telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl norimos prekės likučio, maloniai prašome pasiteirauti prieš atvykstant įsigyti.

Naujienos

Išmanieji su pirštų atspaudų skeneriais - atgyvena! Ateitis priklauso DNR analizės technologijai

 

Monrealio Politechnikos mokyklos (Kanada) mokslininkai, bendradarbiaudami su kompanijos "Corning" specialistais, darbuojasi prie naujos kartos sensorinių ekranų.

 Jie turės eilę permatomų daviklių, kurie galės nustatyti ne tik žmogaus temperatūrą, tačiau ir atlikti DNR analizę, rašo puslapis Mashable.

 

 

 

Naujoji technologija leis nustatyti žmogaus kūne esančio cukraus lygį, informuoti apie kitus sveikatos rodiklius, atlikti bendrą organizmo būsenos monitoringą. Tai reiškia, kad vartotojams nereikės įsigyti specialių apyrankių ar vis populiarėjančių dėvimos elektronikos įrenginių – jų funkcijas galės atlikti išmanieji telefonai arba planšetiniai kompiuteriai.

"Corning" ekspertų teigimu, nauja technologija numato lazerio naudojimą, o gauta informacija vėliau bus perduodama infraraudonųjų spindulių pavidalu. Specialūs davikliai nukreips signalą reikiamu maršrutu – analogiškai vyksta elektros energijos perdavimas laidais.

Dabartinė technologija nėra visiškai nauja, tačiau ji išsprendžia vieną iš svarbiausių problemų – anksčiau buvo fiksuojami per dideli praradimai, šviesos signalui skverbiantis per permatomą erdvę. Dabar duomenų perdavimo efektyvumas išaugo daugiau nei dešimt kartų.

Projekto dalyvių teigimu, nauja technologija gali būti naudojama ne tik mobilioje elektronikoje, tačiau ir buitiniuose prietaisuose, taip pat biomedicinoje – čia davikliai galės būti integruojami į įvairiausius stiklinius paviršius. Kadangi "Corning" yra gerai žinomo Gorilla Glass apsauginių stiklų kūrėja, galima tikėtis, kad pažangi technologija serijiniuose produktuose pasirodys greičiau, nei buvo galima tikėtis anksčiau.Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 


Pasiūlymai ir nusiskundimai