtį, o tai, šiam modeliui, suteikia daugiau funkcionalumo ir pranašumo. Telefone esantis muzikos grotuvas, savo išvaizda, yra pasikeitęs nuo senesniųjų modelių. Galiu teigti, jog išvaizda atrodo solidžiau ir net gražiau. Muzikos grotuvas gali skaityti šiuos muzikinius failus: MP3, AAC, MP4, AAC+, „Enhanced AAC+“, H.263, H.264.Muzikos grotuvas suskirstytas į tokias kategorijas: „Visos dainos“, „Grojaraščiai“, „Atlikėjai“, „Albumai“, „Žanrai“ ir „Vaizdo įrašai“. Klausantis dainos, ją iš karto galima įdėti į savo sukurtą grojaraštį. Taipogi, muzikos grotuve yra kartojimo („Repeat“) ir grojimo atsitiktine tvarka režimai („Shuffle). Pagerinti muzikos skambesį ausinėse ar garsiakalbiuose, muzikos grotuvas turi stereofoninio įspūdžio sustiprinimo režimą bei ekvalaizerį ( Įprastinis, Pop, Rokas, Džiazas, Klasika ir 2 rinkiniai, kuriuos galima koreguoti pačiam).Šis modelis turi FM radiją su RDS, kurio pagalba galėsite sužinoti radijo stoties informaciją. Radiją valdyti patogu ir per daug nesudėtinga. Galima pasirinkti, jog suieškotų visas radijo stotis ir suskirstytų jas eilės tvarką.Interneto naršymas, operacinė sistema ir žaidimai

Naršymas internete su jau esama telefone naršykle yra ganėtinai patogus ir paprastas. Youtube.com mobilųjį tinklapį atidarė per ~11 sekundžių, o mobili.lt ~35 sekundes. Normalius tinklapius atidarinėja ilgiau, bet nereikia stebėtis – telefonas neveikia 3G tinkle.

 

Nokia 6303 Classic modelyje veikia Nokia S40 6th edition operacinė sistema, kuri pasikeitus ir atsinaujinus, tiek piktogramų, tiek programų atžvilgiu. Telefone yra tokios programos kaip: „Atsisiųskite!”, dydžio ir vienetų keitikliai, „Opera Mini“, paieškos sistema, pasaulio laikrodis, „Share on Ovi“ ir žemėlapiai (veikia tik su prijungtu GPS moduliu). Kaip ir daugelyje, taip ir šiame telefone rasite tokias, dažnai naudojamas programas: žadintuvą, kalendorių, darbų sąrašą, tekstinius įrašus, skaičiuoklę, atgalinį laikmatį ir chronometrą.

 

Telefone yra įdiegti 4 žaidimai: „Bounce Tales“, „Brain Champ.“, „City Bloxx“ ir „Sudoku“. Iš šių žaidimų man labiausiai patiko „Bounce Tales“ ir „Brain Champ“. „Bounce Tales“ žaidime vedžiosite kamuoliuką ir rinksite daiktus, o „Brain Champ“ atlikinėsite kasdieninius smegenų lavinimo pratimus arba galėsite mušti rekordus tam tikros užduoties.


Išvados ir pastebėjimai

Nokia 6303 Classic telefonas – tai solidžiai ir elegantiškai atrodantis įrenginys, kurio detalės pagamintos iš nerūdijančio plieno ir kokybiškos plastmasės. Šį modelį išsitraukti tikrai nebus gėda, priešingai – malonumas. Reziumuojant, 6303 Classic - plonas, išvaizdus ir patogus telefonas. Štai būtent šie trys žodžiai viską pasako apie šį modelį.Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Susiję telefonai


Nokia 6303 classic

Nokia 6300

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 


Pasiūlymai ir nusiskundimai