telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą prekes pristatome paštomatais visoje Lietuvoje taip pat paruošiame atsiėmimui sutartu laiku. Rezervuoti galima telefonu arba vilnius@gsmarena.lt

Naujienos

Sony Ericsson Arc nuotraukose ir vaizdo medžiagoje

Sony Ericsson Arc nuotraukose ir vaizdo medžiagoje

Laukėme didelio įrenginio iš Sony Ericsson ir pagaliau sulaukėme Sony Ericsson Arc su 4.2 colio įstrižainės ekranu. Nepaprastas plonumas 8.7mm bei dizainas panašus į arką prideda naujų įspūdžių naudojantis tokiu telefonu, ne ką mažiau įdomu naudotis tokiu ekranu.

 

Sony Ericsson XPERIA Arc

Sony Ericsson Arc

Baterijos dangtelis primena Xperia X8 su tamsiai mėlyna spalva. Sony Ericsson nusprendi naudoti blizgų plastiką, o tai galinį dangtelį paverčia it dėmių magnetu. Dėmių problema taip pat jaučiama ant priekinės dalies, tačiau galima nuvalyti labai lengvai kaip iPhone 4 ekraną.

 

Sony Ericsson XPERIA Arc

Sony Ericsson XPERIA Arc

Sony Ericsson Arc

Apžvelgiant programinę įrangą pastebėsime, kad Xperia Arc turi tipinę Sony Ericsson temą ir TimeScape UI, kuriame integruota paskutinė Android v2.3 (Gingerbread).

 

Skirtingai nuo Xperia X10 pirmtako, Xperia Arc yra greitas, be jokių vartotojo sąsajos trikdžių, programų užkrovimų problemų ar paprasčiausių striginejimų. Ir tai tik toli iki telefono galutinės versijos, kuri bus išleista į rinką.

Sony Ericsson Xperia Arc veiks su LCD ekranu BRAVIA Mobile Engine vaizdų pagerinimo technologija. Jeigu reiktų palygint su Desire HD ir Xperia X10, tai tikriausiai ekranas yra geresnis nei šių dviejų prietaisų. Samsung Super AMOLED ekranai ir Apple iPhone ekranas vistiek liktų viršūnėje. Xperia Arc ekranas bus tikrai geras, tačiau ne pačioje viršūnėje.

 

Sony Ericsson XPERIA Arc

Sony Ericsson XPERIA Arc

Ekranų lyginimas: Apple iPhone 4, Sony Ericsson Arc, Samsung I9000

Žvelgiant į spalvas, tai jos atrodo natūraliai, o kontrastas pasiekiamas labai aukšto lygio. Į šį ekraną bus galima plačiu kampu ir vaizdas bus gerai matomas, tačiau kontrastas ir spalvos suprastėja.

 

Sony Ericsson XPERIA Arc

Sony Ericsson XPERIA Arc

Ekranų lyginimas tamsoje: Apple iPhone 4, Sony Ericsson Arc, Samsung I9000 

Tačiau tikimės, kad Sony Ericsson išdirbs visus mažus trūkumus ir kuomet pasirodys rinkoje, galėsime pasakyti, kad šį kartą Sony Ericsson pasistūmėjo į priekį. Ką gi, lauksime su nekantrumu pasirodysiančio mūsų pardavimuose.


Komentarai

A.D., Data: 2011-04-29 04:29:51
kiek girdejau SE nesirupina atnaujinimais ir pan. uztat praitais metis ju biudzetas buwo nenusisekes ir pries isleisdami si telefona jie prizadejo kurti atnaujinimus, tik idomu kaip kai praitais metais jie atleido 1/3 sawo personalo idomu ar suspes kurti kai is wiso darbuotoju liko ne daaugiau kaip 5000 per wisa SE kompanija wisame pasaulyje
jo, Data: 2011-04-28 10:05:52
ar telefonas plastmasinis, ar "metalinis", zinant is ko tie metalai ten daromi, jei ne rysio zonoj ir nelaime, tai shudi gabaliukas ir tiek
Vitalijus, Data: 2011-04-06 00:33:37
Na va,ir pasirode Arc'as Lietuvoje.O mane isjoke cia ir durnium pavadino ka as pasakiau,kad as ji Japonijoje savo rankose laikiau.Galiu pasakyti,kas "lituviskasis" Arc'as-vargana parodija i tai,ka as maciau ir laikiau savo rankose Japonijoje.Azijos rinkai skirtas Arc'as turi gelezini korpusa ir atrodo labai patraukliai,o lietuviskas-pagamintas is plastiko,kai paemiau ji i rankas,supratau kad jo nepirksiu ir dar uz 1700lt...O as taip laukiau jo pasirodimo...labai nusiviliau...
M, Data: 2011-03-26 22:32:42
kiek tas gigantas kainuoja? :)
Margo, Data: 2011-01-18 18:55:46
Nu atsiprašau... Kokybe dar niekad nėra tekę skūstis. Puikūs telefonai. Laukiu nesulaukiu kada galėsiu šį nuostabų telefoną įsimest į rankinę :)
gs, Data: 2011-01-12 18:22:11
paskutiniai SE modeliai atrodo graziai, bet kokybe tai vargana... Gal sitas bus stebuklingai geras, laukiu nesulaukiu kada bus galima paciupineti :)
Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai