telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Apžvalgos

„iPhone 12 Dual SIM” apžvalga: privalumai ir išskirtinumas

„iPhone 12 Dual SIM” apžvalga: privalumai ir išskirtinumas

 

Jei kada nors norėjote naudoti du telefono numerius viename „iPhone“ telefone, nauja „Apple Dual SIM Standby“ technologija gali pakeisti jūsų gyvenimą. Nuo šiol galėsite daug praktiškiau naudoti savo telefoną turint du telefono numerius viename prietaise – vieną darbo reikalais, kitą asmeniniam naudojimui. Taip pat galėsite lengviau ir pigiau naudotis savo telefonu, kai keliaujate į užsienį. 

iphone12 dual sim apvalga

 

Išmanieji telefonai „iPhone 12“, pirkti Honkongo regione, turi dviejų SIM kortelių naudojimo funkciją. Tai reiškia, jog galėsite naudoti du telefono numerius, kuriais galite skambinti ir gauti žinutes. Tokius išmaniuosius „iPhone12“ telefonus jau galima įsigyti ir Lietuvoje - „GSM arenoje“. Šiuo metu esame vieninteliai šalyje prekiaujantys „iPhone 12 Dual SIM“ telefonais. 

Pateikiame keletą būdų, kaip galite naudoti „Dual SIM“: 

·       Vieną telefono numerį naudokite verslui, kitą asmeniniams skambučiams.

·       Pridėkite vietinį duomenų planą, kai keliaujate į kitą šalį ar regioną.

·       Naudokite skirtingus balso ir duomenų planus. 

 

Visi „iPhone 12“ mobilieji telefonai jau yra su naujausia „iOS 14“ versija, kurioje abu jūsų telefono numeriai gali skambinti ir gauti balso ir „FaceTime“ skambučius bei siųsti ir gauti žinutes naudojant SMS ar MMS. Taip pat galėsite naudoti vieną duomenų tinklą vienu metu. 

 

Kas yra „Dual SIM“ technologija?

 

Kaip jau minėjome, „Dual SIM“ išmanusis telefonas turi galimybę palaikyti dvi SIM korteles vienu metu. Tam, kad veiktų ši funkcija, SIM kortelės neprivalo būti tos pačios telekomunikacijų bendrovės. Toks funkcionalumas leidžia vartotojui pasinaudoti vieno prietaiso privalumu ir naudotis dvejais skirtingais telekomunikacijų įmonių planais be poreikio investuoti į dar vieną prietaisą. Abi SIM kortelės yra aktyvios ir palaiko pagrindines telefono funkcijas. Tai reiškia, kad abi kortelės gali gauti skambučius ir žinutes bei skambinti ir siųsti žinutes ir nereikės jų keisti.

Kur galima įsigyti „iPhone 12 Dual SIM“ telefonus?

 

Pasaulyje yra daug rinkų, kuriose „Apple“ galėtų turėti reikšmingą įtaką su savo naująja „dual SIM“ technologija. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog visose pasaulio rinkose galima įsigyti „iPhone 12“ su e-SIM modeliu ir tik specialusis „iPhone 12“ telefono modelis su dvejomis fizinėmis SIM kortelėmis yra siūlomas pirkėjams Honkonge regionuose. „GSM arenos“ pirkėjams nepaprastai pasisekė, nes šiuo metu esame vieninteliai Lietuvoje, turintys tokį telefono modelį!

 

Kokie yra „iPhone 12 Dual SIM“ privalumai?

 

„iPhone 12“ išmanusis telefonas, turintis „Dual SIM“ technologiją turi daug privalumų. Vienas didžiausių privalumų yra lankstumas – galimybė naudotis daugiau nei vienu telekomunikacijų bendrovės planu viename telefone. Tai suteiks jums lankstumo naudojantis savo prietaisu, pavyzdžiui, vieni ryšio tiekėjai siūlo palankesnes skambučių kainas, tuo tarpu kiti geresnius duomenų naudojimo planus. 

Turėdami „iPhone 12 Dual SIM“ telefoną, galite pasinaudoti jo privalumais. Anksčiau, jei norėjote naudoti antrą SIM kortelę, turėjote pirkti naują telefoną. Dabar galite naudotis tuo pačiu prietaisu neapkraudami savęs kitais telefonais. 

Kitas nemažiau svarbus privalumas yra pigesni skambučiai ar žinutės, kai keliaujate į užsienį. Naudodamiesi „Dual SIM“ telefonu užsienyje galite lengvai ir pigiai susisiekti su savo šeimos nariais ar draugais be tarptinklinio ryšio mokesčio. Tai patogu, pigu ir jums nereikia nešiotis dviejų telefonų. 

Nepraleiskite unikalios galimybės įsigyti šį išskirtinį ir itin praktišką telefono modelį dabar tik iš „GSM  arenos“!

Susisiekite ir užsakykite jau dabar!


Vilnius 
+370 618 66666

Kaunas +370 625 66666 

Klaipėda +370 624 66666 Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai