telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl norimos prekės likučio, maloniai prašome pasiteirauti prieš atvykstant įsigyti.

Naujienos

Samsung Google Nexus S patvirtintas oficialiai

Samsung Google Nexus S patvirtintas oficialiai

Kaip ir buvo tikėtasi „Google Gingerbread“ pasirodys su naujuoju Google telefonu vadinamu Nexus S. Samsung sumanųjį telefoną išvysime su naujausia Android versija ir neįprastai lenktu ekranu, kuris turėtų būti patogiau valdomas.

Tikimasi, kad Google Nexus S turės tokias pačias savybes kaip Samsung Galaxy S. Super AMOLED 4 colių WVGA rezoliucijos ekranas sugrįžta su lenktu stiklu, kuris atsparus pirštų atspaudams.

Nexus S veiks su 1GHz Hummingbird procesoriumi, bei turės 512MB RAM ir 16GB vidinę atmintį, tačiau nėra paminėta apie microSD lizdą. Kamera išlieka tokia pati kaip Galaxy S – 5 megapikseliai su HD filmavimo galimybę. Pliusą galime uždėti šį kartą, kadangi jau turės LED blykstę. Vaizdo skambučių kamera integruota telefono priekinėje pusėje, tačiau nėra užsiiminta apie FM radiją.

Samsung Google Nexus S

Samsung Google Nexus S

Sujungimai jau įprastiniai – Wi-Fi b/g/n su DLNA palaikymu, GPS, dvidažnis GSM bei tridažnis 3G su HSPA, Bluetooth ir „Near Field Communications“.

Google Nexus S veiks su naujausia Android v2.3 Gingerbread bei siūlys įvarias Google paslaugas.

 

Nexus S pasirodys Jungtinėse Valstijjose gruodžio 16 dieną, tuo tarpu Europoje bus pristatomas gruodžio 20 dieną. Na, o kaina turėtų siekti apie 2300lt.Komentarai

AAA, Data: 2010-12-08 22:19:37
Amerikoj 1200Lt, Europoj kaip visada, 2x
Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 


Pasiūlymai ir nusiskundimai