telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl norimos prekės likučio, maloniai prašome pasiteirauti prieš atvykstant įsigyti.

Naujienos

„Apple“ pristatė „iOS 7“

Apple pristatė naująją „iOS 7“ operacinę sistemą su gausybe naujų funkcijų, visiškai nauja vartotojo sąsaja ir daug kitų naujovių. Kokios tos naujovės?

Visiškai nauja vartotojo sąsaja

Didžiausia „iOS 7“ naujovė yra visiškai pertvarkyta vartotojo sąsaja. Pradedant užrakinimo ekranu, baigiant kiekviena programa - „iOS 7“ yra perdaryta nuo pat šios OS šaknų. „Apple“ pakeitė „iOS“ dizainą į naują – plokštesnį ir paprastesnį. Kalendorius, žinutės, orai, el. paštas, pranešimų centras ir daugelio kitų programų išvaizda pakeista į visiškai naują.

All the New Stuff in iOS 7

Valdymo centras
Valdymo centras yra greito valdymo meniu, skirtas „iOS“. Valdymo centre galite keisti ekrano ryškumą, įjungti/išjungti žibintuvėlį, lėktuvo režimą, valdyti muziką ir daug daugiau.

All the New Stuff in iOS 7

Daugiaprogramis režimas
Daugiaprogramis režimas nuo šiol veikia su visomis „iOS“ programėlėmis. „iOS“ stebi jūsų programėlių veikimą ir nusprendžia, kada ir kaip įjungti programėlei foninį procesą. Taigi, jeigu jūs laikote įjungtą kažkokį soc. tinklą (pvz „Facebook“), tuomet jūsų soc. tinklo srautas bus atnaujinamas žymiai dažniau. Iššokantys pranešimai taip pat įjungs foninius procesus, todėl kai jūs įjungsite programėlę, ji iš karto turės atnaujintą bei šviežią informaciją. Programėlių perjunginėjimas taip pat turi naują išvaizdą – nuo šiol daugiaprogramio režimo juostoje bus rodoma ne tik programėlės ikona, bet ir pačios programėlės vaizdas.

Safari“ naršyklė

Safari“ naršyklė taip pat gavo atnaujinimą – nuo šiol ji turės viso ekrano režimą bei naują, greitos paieškos funkciją. Paspaudus ekrano viršų, jūs akimirksniu gausite priėjimą prie paieškos laukelio, kuris gali ieškoti informacijos tiek atidarytame puslapyje, tiek paieškos sistemoje („Google“ arba „Bing“). Į „Safari“ taip pat buvo integruotas ir „iCloud Keychain“, kuris buvo pristatytas „Mac OS X Mavericks“ OS. Naują išvaizdą gaus ir skirtukai – nuo šiol juos galėsite perjungti, slinkdami vertikaliu skirtukų sąrašu, o aštuonių skirtukų limitas nuo šiol taip pat yra panaikintas.

All the New Stuff in iOS 7

AirDrop

AirDrop“ leidžia jums akimirksniu pasidalinti bet kokiu failu su kitu telefonu, palaikančiu šią funkciją. Failais, naudodami „AirDrop“, galėsite dalintis su bet kuriuo šalia esančiu „iPhone“ naudotoju arba žinute, el. paštu, soc. tinklais. „AirDrop“ naudoja peer-to-peer Wi-Fi principą ir veikia su dauguma naujausių įrenginių.

All the New Stuff in iOS 7

Kamera ir „Photos“ programėlė
„iOS“ kameros programėlėje nuo šiol rasime video, kvadratinės kameros, panoramos, plačiaekranės kameros režimus ir naujus foto filtrus. „Photos“ programėlė taip pat yra visiškai perdaryta – nuo šiol ji jūsų nuotraukas rūšiuos pagal „momentus“, t. y. Pagal laiką ir vietą, kurioje nuotrauka buvo užfiksuota. Dalijimosi galimybės taip pat buvo praplėstos – nuo šiol nuotraukomis galėsite dalintis el. paštu, „AirDrop“, „iCloud“, „Twitter“ ir „Facebook“ soc. tinkluose. „iCloud“ nuotraukų dalijimasis gavo naują funkciją, kurios pagalba jūs galite sukurti nuotraukų srautą, kurį galėsite pildyti ir komentuoti kartu su savo draugais.

All the New Stuff in iOS 7

Siri

Siri“ gavo naują balsą bei galimybę pasirinkti ir vyrišką balsą. „Siri“ taip pat nuo šiol bus ir kiek protingesnis ir galės atpažinti tokias komandas kaip, „Padidink ryškumą“ ar „Paleisk paskutinę gautą balso žinutę“ (tiesa, komandos Lietuvių kalba vis dar nepalaikomos). Tokie servisai kaip „Wikipedia“, „Bing“ ir „Twitter“ nuo šiol taip pat bus integruoti į „Siri“.

All the New Stuff in iOS 7

iOS automobilyje“

iOS 7“ nuo šiol palaikys įvairius automobilių modelius ir jų integruotus ekranus. Palaikomuose automobiliuose, „iOS“ galės rodyti žemėlapius, žinutes ir t.t.

All the New Stuff in iOS 7

App store“ parduotuvė

App Store“ nuo šiol turi kelis naujus paieškos metodus. Jūs galėsite ieškoti programėlių pagal amžiaus grupę arba pagal jų populiarumą jūsų šalyje (šiuo atveju pagal populiarumą Lietuvoje). Taip pat „App Store“ nuo šiol atnaujins jūsų programėles automatiškai.

All the New Stuff in iOS 7

Muzika

Muzikos programa taip pat sulaukė didelių vizualinių pasikeitimų. Visa jūsų muzika iš „iCloud“ ar telefono atminties bus sudėta į vieną sąrašą.

iTunes Radio
„iTunes Radio“ yra integruota tiesiai į muzikos programą. Visai kaip ir „Pandora“ ar „Spotify Radio“, „iTunes Radioyra muzikos transliavimo programa, veikianti panašiu į radijo principu. Viskas, kas grojama yra sinchronizuojama su visais jūsų įrenginiais, todėl jūs nesunkiai galite stebėti grotų dainų sąrašą. „iTunes Radio“ taip pat integruotas ir į „iTunes“ bei „AppleTV“. Šis servisas yra nemokamas, tačiau su reklamomis („iTunes Match“ abonentai naudojasi servisu nematydami reklamų).

All the New Stuff in iOS 7

Activation Lock
„Activation Lock“ yra naujos kartos „Apple“ įrenginio apsaugos sistema, panaši į „Find My iPhone“, ir skirta apsaugoti „iOS“ įrenginius nuo vagysčių. Jeigu jūsų telefonas bus pavogtas, jis negalės būti vėl aktyvuotas be „iTunes“ slaptažodžio, net ir tokiu atveju, jeigu vagiai ištrins jūsų įrenginio atmintį. Taip pat ši programa parodo jūsų telefono buvimo vietą.

iOS 7“ jau prieinama „iOS“ plėtotojams. Paprastiesiems vartotojams „iOS 7“ atnaujinimas bus pasiekiamas jau greitai.

iOS 7“ palaikys „Apple iPhone 4“ ir naujesnės šio telefono versijos, „iPad Mini“, „iPad 2“ ir naujesnės šio planšeto versijos bei penktos kartos „iPod Touch“.Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 


Pasiūlymai ir nusiskundimai