telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl norimos prekės likučio, maloniai prašome pasiteirauti prieš atvykstant įsigyti.

Naujienos

Paaiškėjo, kurios programėlės – Android ar iOS – yra pelningesnės

Kompanija "App Annie" pateikė statistiką, kurioje atsispindi iOS ir Android programėlių statistika šių metų II ketvirtyje. Per praėjusius tris mėnesius Android programėlių buvo parsisiųsta 60% daugiau, lyginant su šių metų pradžia. iOS atveju augimas sudarė 45%.

 

 

 

Absoliutūs skaičiai atrodo taip: Android programėlių parsisiųsta 150 mln. kartų, tuo tarpu iOS100 mln.

Apple programinės platformos atsilikimas nesutrukdė eilinį kartą pademonstruoti aukštesnes pajamas. Jei įplaukos iš iOS programėlių sudarė apie $100 mln., tai Android – „tik“ $60 mln. Atitinkamai ir pagal pajamų augimo procentą pirmauja iOS (45%), kai Android tenkinosi 30% didėjimu, lyginant su I ketvirčiu.

Savo indėlį į statistiką įnešė sparčiai plintantys biudžetiniai Android išmanieji telefonai. Indija pagal parsisiunčiamų programėlių skaičių pakilo iš 5 į 3 vietą, atsilikdama tik nuo JAV ir Brazilijos.

 

 

 

 Pagal iOS programėlių parsisiuntimų skaičių pirmauja Japonija, JAV, P. Korėja ir Vokietija, tuo tarpu į 5 vietą iš šeštos pakilo Taivanas.

Didžiausiu populiarumu tarp vartotojų pasižymi žaidimai, sisteminės, komunikacinės, taip pat pramoginės ir socialinės programėlės.Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 


Pasiūlymai ir nusiskundimai