telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą prekes pristatome paštomatais visoje Lietuvoje taip pat paruošiame atsiėmimui sutartu laiku. Rezervuoti galima telefonu arba vilnius@gsmarena.lt

Naujienos

S40 įgaus jautriuosius ekranus, dvigubą SIM ir QWERTY klaviatūrą

S40 įgaus jautriuosius ekranus, dvigubą SIM ir QWERTY klaviatūrą


nokia planai 2010Nokia turi didelių planų visoms operacinėms sistemoms 2010 metais. Nepaisant milžiniško pirkimo augimo sumaniųjų telefonų, S40 tobulės ir pasieks jautriuosius ekranus, turės dvigubas SIM korteles bei QWERTY klaviatūras. Tuo metu Symbian ir Maemo įgaus naujas vartotojų sąsajas, padidinančias greitį ir „multitouch“ galimybę.

Nokia savo planuose mato didesnius pardavimus prietaisų su Maemo iki 2011. Maemo 6 pasirodys su daugialiečiamumo galimybe. Maemo ir Symbian turėtų įgauti naujas vartotojų sąsajas – Symbian pirmas leidimas pirmoje 2010 metų pusėje, antras Symbian leidimas metų pabaigoje.

Buvo pastangų padaryti S40 telefoną su QWERTY klaviatūra, tačiau taip ir neišpopuliarėjo. Jautrusis ekranas ir dviguba SIM atneš kažką naujo į šios serijos telefonus.

Šie nauji ir pagerinti S40 prietaisai pradės pasirodyti 2010 kartu su Symbian ir Maemo telefonais. Nokia teigia, kad Symbian yra jų sumanaus telefono pasirinkta platforma, išlaikydami Maemo aukštos technologijos „mobilųjį kompiuterį“. S40 turi išlikti tarp platformų tam, kad apimtų visus mobilaus ryšio rinkos segmentus, užuot vieną platformą ištobulinę – tai Nokia strategija.

nokia planai 2010
Visi šie Nokia planai skamba puikiai, tačiau kaip iš tikrųjų bus, turėsime palaukti kitų metų. Žinoma, 2010 jau ne už kalnų ir greitai jau išvysime naujoves.


Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Nuotraukos




"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai