telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl norimos prekės likučio, maloniai prašome pasiteirauti prieš atvykstant įsigyti.

Naujienos

Koncepcinis Nokia E-Cu mobilusis telefonas

Koncepcinis Nokia E-Cu mobilusis telefonas

Kažkada Sony Ericsson nusprendė išleisti mobiliųjų telefonų seriją, kurie būtų pagaminti iš ekologiškų ir gamtą tausojančių medžiagų. Nuo šiol jie ne vieni, kadangi į šią sritį Nokia nusprendė taip pat prisijungti. Dizaineris Patrick Hyland nusprendė sukurti gan įdomų koncepcinį modelį, kuris pavadintas „Nokia E-Cu“. Toks pavadinimas nėra atsitiktinis, nes raidė „E“ atsirado iš angliško žodžio „Environment“ (aplinka), tuo tarpu likusios dvi raidės „Cu“ – iš cheminių elementų lentelės – varis. Varis pavadinime neveltui minimas, kadangi telefono išgraviruotas galinis dangtelis padengtas vario sluoksiu. Graviravimo grioveliai atlieka panašią funkciją į radiatoriaus.

Nokia E-Cu

Nokia E-Cu 

Nokia E-Cu

Tai ne vienintelis telefono išskirtinumas. Nokia E-Cu išmanusis telefonas nereikalaus įkrovimo iš elektros tinklo, kadangi telefonas įsikraus nuo žmogaus rankų šilumos. Mobiliajame integruotas šiluminis generatorius, kuris šilumą verčia elektros energija. Todėl telefonas krautųsi ne tik laikomas rankose, tačiau netgi gulėdamas kišenėje. Šioje srityje ir pasireiškia ekologiškumas, nes elektros energijos gaminimas skatina aplinkos taršą.

Nokia E-Cu

Nokia E-Cu

Nors Nokia E-Cu yra plonas, tačiau gamyboje naudojamos medžiagos telefonui suteiks tvirtumo. Pasirodo Nokia suderino tvirtumą ir gamtos tausojimą viename kūrinyje, o ar išvysime tokį kūrinį rinkoje, reikės palūkėti dar kurį laiką.


Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 


Pasiūlymai ir nusiskundimai