telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl norimos prekės likučio, maloniai prašome pasiteirauti prieš atvykstant įsigyti.

Naujienos

Naujojo Samsung Galaxy K Zoom pristatymas

 

 

2001-aisiais metais kompanija "Samsung" sukėlė tikrą revoliuciją mobiliojo ryšio sektoriuje, pradedant pirmuoju pasaulyje skaitmeninio fotoaparato telefonu, SCH-V200. Šiomis dienomis jau beveik pusė mobiliųjų įrenginių vartotojų naudoja savo išmanųjį telefoną kaip savo pirminę kamerą, tačiau mažiau nei pusė iš jų sako, kad jie yra tikrai patenkinti nuotraukų kokybe. Būtent tai ir turint omenyje, kompanija "Samsung" nusprendė pasinaudoti savo mobiliųjų įrenginių patirtimi bei ypatingomis žiniomis apie fotoaparatus ir  sukurti naują išmaniųjų telefonų kategoriją, kurioje būtų akcentuojama būtent išmaniojo telefono kamera bei įvairios jos specializacijos. Visa tai prasideda nuo naujojo Samsung Galaxy K Zoom pristatymo Jums.

 

Samsung Galaxy K Zoom pagrindinė telefono kamera

Šios naujos kartos žmonės itin vertina socialinį mobilumą ir sklandžiai palaiko ryšį su savo skaitmeninio pasaulio bendruomene. Jie nori fiksuoti ir dalintis visais savo gyvenimo momentais kartu su kitais realiu laiku. Norėdami suspėti įtikti vartotojams, prietaisų gamintojai ir toliau kuria naujoves bei žada jiems pasiūlyti naujų būdų, kaip dar galima panaudoti savo mėgstamus įrenginius.

"Samsung" kruopščiai studijuoja rinkos tendencijas ir savo vartotojus. Matome, jog daugeliui žmonių jų išmanusis telefonas yra pagrindinis fotoaparatas. Bet jei vaizdo kokybė nėra pati geriausia, kitos fotoaparato funkcijos taip pat nežavi, argi jie bus patenkinti?

Tapo aišku, kad šios naujosios kategorijos mobiliuosius įrenginius reikia sparčiai plėtoti, didinti  fotoaparatų našumą bei funkcijų gausą.  Taip “gimė” novatoriškasis Samsung  Galaxy K ZOOM - pirmasis prietaisas skirtas tiems, kurie nori itin galingo fotoaparato savo išmaniajame telefone.

Sporto 20.7MP kamera ir 10x optinis priartinimas, Galaxy K Zoom smarkiai pranoksta pramonės standartus su 16MP kamera. Tiesą sakant, ji šiandien tiesiogiai konkuruoja rinkoje su daugeliu pažangių skaitmeninių kamerų.

 

 

 

Dizainas

Taip pat, šio mobiliojo įrenginio dizainas nenuvils netgi ir labai užimtų, nuolat kažkur skubančių vartotojų. Pažangiausia įtraukiamo objektyvo technologija kaip mat paverčia telefoną ypač plonu, vos 20,2mm storio, kuris sveria 200g.  

Naujasis įrenginys užtikrina ryškias ir ryškias nuotraukas net esant silpnam apšvietimui ar blogomis oro sąlygomis. Visa tai yra dėka 20.7MP galinės kameros, BSI CMOS jutiklio, optinio vaizdo stabilizatoriaus ir "Xenon" blykstės. Jis taip pat gali filmuoti "Full HD" 1080p, 60 kadrų per sekundę, todėl vartotojai gali džiaugtis puikia garso ir vaizdo kokybe.

Ir tai dar ne viskas: jame taip pat yra galingas hexa-core procesorius su 2 GB RAM, spalvingas 4.8 colių HD Super AMOLED ekranas  ir 2430 milliamp valandų baterija kartu su Ultra energijos taupymo režimu.

 

“Real Life” taikymas

“Samsung”, norėdami  sukurti unikalias, įdomias ir naudingas fotoaparato funkcijas Galaxy K Zoom telefonui,  glaudžiai bendradarbiavo su profesionaliais fotografais. Pavyzdžiui, built-in Selfie funkcija leidžia vartotojams lengvai fotografuoti asmenukes (angl. “selfie”) naudojant aukštos kokybės galinę kamerą. Kai ši funkcija įjungta, Galaxy K Zoom automatiškai pyptelėdamas informuoja vartotoją, kad jų veidas yra tinkamai suderintas langelyje, tada nufotografavęs tris nuotraukas iš eilės, leidžia Jums pasirinkti labiausiai patikusią. 

Galaxy K Zoom  įrengta objekto sekimo funkcija padeda vartotojams užfiksuoti judančius objektus ir padaryti puikias nuotraukas, pavyzdžiui, judant traukiniu ar fotografuojant savo mėgstamą sportininką.

 

 

Tyrimai parodė, kad 36% vartotojų įkelia nuotraukas tiesiai iš mobiliųjų įrenginių į socialinius tinklus ne mažiau kaip keturis kartus per savaitę. Šis skaičius ir toliau didės, nes vartotojai vis labiau socalizuojasi.

Pradedant nuo paauglių, o baigiant tėvais ir keliautojais, visi trokšta, kad būtų galima greitai ir lengvai dalintis savo įsimintiniausiomis akimirkomis betkada ir  betkur. "Samsung" tai supranta ir sukūrė prietaisą, kuris pildo Jūsų norus.

 


Kaina 1340 LT / 388.0908 €

 


Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Susiję telefonai


Samsung C115 Galaxy S5 K Zoom Baltas

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 


Pasiūlymai ir nusiskundimai