telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl norimos prekės likučio, maloniai prašome pasiteirauti prieš atvykstant įsigyti.

Apžvalgos

Nokia 6600i Slide apžvalga

Nokia 6600i Slide apžvalga 

Kuris laikas atgal buvo išleisti Nokia 6600 Slide ir Fold telefonų modeliai. Šį kartą išleistas naujesnis šios serijos modelis – tai Nokia 6600i Slide. Telefonas šiek tiek atnaujintas palyginus su praeitais modeliais, įmontuota geresnė kamera. Nokia 6600i Slide skiriasi išvaizda nuo pirmtakų. 

Nokia 6600i Slide Nokia 6600i Slide Nokia 6600i Slide 

Nokia 6600i Slide Nokia 6600i SlideNokia 6600i Slide

 

Pagrindinės savybės: 

 • Keturdažnis GSM/GPRS/EDGE palaikymas, dvidažnis UMTS
 • 2.2 colio 16M spalvų QVGA ekranas
 • 5 megapikselių kamera, autofokusavimas ir LED blykstė
 • VGA vaizdo įrašymas 15fps
 • S40 vartotojo sąsaja, 5 leidimas
 • Bluetooth ( su A2DP )
 • Stereo FM radijas su RDS
 • microSD kortele išplečiama atmintis iki 16GB, 1GB komplekte
 • Ovi Maps S40
 • Ovi Contacts, Share on Ovi, Youtube, MySpace ir Facebook priedų perinstaliavimas
 • Kompaktiškas ir glotnus metalinis korpusas
 • Ovalus ir dailus atslenkamas dizainas
 • Akcelerometras 

Pagrindiniai trūkumai 

 • Nėra HSDPA
 • Prastas ekrano šviesumas
 • Silpna naršyklė ir nėra įdiegtos Opera Mini
 • Atminties kortelė po baterija
 • Nėra dedikuotų užrakto mygtukų
 • Žemiau vidutiniškumo kameros kokybė
 • Nėra 3.5mm audio kištuko ir ausinių komplekte
 • Nėra sumanaus rinkimo
 • Nepalaiko „Office“ dokumentų

 

Nokia 6600i Slide Nokia 6600i Slide 

 

Nokia 6600i Slide pakuotė 

Į Nokia 6600i Slide pardavimo pakuotę įeina pagrindiniai dalykai. Dėžutėje surasime įkroviklį, trumpoką microUSB laidą ir microUSB ausines, BL-4U bateriją. Taip pat yra vartotojo vadovas ir gausite 1GB microSD kortelę.

Nokia 6600i Slide 

Nokia 6600i Slide 

 

Dizainas ir konstrukcija 

Nokia 6600i Slide labai panašus į originalų modelį. Garsiakalbio ertmė yra tiesiai virš Nokia logotipo. 3G vaizdo pokalbiui skirta kamera yra dešiniajame kampe, o šiek tiek kairiau kameros įmontuotas šviesos daviklis.

 

Nokia 6600i Slide  

Žemiau logotipo yra 2.2 colio ekranas, kuris turi didžiąją dalį Slide turto. Vietoj blizgaus pirmtako priekio, Nokia 6600i Slide sužavėti metaliniu padengimu, kuris žiūrisi daug geriau ir žinoma išspręstos problemos su pirštų atspaudais.

6600i ekranas yra kitoks negu originalaus Nokia 6600 Slide. Ekranas yra visiškai plokščias priešingai negu 6600 Slide ekrano. Toks metodas galbūt mažiau linkęs įbrėžimams.

Neigiamas ekrano bruožas toks, kad  foninis ekrano apšvietimo ryškumas yra nenormalaus lygio, kurį esame įpratę matyti Nokia telefonuose. Nokia S40 vartotojo sąsaja nesuteikia jokios reguliavimo kontrolės, leidžiančios reguliuoti ekrano apšvietimą, todėl galime tikėtis, kad Nokia imsis priemonių ir ištaisys šią klaidą su programinės įrangos atnaujinimais.

Nokia 6600i Slide  

Po ekranu yra du „soft keys“ , skambučio pabaigos ir skambinimo mygtukai ir „D-pad“.

Atslinkus telefoną žemyn atsiskleidžia klaviatūra, kuri apima telefono visą apatinę dalį. Klaviatūros mygtukai yra plastmasiniai apibrėžti metalinio korpuso. Dėl atslenkamo modelio yra svarstoma problema viršutinių mygtukų nepakankamumas.

 

Nokia 6600i Slide 

Baltas foninis apšvietimas pakankamai stiprus, todėl tamsoje patogu naudotis.

Nokia 6600i Slide  

Nokia 6600i Slide viršuje surasime microUSB jungtį po plastikinių dangteliu ir baterijos dangtelio užraktu. Apatinė dalis yra iš matinės plastmasės, kurioje nėra įrengta jokių jungčių.

Nokia 6600i Slide Nokia 6600i Slide 

Dešinė ir kairė puses beveik tuščios, turi tiktai mažą įkroviklio jungtį dešinėje.

Nokia 6600i Slide 

Nokia 6600i Slide  

Baterijos dangtelis pagamintas iš to paties metalo kaip ir priekinis dangtelis. Užpakalinėje dalyje yra dviguba LED blykstė dešinėje 5 megapikselių kameros lęšio. Kameros lęšio apsauginis dangtelis yra šiek tiek iškeltas į viršų, o tai reiškia, kad juo remiasi į paviršių kai yra padedamas ir šis dangtelis gali greitai susibraižyti.

Telefono apačioje įmontuotas garsiakalbis, kuris išrikiuotas į eilę su Nokia emblema. Garso trūkumas yra toks, kad padėjus ant paviršiaus, garsas gaunamas kiek prislopintas.

 

Nokia 6600i Slide  

Baterijos dangtelis yra tvirtai užtvirtinamas. Šis telefonas naudoja Li- 1000 mAh (Bl-4U) Li-Ion bateriją. Po baterija yra SIM kortelei skirta vieta, o taip pat ir microSD kortelei, taigi greitai pakeisti nepavyks.

Nokia 6600i Slide  

Mažytis Nokia 6600i Slide yra tikras malonumas naudoti. Elegantiškos apvalios linijos, ir pirštų atspaudus slepiantis metalinis dangtelis telefoną padaro kompaktišką. Atslinkimo veiksmas yra lygus ir vientisas, bet atslenkant reikia nykštį padėti ant ekrano, kuris nėra atsparus pirštų atspaudams. Telefono užslinkimas yra gana nepatogus dėl jo nedidelio dydžio.

 

Nokia 6600i Slide Nokia 6600i Slide 

Tradicinis muzikos grotuvas 

Be abejonės muzikos grotuvas vienas gražiausių priedų Nokia 6600i Slide. Padoriai atrodo, geras funkcionalumas, tinkamas formatų palaikymas. Grotuvo tema gali atitikti esamą telefono temą ir visa tai puikiai integruojasi.

Nokia 6600i Slide 

Muzikos grotuvas kontroliuojamas su „D-pad“. Be visų tipiškų funkcijų, Nokia 6600i muzikos grotuvas rūšiuoja dainas pagal atlikėją, albumą arba žanrą. Grotuvas palaiko AAC, AAC+, eAAC+, MP3, MP4, WMA, AMR-NB formatus. A2DP profilis yra palaikomas, kuris leidžia panaudoti bluetooth ausines.

Garso kokybė gali būt pagerinama ekvalaizeriu arba stereo praplatinimu. Yra 5 numatyti ekvalaizerio nustatymai, bet galima greitai ir patogiai susikurti sau norima nustatymą.

 

Nokia 6600i Slide  

Kaip jau įprasta, atlikėją ir pavadinimą atliekamos dainos parodo pagrindiniame ekrane.

FM radijas turi RDS 

Nokia 6600i Slide turi FM radiją su RDS, kuris gali būti kaip alternatyva, kai neturite įsirašę į telefoną kokio nors kito turinio. Primena audio grotuvo interfeisa ir apima visas pagrindines funkcijas.

Kaip ir muzikos grotuvas, FM radijas turi standartinę temą. RDS informacijas ir dažnis pasirodo būnant ant foninio paveiksliuko ekrano.

 

Nokia 6600i Slide 

Galime pasigesti nustatymo, FM radijo grojimo per garsiakalbį. 

Vaizdo grotuvas 

Nokia 6600i Slide vaizdo grotuvas suderinamas su 3Gp ir MP4 formatais. Vaizdas gali būti per visą ekraną, taip pat kaip ir prasukti ar atsukti atgal. Pasirinkimai paslėpti „soft keys“ mygtukuose, kad geriau būtų išnaudojamas visas ekranas, taip yra pagerinamas vaizdo medžiagos žiūrėjimas.

Nokia 6600i Slide  

5 megapikselių kamera su autofokusavimu nesudaro įspūdžio 

Nokia 6600i Slide turi 5 megapikselių kamerą, paveiksliukų rezoliucija iki 2592 x 1944 pikselių. Kameros nustatymai yra riboti, tačiau protingai yra per patį viduriuką. Pasiekiami nustatymai: baltas balansas, 3 kokybės lygiai nuo pagrindinio iki aukšto ir įvairūs efektai. Fotografavimas portreto ir peizažo būdu taip pat pasiekiami per nustatymus.

 

Nokia 6600i Slide  

LED blykstė yra gana neadekvati, tinka tiktai naudojimui su artimais objektais. Kitas trūkumas nebuvimas mygtuko, kuris yra  priskirtas kamerai. Įspaudus centrinį mygtuką vaizdas sufokusuojamas ir tuomet pagaunamas vaizdas, jūs negalite persigalvoti ir praleisti fotografavimą, tai vyksta viskas automatiškai.

6600i kamera neužima vietą vieną tarp geriausių 5 megapikselių kamerų. Atvaizdo kokybė yra ganėtinai bloga, triukšmo lygis yra aukštas. Paveiksliukai kenčia akivaizdų detalių trūkumą.

Gerame apšvietime situacija dar nėra bloga, bet prastame apšvietime pasireiškia miglotumas. Žemas kontrastas ir spalvų paaštrinimas nepadeda. Tačiau kamera gerai pasireiškia makro fotografijose.

Kamera nėra greita, reikia poros sekundžių sufokusavimui ir apie 5 sekundžių išsaugoti paveiksliuką.

Vaizdo įrašymas 

Šio telefono vaizdo įrašas yra sudominantis, Nokia 6600i Slide naudoja VGA rezoliucija 15fps. 3GP vaizdo įrašus galima įrašinėti tiek kiek leidžia jūsų turima telefono atmintis. 

Nokia 6600i Slide  

Duomenų perdavimas 

Sujungimo galimybės Nokia 6600i Slide telefone yra tiktai vidutinės, nors turi 3G palaikymą, tačiau nesitikėkite greičio, nes nėra HSDPA palaikymo. Vaizdo skambučiai galimi, kadangi priekyje yra tam skirta vaizdo kamera. Telefone yra GPRS ir EDGE palaikymas.

Bluetooth v2.0 su A2DP taip pat palaikoma ir tai skirta bevieliam sujungimui. Dar šiuo telefonu duomenis bus galima perduoti tam skirtu laidu per microUSB jungtį, kuri naudojama dar telefono įkrovimui.

MicroSD kortelė įmontuota po baterija, nors ši kortelė yra patogiausias būdas perduoti duomenis, tačiau ją keisti yra kančia, kadangi visų pirma reiks išimti bateriją.

Telefonų knyga 

Nokia 6600i Slide telefonų knyga sugeba išsaugoti iki 2000 kontaktų ir tai atrodo daugiau nei pakankamai. Kiekvienam kontaktui gali būt priskiriami įvairūs laukai, bet telefonų numeriai ribojami iki 5. Skambinimo tonai taip pat gali būti priskiriami kiekvienam kontaktui atskirai.

Galėsite priskirti asmenines nuotraukas ar vaizdo įrašus, rodys tuomet kai jums skambinama. Išeinančių ir ateinančių skambučių nuotraukos gali būt skirtingos.

Pasiekiami trys kontaktų sąrašų matymo režimai: standartinis vardų sąrašas, vardas-numeris ir vardas-paveiksliukas. SIM kortelės kontaktai ir telefonų atminties kontaktai rodomi kartu arba atskirai. 

Nokia 6600i Slide  

Skambučių registras rodo rinktų, priimtų ir praleistų skambučių sąrašus. Kiekvienas toks meniu gali išsaugoti iki 20 skambučių įrašų su data, laiku ir trukme.

Nokia 6600i Slide  

Galerija 

S40 galerija suteikia perkėlimo, kopijavimo, ištrynimo ir siuntimo vieno arba daug failų vienu metu galimybes. Galimi trys peržiūrėjimo režimai: sąrašas su detalumais, sąrašas ir tinkleliais išsidėstymas. Nuotraukos padidinimas nėra greitas (ypač dideliems paveiksliukams), padidinti nuotraukas galima dvejais lygiais. 

Nokia 6600i Slide  

Paveiksliukai gali būt peržiūrimi per visą ekraną arba gali būti redaguojami su įdiegtu redaktoriumi. Į galeriją įtraukta tokios funkcijos kaip skaidrių peržiūrėjimas ir paieškos galimybė, kuri suteikia greitą failo suradimą.

Pabaigai... 

Nokia 6600i Slide yra kompaktiškas, gerai sumontuotas, gražus ir tvirtas telefonas. Specifikacijų sąrašas suteikia gerą įspūdį: 3G ir vaizdo skambučiai, 5 megapikselių kamera, Nokia Maps ir pnš.

Tačiau nereikia apsigauti, kadangi telefonas turi 3G, tačiau be HSDPA. 5 megapikselių kamera užfiksuoja puikias nuotraukas geromis sąlygomis, tačiau tik geromis. Kai kuriuos pirkėjus gali atstumti trūkumas, tai 3.5mm audio kištuko nebuvimas. Jeigu jūs apie tai nesijaudinate, jums užtenka skambinimo ir pranešimų rašymo, tuomet turėtų būti viskas gerai. Komentarai

UG, Data: 2010-01-17 03:09:22
apzvalga gera, tik kaiko truksta: pvz 5 MP nuotrauku pavizdziu ir t.t.
Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 


Pasiūlymai ir nusiskundimai