telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Apžvalgos

Apple iPhone 15 apžvalga

Sveiki atvykę į naujos epochos aušrą, kurioje jūs daugiau negirdėsite klausimo: "Ar niekas neturi iPhone įkroviklio?" Atėjo „iPhone 15" ir džiugauja tai, kad jame yra USB-C jungtis, svarbi naujovė, skatinama Europos Sąjungos ultimatumo. Tai vienas iš išsiskiriančių bruožų „Apple" naujausiame modelyje. Taip, iPhone, kaip ir dauguma išmaniųjų telefonų, daro nuoseklius žingsnius į priekį, tiek išorinio dizaino, tiek funkcijų atžvilgiu. „iPhone 15" labai primena savo pirmtaką, „iPhone 14", su keliais pastebimais patobulinimais viduje ir keletu išorinių pakeitimų. 

 

iph15 

Išorėje naujas modelis žymiai nesiskiria nuo savo pirmtako. Ekranas lieka nepakitęs, išlaikant 6,1 colių dydį. Tačiau viena iš „Apple“ išryškintų naujovių yra titaninis rėmas. Jo ilgaamžiškuma kol kas vertinti yra sudėtinga, bet dėl šio naujo rėmo svorio sumažėjimo, maždaug 20 gramų, tai iškart jaučiama. „Apple“ pavyko šiek tiek sumažinti įrenginio ilgį ir plotį, bet šiek tiek padidino storį. Įrenginyje jaučiamas tvirtumas ir patvarumas. Telefonas turi IP68 standartą, rodančiu atsparumą vandeniui ir dulkėms.

Ekranas toliau tęsiasi nuo krašto iki krašto, su įjungimo mygtuku dešinėje pusėje ir garso reguliavimo mygtukais kairėje. Kitas pastebimas dalykas yra „Mute“ mygtuko išplėstos funkcijos. Pro ir Pro Max modeliuose jam galite priskirti įvairias funkcijas, tokias kaip blykstės įjungimas, kameros atidarymas, balso priminimo įrašas, perėjimas į "koncentracijos" režimą arba įvairūs trumpiniai, pvz., programų atidarymas.

ph15 

 

Naujame modelyje yra naujas procesorius, A17, kuris yra žingsnis į priekį nuo ankstesnio A16, buvusio ankstesnės kartos modelyje. Operatyvinė atmintis buvo atnaujinta nuo 6 gigabaitų iki 8, o saugojimo galimybės svyruoja nuo 128 gigabaitų iki 1 terabaito.

Kalbant apie našumą, „iPhone 15 Pro“ spindi. Jis greitai ir lengvai tvarko įvairias užduotis, įskaitant grafiškai intensyvius žaidimus ir lengvą vaizdo redagavimą. Nors tai gali atrodyti kaip menkas lyginimas su „Android“, „iPhone“ be galo pranoksta juos sklandesne naudotojo patirtimi.

Kaip anksčiau minėjome, „iPhone“ telefonams USB-C prievado įvedimas buvo ilgai laukiamas. Pakuotėje yra tinkamas kabelis, tačiau svarbu pastebėti, kad „Apple“, kaip ir dauguma gamintojų, naujo telefono pakuotėje nekomplektuoja įkroviklio, nes siekia sumažinti gamybą ir vartojimą, skatinant naudoti senus įkroviklius. 

Nors didelių revoliucijų ir neįvyko, „iPhone 15 Pro“ išlaiko savo puikumą. Aprūpintas trimis kameromis - 48 megapikselių plataus kampo objektyvu, 12 megapikselių teleobjektyvu ir dar vienu 12 megapikselių objektyvu ultra platumo kampui, su X3 priartinimu (ir X5 „Pro Max“ versijoje) - „Apple“ nuolat teikia išskirtinius rezultatus. Kamera fiksuoja aukštos kokybės nuotraukas, ar tai diena, ar naktis, automatiškai persijungdama į naktinį režimą. Portreto režimas ir toliau stebina, kurdamas puikias nuotraukas, o, kaip ir ankstesnė versija, sistema siūlo vaizdo stabilizavimą.

Video rėžime naudotojai gali filmuoti 4K kokybės vaizdo įrašus 60-čia kadrų per sekundę, išgaunant aukštos kokybės vaizdo įrašus.

 

15pro 

 
Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai