telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl norimos prekės likučio, maloniai prašome pasiteirauti prieš atvykstant įsigyti.

Apžvalgos

Sony Ericsson XPERIA X10 mini apžvalga

Sony Ericsson XPERIA X10 mini apžvalga 

Sony Ericsson telefonų gamintojas nudžiugino Google Android platformos gerbėjus, kadangi oficialiai pristatė Sony Ericsson Xperia X10 mini, kuris veikia su minėta operacine sistema. Šis telefonas yra lietimuisi jautrus, naudojantis capacitive technologiją.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini Sony Ericsson XPERIA X10 mini 

Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Sony Ericsson XPERIA X10 mini 

 

Kaip jau tapo įprasta, apžvelgsime telefono savybes bei pažiūrėsime į telefoną iš arčiau.

Pagrindinės savybės 

 • Android OS 1.6 su Sony Ericsson Timescape vartotojo sąsaja
 • 600MHz taktinio dažnio procesorius
 • GSM/UMTS/HSPA palaikymas
 • Wi-Fi 802.11 b/g, Bluetooth 2.1 su A2DP
 • Standartinė microUSB jungtis
 • GPS imtuvas su A-GPS
 • Matmenys 83 x 50 x 16 mm
 • Svoris 86g
 • 2.55 colio skersmens, 16M spalvų TFT capacitive jutiklinis ekranas su QVGA rezoliucija
 • 128MB vidinės atminties
 • microSD kortelei vieta, 2GB komplekte
 • 5 megapikselių autofokusuojanti kamera, LED blykstė
 • Skaitmeninis kompasas
 • 3.5mm audio jungtis
 • Akselerometras
 • FM radijas su RDS
 • Li-Po ( ličio polimerų) baterija

Galima ginčytis, kad 600MHz procesorius yra toli gražu neįspūdingas kaip 1GHz Snapdragon, tačiau X10 mini neatrodo mažesnio galingumo, ekrano rezoliucija suteikia skirtumą. Iš tikrųjų tai geriausiai veikiantis telefonas su QVGA ekranu iki šiol sukurtas ir ši savybė pasireiškia su silpnesniais procesoriais.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini 

Sony Ericsson XPERIA X10 mini 

Sony Ericsson XPERIA X10 mini 

Dizainas ir konstrukcija

Skonis apie Sony Ericsson Xperia X10 mini gali būti kiekvieno skirtingas, gali patikti, o gali nepatikt. Telefonas yra kitoks nei dauguma konkurentų. Gamintojai visada stengiasi pagaminti telefoną kuo plonesnį.

Telefone naudojamas plastikas nesudaro didelio įspūdžio ir nesuteikia taškų, ypač prieš tuos telefonus, kurių korpusas gaminamas pasitelkus į pagalbą metalą. Užpakalinė telefono pusė atspari pirštų atspaudams.

Naudojant telefoną, žvilgantis plastikinis priekis greitai tampa riebaluotu, bet kadangi beveik visą priekinę dalį sudaro ekranas, todėl galima praleisti pro pirštus.

Ekranas

Jutiklinis ekranas yra 2.55 colio įstrižainės, kuris atrodo labai mažas, tačiau vis dar suteikiantis galimybę liesti pirštais. Ekrane esančios piktogramos yra gana didelės, todėl neturėtų iškilti problemų spaudinėjant.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Ekrano jautrumas, kaip buvo tikėtasi, yra capacitive technologijos. Menkas prisilietimas yra pakankamas tam, kad būtų užfiksuotas spustelėjimas.

QVGA rezoliucija yra tinkama ekrano dydžiui, tačiau nesuteikia fantastiškos grafikos. Pavyzdžiui, dauguma piktogramų neatrodo pakankamai aiškiai ir lygiai, kaip galime pastebėti HVGA ir WVGA Android telefonuose.

Vaizdo kokybė yra nebloga kiek leidžia TFT ekranai, su geru ryškumu ir daugiau nei vidutiniu kontrastu. AMOLED ekranas suteiktų geresnį pojūtį Xperia X10, bet tai jau būtų per daug mini telefonui.

Kita teigiama savybė, kad matomumas tiesioginiuose saulės spinduliuose yra tiesiog puikus. Nors šiek tiek prarandamas kontrastas, tačiau vis dar galima operuoti telefonu saulėtoje dienoje.

Korpusas

Sony Ericsson Xperia X10 mini ekrano apačioje surandame tris valdymo mygtukus: meniu, namų ir atgal mygtukai. Mygtukai yra smulkūs, tačiau yra iškelti ir puikiai spaudinėjasi. Akivaizdžiai nesantis paieškos mygtukas pakeičiamas paieška, kuri yra pagrindiniame ekrane.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini 

Sony Ericsson XPERIA X10 mini 

 

Ekrano viršuje surandame būsenos LED‘ą, garsui ertmę ir artumo daviklį. Artumo daviklis užrakiną ekraną, kuomet telefonas laikomas prie ausies dėl skambučio.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Telefono kairė pusė yra tuščia, nėra jokių valdymo mygtukų. Vienintelį dalyką, ką galime pastebėti, tai mažas griovelis skirtas baterijos dangteliui nuimti.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Dešinėje pusėje surandame du mygtukus: garso reguliavimui ir fotografavimui. Garso reguliavimo mygtukas yra geras kaip ir trys mygtukai, esantys po ekranu, tačiau kameros mygtukas yra truputį per mažas.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Xperia X10 telefono viršuje įrengtas ekrano užrakinimo mygtukas, kuris veikia kaip įjungimo mygtukas. Vėl, nėra labai patogu paspausti, tačiau buvo sumažintas specialiai tam, kad išvengti atsitiktinių paspaudimų.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Telefono apačioje įrengta audio jungtis ir microUSB jungtis. Audio jungtis suderinama su standartine 3.5mm jungtimi. Taip pat yra apsauginis dangtelis, kuris suteikia apsaugą nuo dulkių, sužeidimų microUSB jungčiai, tačiau apsauginio dangtelio neturi audio jungtis.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Užpakalinėje dalyje integruota 5 megapikselių kamera ir LED blykstė. Garsiakalbiai taip pat čia, dešinėje pusėje.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Nuėmus baterijos dangtelį surandame microSD kortelei vietą ir SIM skyrių. MicroSD kortelė gali būti greitai pakeičiama, tačiau bloga naujiena tai, kad baterija nėra keičiama.

Telefonas veiks su originalia baterija tol, kol pasibaigs jos gyvybingumas, o tuomet reiks pirkti naują telefona. Žinoma, čia viskas apskaičiuota, greičiau įsigysite naują telefoną nei pasibaigs baterijos gyvybingumas.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Gamintojai teigia, kad baterijos gyvavimo trukmė tokia: iki 285 valandų budėjimo režime ir 4 valandos pokalbio 2G tinkle. 3G tinkle siekia iki 360 valandų budėjimo režimo ir 3.5 valandos pokalbių.

Sony Ericsson Xperia X10 mini yra toks mažas, kad telpa rankos saujoje. Jame yra neišvengiamų kompromisų, tokių kaip virtualios QWERTY klaviatūros nebuvimas. Šį telefoną laikyti rankose yra tiesiog nuostabu, norisi iš vien liesti.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Muzikos grotuvas

Nepaisant naujos konstrukcijos, Xperia X10 mini muzikos grotuvas neįgavo kazkokių naujų savybių. Grotuvas valdomas gerai, tačiau yra nedaug integruota papildomo funkcionalumo.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Telefone integruotas greitasis mygtukas, leidžiantis greitai surasti dainą per Youtube ar Google paiešką, laikant pirštą ant dainos.

Šį kartą nėra integruotas laipsninis dainos suradimas, taigi turėsite dainą surasti išrūšiuotame sąraše. Yra trys greiti grojaraščiai, kurie automatiškai sugeneruojami pagal naujausiai įdėtas, daugiausiai grotas arba niekada nesugrotas dainas.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Kamera

Žvelgiant iš Sony Ericsson Xperia X10 mini techninės įrangos pusės, turi 5 megapikselių kameros modulį su maksimalia 2592 x 1936 pikselių raiška ir LED blykste.

Kameros sąsaja labai paprasta, turinti keturis mygtukus. Fotokameros/vaizdo kameros keitimas, galerijos mygtukas, paveiksliuko režimas ir sublyksėjimo nustatymai. Paveiksliuko režimai yra keturi: prieblanda, peizažo, pramoginis ir automatinis.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Tai turbūt viena iš elementarių kameros sąsajų rinkoje, tačiau Sony Ericsson manė, kad vartotojams nereikės daug ir suteikė pirmenybę paprastumui, tačiau tai įtakoja fotografavimo kokybę.

Vaizdo įrašymas

Vaizdo įrašymas turi labai kokybišką VGA rezoliuciją, o tai beveik suteikia didelį įspūdį. Kadrų greitis, kuris siekia 30 kadrų per sekundę, suteikia sklandų vaizdą.

Vaizdo įrašymo kameros sąsaja paprasta ir panaši į kameros, tačiau čia surandama mažiau nustatymų. Galima nustatyti vaizdo kokybę įjungiant ar išjungiant vaizdo objekto apšvietimą.

Sony Ericsson XPERIA X10 mini Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Vaizdo įrašai saugomi 3gp formate, tačiau kokybė nėra bloga. Komentarai

Audrius, Data: 2011-06-25 18:09:19
batereika tikraj ilgaj nelaiko, bet bliutufas taj veikia tik reikia moketi kaip ji nrml yjungti ir juo nauodotis, neuztenka tik bliutufa yjungti kad gautumei failus
Artūras, Data: 2011-02-25 22:47:45
Gal ir neblogas,bet nusivyliau nes jame nera pokalbiu yrasymo funkcijos,fotografuojant vaizdo priartinimo taip pat nera.Nerandu diktofono-turbut ir nera,nors raso,kad yra
augustas, Data: 2011-02-18 19:46:21
del baterijos taj patariu pirma meneesi geraj priziureti nes esu patyres siuo klausimu ir pats ketinu sita tel. pirkti. o info apie ji taj internete kur parduoda pasidomekite kiek laiko norm.bateerija ir beje baterija pas ji yra nekeiciama bet ja pakeisti gali nebent tie kurie tikraj geraj twarko tel. ir jie zino ka reik daryt ir pan. teko tureti panasiu. ;)
MindziuX, Data: 2011-02-15 14:49:40
Sveiki, turiu šį telefoną, noriu paklausti, kaip sumažinti raišką ekrane pvz. žaidžiant žaidimus, nes nesimato kai kurių šone esančių mygtukų.
Mantas, Data: 2011-02-12 13:37:08
Šiaip geras telefonas :) pats dabar juo naudojuosi ;p kaina (is salono) 1000lt :) komplekte MicroSd adaprteris, pakrovejas, USB, ausines, atminties kortele 2gb, plėvelė ant ekrano klijuoti kad nenusibraižytu. ir daugybe instrukciju ;DD
Mantas, Data: 2011-02-12 13:33:45
Šiaip geras telefonas :) pats dabar juo naudojuosi ;p kaina (is salono) 1000lt :) komplekte MicroSd adaprteris, pakrovejas, USB, ausines, atminties kortele 2gb, plėvelė ant ekrano klijuoti kad nenusibraižytu. ir daugybe instrukciju ;DD
tiwa, Data: 2011-01-15 22:03:11
gal yra pirkusiu sy telefona is salono???gal galit pasakyt kokia kaina buvo???buciau labai dekinga
Aidas P, Data: 2011-01-10 13:09:17
visai fainai. bet idomu kiek kainuotu
Darens, Data: 2010-12-16 17:47:26
Ar eina rasyt sms pavertus sonu su xperia x10 mini? Ar tada isijungia klaviatura su atskirom abeceles raidem? Kaip kad pas xperia x10?
simonas, Data: 2010-12-06 19:55:36
ciap geras telefonas bet baterija nieko gero.gal ji keiciama?gal kas zino kaip ja galetu pakeisti?
Ignas, Data: 2010-08-22 20:46:17
Sveiki visi, jei galit padėkit, kaip galima perkelt adresatus iš telefono į sim kortelę ? Nes man niekaip nesigauna...
Rimgaude, Data: 2010-08-17 01:39:55
once gal gai man padeti , nesenai nusipirkau si tlefona , et niekaip negaliu uzsimesti dainos ant ringtono uzsideda tik esancios telefone orginalios muzikos.prasau pagelbek.
Rimgaude, Data: 2010-08-17 01:30:43
sveiki. nusipirkau sita telefona ir taippat nusivyliau... siaip viskas gerai bet neveikia blitufas ir batareika silpnoka:( bet visa kita labai saunu.
Raimonda, Data: 2010-08-01 17:47:39
Laba diena. Kazkaip perskaicius apzvalga labai daug abejoniu atsirado... Gal kas galit parasyti kiek realiai jo batareika laiko, normaliai naudojant telefona?
edvinas, Data: 2010-07-31 11:00:03
koks menesinis mokestis
once, Data: 2010-07-15 19:56:50
laba visiems telefoniukas tai tikrai geras bet bukite budrus yra su juo nedidele problema yra pacios funkcijos kai kurios bet jos neveikia pwz.kaip laikmetis,mms siuntimas arba bliutufas tai va tuekite omeni turi ji ir tikrai nusiviliau
dovis, Data: 2010-07-15 11:57:05
nusipirkau smagus telefonas tik problema del baterijos ,jei nori ji ilgiau pasilaikyti ar parduoti tai tikrai bus problema nes baterija nesikeice :)
dovis, Data: 2010-07-15 11:52:20
nusipirkau smagus telefonas tik problema del baterijos ,jei nori ji ilgiau pasilaikyti ar parduoti tai tikrai bus problema nes baterija nesikeice :)
Airidas, Data: 2010-06-23 17:17:40
Kainuoja apie 1000 Lt
rokas, Data: 2010-06-22 20:04:28
geras telefoniuks o kieks jis kainuoja/ ?
Airidas, Data: 2010-06-14 19:48:35
Gal kas žinote ar bus jį galima įsigyti Alytuje?
Andrius, Data: 2010-03-28 20:20:09
gal zinot kokia planuojama sio modelio kaina?
GSMarena, Data: 2010-03-21 02:35:18
Dar neturime žinių apie tai.
inga, Data: 2010-03-19 14:45:49
nerealus telefonas :)ir svoris neitiketinai mazas.noriu jo! kada bus pardavime? iskart pirkciau
Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Susiję telefonai


Sony XPERIA X10 mini

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 


Pasiūlymai ir nusiskundimai