telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl norimos prekės likučio, maloniai prašome pasiteirauti prieš atvykstant įsigyti.

Naujienos

Sony Ericsson paskelbė tris naujus modelius

Sony Ericsson paskelbė tris naujus modelius

Sony Ericsson atskleidė tris naujus mobiliuosius telefonus. Xperia ray ir Xperia active yra pilnai liečiami telefonai su Android OS, o Sony Ericsson txt turės pilną QWERTY klaviatūrą.

Sony Ericsson Xperia ray

Sony Ericsson Xperia ray yra seniau praneštojo internete Urushi pirmtakas. 9.4mm plonumo sumanusis telefonas sveria tik 100g bei turi 3.3 colio įstrižainės BRAVIA ekraną, kurio rezoliucija yra FWVGA ( 854 x 480).

Sony Ericsson Xperia ray

Sony Ericsson Xperia ray

Sony Ericsson Xperia ray pasirodys su 8.1 megapikselio autofokusuojančia kamera ir „Exmor R backlit“ jutikliu, kuri sugeba užfiksuoti 720p kokybės vaizdus. Vartotojui suteikiama tik 300MB vidinės atminties, tačiau su microSD kortele galima išplėsti iki 32GB.

Tikimasi, kad Xperia ray turi dvidažnį arba tridažnį 3G/HSPA, keturdažnį GSM/GPRS/EDGE. Taipogi integruota Wi-Fi, Bluetooth, GPS, microUSB ir 3.5mm audio jungtis.

Sony Ericsson ray bus pasiekamas įvairiose šalyse nuo trečiojo šių metų ketvirčio keturių spalvų – juoda, auksinė, balta ir rožinė.

Sony Ericsson Xperia active

Sony Ericsson Xperia active yra sportiškas variantas. Šis modelis yra dulkėms ir vandeniui atsparus Android sumanusis telefonas su įbrėžimams atspariu ekranu. Tai nėra klaida, parašyta teisingai.

Xperia active veiks su 1GHz Spandragon procesoriumi ir turės 3 colių įstrižainės ekraną HVGA (480x320) rezoliucijos, 5 megapikselių kamerą su LED blykste ir 720p vaizdo įrašymu, 320 MB vidine atmintimi bei microSD kortelei lizdu.

Naujasis modelis turės naujus technologinius duomenų perdavimo būdus – Wi-Fi su DLNA, keturdažnis GSM ir dvidažnis HSPA, GPS su aGPS, skaitmeninį kompasą, Bluetooth, FM radija su RDS bei 3.5mm audio jungtį.

Sony Ericsson Xperia active

Sony Ericsson Xperia active

Xperia active veiks su naujausiu Android 2.3 Gingerbread ir su sportui skirtomis programėlėmis, kurios parodo širdies ritmą. Telefonas atsparus vandeniui iki 1m gylio pusei valandos.

Sony Ericsson Xperia active bus išleistas trečiame ketvirtyje, o kaina nėra žinoma.

Sony Ericsson txt

Paskutinis paskelbtas modelis – Sony Ericsson txt. Šis modelis taikosi į vartotojus, kurie dažnai naudojasi socialiniais tinklais, todėl turės 2.6 colio įstrižainės ekraną su pilna QWERTY klaviatūra.

Sony Ericsson Xperia txt

Sony Ericsson Xperia txt

Apie šį modelį informacijos dar mažai atskleista. Taigi telefonas bus pasiekiamas taip pat trečiame šių metų ketvirtyje kaip ir ankstesni modeliai.Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 


Pasiūlymai ir nusiskundimai