telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant
Samsungs21

Apžvalgos

10 geriausių iPad programėlių vaikams

Niekam ne paslaptis, jog šiais laikais jau nuo vaikystės vaikai supažindinami ir pratinami prie technologijų. Atsiradus tokiems daiktams kaip iPad, dabar daugelis tėvų gali duoti savo vaikams juo pažaisti, kai laukiama ilgoje eilėje ar tėvai neturi laiko pažaisti su mažuoju. Čia rasite 10 populiariausių programėlių iPad, kad Jūsų vaikui būtų tikrai įdomu ir naudinga!

 1. Angry Birds Space HD. NASA ir Rovio drauge sukūrė naujausią šio itin populiaraus ir plačiai paplitusio žaidimo versiją. Šiame žaidime paršiukai užgrobia Marsą ir paukščiai turi jį išgelbėti. Šis žaidimas yra ir mokomasis: vaikai gali susipažinti su NASA transporto priemonėmis, skaityti apie Marso tyrinėjimą ir NASA misijas. Rekomenduojamas vaikų amžius – nuo 4 metų.
                                                 
     

  Angry Birds

   

 2. Trucks HD. Tai nauja programėlė iš Duck Duck Moose. Maži ir ikimokyklinukai vaikai gali vairuoti mašiną per automobilių plovyklą, vežti ir iškrauti šaldytus produktus iš ledų sunkvežimio, rinkti šiukšles su šiukšliavežiu. Jie gali klausytis įvairių lopšinių ritmo dainų. Jeigu turite vaiką, kuris labai mėgsta automobilius bei sunkvežimius, tikrai turėtumėte parsisiųsti šią programėlę. Rekomenduojamas vaikų amžius – nuo 4 metų.

  Trucks
 3. Toca Hair Salon. Suteikite vienam iš 6 grožio salono lankytojų taip skubiai reikalingą kirpimą ar skutimą. Plaukite, skuskite, šiauškite, dažykite plaukus pasirinkdami įvairius įrankius, esančius ekrano apačioje. Vaikai tiesiog dievina kirpti naudojant įprastas žirkles ir elektrinį skustuvą, tačiau jiems tikrai patiks ir, pavyzdžiui, nudažyti draugiško lokio kailį violetine, žalia ir raudona spalva ar padaryti šunį dryžuotu. Klientų baimingos reakcijos į kiekvieną „potėpį“ privers vaikus kaskart smagiai nusijuokti. Rekomenduojamas vaikų amžius – nuo 4 metų.

  Toca hair salon

   

 4. Where‘s My Perry? Agentas P!, populiarus ančiasnapis iš Disney filmuko Finas ir Ferbis, patenka į būstinę, kur turi išspręsti galvosūkį, kad vanduo galėtų būti tiekiamas ir taip galėtų veikti lifto sistema. Čia žaidėjai turi paversti vandenį garais ir ledu bei sumaišyti įvairias medžiagas, kad išgautų nedidelius sprogimus. Pakeliui jie renka nykštukus ir šnipinėjimo aplankus, o taškais su kitais žaidėjais gali pasidalinti per Apple Game Center. Vaikai tikrai juoksis iš Agento P! erzinančių reakcijų, kol jis bando išspręsti galvosūkį. Rekomenduojamas vaikų amžius – nuo 4 metų.

  Where's my perry

   

 5. Princess Fairy Tale Maker. Sukurkite savo pasaką su princesėmis, undinėmis, vienaragiu ir kt. dekoruokite bet kurią iš 32 scenų savo pasirinktais personažais, tarp kurių yra ir piratai bei gyvūnai. Vaikai gali pasakoti istoriją ir dalintis savo kūryba su draugais. Rekomenduojamas vaikų amžius – nuo 4 metų.

  Princess

   

 6. Make Me Smile. Netgi monstrai kartais liūdi. Šiame žaidime Jūsų vaikų darbas yra juos pralinksminti. Bakstelkite liūdną ir išsigandusį monstrą ir stebėkite, kaip jo garsus ir mielas verkimas pamažu virsta į šypseną ir juoką. Jūs tikrai mėgausitės matydami, kaip Jūsų vaikai žaisdami reaguoja į monstriukų reakcijas. Rekomenduojamas vaikų amžius – nuo 4 metų.

  Make me smile

   

 7. Juno‘s piano. Jeigu ieškote būdų, kaip supažindinti savo vaikus su pianinu, tuomet ši programėlė – kaip tik Jums. Pasirinkite joje funkciją „Išmokti dainą“. Vaikai gali sekti Juno, kai ji sugroja kelias natas ir tuomet pabandyti sugroti patys. Ir nepamirškite praleisti laiko prie „Free play“, kad vaikai galėtų patys kurti melodijas. Rekomenduojamas vaikų amžius – nuo 4 metų.

  Juno's piano
 8. Scribble Press. Scribble Press yra nemokama programėlė, kuri leidžia kurti savo knygas iPad‘e. Rašykite originalius kūrinius arba naudokite vieną iš 50 tuščių istorijos šablonų, tokių kaip „Apie mane“, „Jeigu aš pretenduočiau į prezidentus“, „Mano pirma diena mokykloje“, „Aš esu pamišęs mokslininkas“ ir pan. Pieškite naudodami daugiau nei 500 įrankių arba įkelkite nuotraukas ir meno kūrinius kaip iliustracijas. Yra net galimybė kūrinius atspausdinti ir turėti kaip suvenyrą arba padovanoti. Rekomenduojamas vaikų amžius – nuo 4 metų.

  Scribble
 9. Ladybird: I‘m Ready For Phonics. Kas sakė, kad mokytis nuobodu? Vaikai tiesiog pamils šį mokymosi skaityti būdą ir linksmai priims interaktyvius abėcėlės iššūkius šiame žaidime. Prisijunkite prie Kapitono Kometos ir keliaukite per 12 kosmoso tematikos lygių fonetikos metodu, kuriuo siekiama išmokyti vaikus tarimo, raidžių ir sudėtingų žodžių. Jie privalo pabaigti kiekvieną lygį (kurie imituojami kaip planetos), kad galėtų pereiti į kitą. Jūs taip pat galite žiūrėti sudėtingus žodžius tariančių vaikų vaizdo įrašus ir įrašyti savo vaiko basą, kol jis praktikuojasi. Rekomenduojamas vaikų amžius – nuo 4 metų.

  i'm ready
 10. Little Digits. Padarykite mokymąsi skaičiuoti linksmu su mokomąja Little Digits programa. Čia rodomi animaciniai paveikslėliai, kuriuose rašoma, kiek pirštų vaikas padeda ant ekrano. Maži vaikai gali naudoti savo lietimo įgūdžius ir taip sužinoti ne tik numerius, bet ir išmokti pagrindinės sudėties ir atimties. Rekomenduojamas vaikų amžius – nuo 4 metų.

  Little digits
Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai