telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl norimos prekės likučio, maloniai prašome pasiteirauti prieš atvykstant įsigyti.

Naujienos

Iphone 6: išleidimo data, kaina, specifikacijos ir naujos funkcijos

"Apple" gaminys iPhone 6 - tai, ko gero, vienas laukiamiausių išmaniųjų šiomis dienomis. Gandai apie naująjį iPhone 6 sklinda itin greitai, tad mes nekantraudami pasidalinsime karščiausiomis naujienomis su Jumis: išleidimo data, kaina, specifikacijomis bei naujausiomis funkcijomis.

 

 

 iPhone 6 išleidimo data: Kada pasirodys?

Akivaizdu, kad naujojo "Apple" kompanijos gaminio teks dar palaukti. Tikslią iPhone 6 išleidimo datą buvo žadama paskelbti maždaug birželio - spalio mėnesiais, tad įvairios diskusijos nerimsta ligi šiol.

Svetainė MacRumors spėja, jog  iPhone 6 pasirodys  jau rugsėjo  19 dieną. Tai tikriausiai bus tiesa, kadangi "Apple" darbuotojams buvo pasakyta, jog jie negalės atostogauti visą rugsėjo mėnesį. Tai ženklas, kad kažkas išties pasirodys tomis dienomis ir mes tikimės, jog tai bus visų ilgai lauktasis iPhone 6.

 

 

5.5 colių ekrano iPhone 6 atidėtas iki 2015 metų

Atkeliavo naujausia informacija iš KGI analitiko Ming-Chi Kuo (“Apple” atstovo), kuris teigia, kad 5.5 colių ekrano modelis gali būti atidėtas iki 2015metų. Tai dėl techninių problemų su Touch Panel bei  perkurto iPhone 6 metalinio korpuso. Nors  manoma, kad panašios problemos  vyksta ir su  4.7 colių ekrano modeliu, tačiau pirmasis iPhone 6 modelis visvien pasirodys su 5.5 colių ekranu, atsižvelgiant į Ming-Chi Kuo.

 

 

Ankstesnės iPhone išleidimo datos:

Norėdami padėti Jums geriau suprasti apie Apple iPhone istoriją, čia yra visos išleidimo datos, pradedant nuo  pirmojo  iPhone, kuris buvo pristatytas 2007 metais.

  

iPhone,  Birželis 2007

iPhone 3G, Liepa 2008

iPhone 3GS, Birželis 2009

iPhone 4, Birželis 2010

iPhone 4s, Spalis 2011

iPhone 5, Rugsėjis 2012

iPhone 5s/5c, Rugsėjis 2013

 

 

 

iPhone 6 - iš pirmo žvilgsnio:

 

iPhone 6 Išleidimo data: Rugsėjis, 2014

iPhone 6 Ekrano dydis: 4,7 arba 5,5 colių

iPhone 6 Kaina: 16GB ~2220Lt, 32GB ~2545Lt, 64GB ~2869Lt

 

"iPhone" 6 galimos naujos funkcijos:

Iki 128GB vidinė atmintis

geresnis fotoaparatas

Nauja iOS 8 operacinė sistema

Širdies ritmo EarPods

NFC lustas

A8 procesorius

Belaidis įkrovimas

Dirbs su Apple iWatch

Stiklas - safyras ir Liquidmetal dizainas

 

  

 iPhone 6: Ekrano dydis

Vienas iš labiausiai diskutuojamų  elementų apie iPhone 6 yra jo ekranas. Beveik visi ekspertai  ir šaltiniai rodo, kad iPhone 6 bus didesnis nei iPhone 5s, ir yra stebėtinai daug pranešimų, kurie teigia, jog mes šiemet pasitiksime du naujus iPhone, iš kurių vienas patenka į "Phablet" kategoriją.

Remiantis tuo, kad "Apple" dirba iPhone KGI analitikas Ming-Chi Kuo, kuris turi išties įspūdingą rekordą nuspėjant “Apple” gaminių  išleidimo datas, jis tikisi, jog du nauji iPhone pasirodys šį rudenį, vienas su 4.7 colių ekranu, o kitas su 5.5 colių ekranu.

Yra be galo daug gandų, kurie taip pat tvirtina, kad turėtume tikėtis 4.7 ir 5.5 colių ekrano iPhone, įskaitant UBS analitikus Steve Milunovich, Piper Jaffray, Gene Munster ir keletą kitų, taip pat "Reuters" ir "The Wall Street Journal”.

 "Apple" tiekėjas "Foxconn" nurodo tokius iPhono 6 matmenis:  138x67mm. Galime palyginti su iPhone 5s matmenimis, kurie yra 123,8x58.6mm.

Įdomu tai, kad labai mažai kalbama apie iPhone 6c, todėl tikėtina, kad “Apple” šiemet paliks nuošalyje savąją "C" liniją.

 

 

iPhone 6: Dizainas

Tikimės, kad didesnis ekranas iPhone 6 modeliui suteiks naujoviško dizaino. Taip pat jie bus plonesni, ir, žinoma, lengvesni.  "Apple" planuoja naudoti safyro stiklą, kuris yra visiškai nesubraižomas ir beveik nesunaikinamas.

Šis gandas yra paremtas Apple CEO atstovo Tim Cook patvirtinimu, kad bendrovė pastatė naują gamyklą, kurioje yra gaminamas šis safyro stiklas. Šiuo metu medžiaga naudojama tik iPhone 5S “Home” mygtukui ir iPhone galinės kameros dangai. Mes esame tikri, kad "Apple" turi didesnių planų, susijusių su safyro stiklu, juk atidarė net visą gamyklą!

Norisi daugiau įrodymų dėl safyro kristalų ekrano? YouTuber’is Marques Brownlee, regis, gavo į savo rankas  4.7 colių iPhone 6 priekinį skydelį tiesiai iš pačios gamybos linijos. Norėdami peržiūrėti, spustelkite ant nuorodos, esančios žemiau:

https://www.youtube.com/watch?v=5R0_FJ4r73s

 

Užapvalinti kampai labai primena naujausią "iPod touch", o maitinimo mygtukas persikėlė ant prietaiso šone. Gegužės mėnesį "Apple" buvo suteiktas patentas "elektroninių prietaisų su šoninėmis sienelėmis ekranai", o tai iš esmės mums sufleruoja,  kad būsimi iPhone gali turėti ekraną, kuris driekiasi prietaiso šonuose. Jis yra itin jautrus prisilietimams, suteikia prieigą prie skaidrių, muzikos grotuvo valdymo, pranešimų, laikrodžio, skambintojo ID, sistemos kontrolės ir daugiau. iPhone 6 turės ir nugarinėje pusėje apšviestą “Apple” logotipą,  kaip ir “Apple MacBook” nešiojamieji kompiuteriai.

 

 

 

 

 

iPhone 6 operacinė sistema: iOS 8

Šis modelis tikriausiai pasirodys su  iš anksto įdiegta iOS 8 operacine sistema,  kuri buvo pristatyta birželį.

 

 

iPhone 6 : Automatinis atrakinimas

Nepaisant to, jog nėra patvirtinti gandai dėl  iOS 8 operacinės sistemos, tačiau kalbama, jog iPhone 6 galės pasigirti automatinio atrakinimo funkcija,  panašia į kątik paskelbtą Google Android L. Daugiau nebereikės jokių pirštų anspaudų nuskanavimų ir kodų – nebent būsite mažiau saugioje aplinkoje.

Pavyzdžiui, ryšio kodas nebus būtinas, kai mobilusis prietaisas aptiks dabartinę buvimo vietą, atitinkančią vartotojo namus. Paprastas ryšio kodas bus naudojamas tada, kai mobilusis prietaisas aptiks vietą, atitinkančią vartotojo darbo kabinetą, o  ilgesnis ir sudėtingesnis raidinis skaitmeninis ryšio kodas bus naudojamas kitose vietose biure, pavyzdžiui, kavinės ar konferencijų salėse.

 

 

iPhone 6: Kamera

 Labai tikėtina, kad iPhone 6 turės geresnį fotoaparatą, nei iPhone 5s. IPhone 5s turi 8 megapikselių kamerą su f/2.2 diafragma, tačiau "Apple" planuoja padidinti iki 10-ties megapikselių  kameros su f/.8 diafragma ir pagerinti filtrą.

Užuot pridedant naujų apkrovų taškų į panašias kameras kaip ir konkurentų, "Apple", matyt, ketina sutelkti savo fotoaparato patobulinimus  kitose srityse, pavyzdžiui, vaizdo stabilizavimo ir vaizdo gerinimo.

 

 

iPhone 6: Širdies ritmo  EarPods

Sparčiai sklinda gandai, kad gali būti integruotos įvairios technologijos į EarPod ausines. Pagal secret.ly, jos matuos kraujospūdį. "Apple" naujos EarPods ausinės turės jutiklius, kurie tirs širdies susitraukimų dažnį ir kraujospūdį.

Per WWDC 2014 "Apple" atskleidė naują programą, kuri leidžia trečiųjų šalių gamintojams gaminti ausines, kurios internetu prisijungia prie "iOS" prietaisų. Tai galėtų suteikti 3.5mm ausinių lizdas, kuris yra storiausias komponentas iPhone 5S.

 

 

iPhone 6: Belaidis Įkrovimas

 “Apple” didieji konkurentai "Samsung" jau turi šią funkciją, o kitų išmanieji telefonai tai irgi netrukus pasivys. Ar iPhone 6 turės belaidį įkrovimą iPhone 6 išmaniuosiuose? Galbūt, tačiau nėra tvirtų įrodymų.Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 


Pasiūlymai ir nusiskundimai