telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Apie mus

Šiuolaikinį civilizuotą pasaulį sunku įsivaizduoti be mobiliojo ryšio priemonių, kuriomis kasdien naudojamės namuose, darbe ar gamtoje. Mobilieji telefonai mums suteikia galimybę nevaržomai bendrauti su draugais, artimaisiais, verslo partneriais ar klientais nesvarbu kur bebūtume.

GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. Didelį dėmesį mes skiriame prekių asortimentui, todėl pas mus tikrai rasite tai, ko ieškote. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai padės Jums išsirinkti reikiamą telefono modelį, kuris patenkins Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Siekdami padidinti savo konkurencingumą ir ieškodami potencialių klientų, mes nuolat turime palankių kainų pasiūlymų. Mūsų išskirtinis bruožas - tai nedidelės mobiliųjų telefonų kainos ir kvalifikuotų specialistų konsultacijos.

Mūsų svetainėje rasite daug naudingos informacijos, telefonų aprašymus, naujienas, vertinimus bei komentarus.

Siekiame suburti bendruomenę, kurios nariai galėtų dalintis savo nuomonėmis bei patirtimi. Mes vertiname teisingus bei argumentuotus komentarus, todėl aktyviausi diskusijų dalyviai bus apdovanoti prizais ir siurprizais.   


 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai