telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant
Samsungs21

Apžvalgos

Perkamiausiųjų telefonų 2011m. apžvalga

 

Ne kiekvienam yra paprasta išsirinkti telefono modelį iš tokio didelio pasirinkimo. Tad pristatysime Jums perkamiausius telefonų modelius, taip padėdami išsirinkti geriausią variantą. Visų pirma reiktų pabrėžti, kad pasaulyje itin greitai išpopuliarėjusiai ANDROID operacinei sistemai abejingi neliko ir Lietuvos gyventojai. Nors ir su dideliu nenoru bei abejingumu, pamažu nusisukdami nuo dar ne taip seniai karaliavusios Nokios, klientai vis dažniau renkasi tarp Samsung, HTC ar Sony Ericsson. Savaime aišku, kaip ir kitose šalyse, taip ir Lietuvoje – gausus būrys iPhone gerbėjų. Ištikimiausius Nokia mėgėjus gamintojai bando prisivilioti naujausiomis Symbian operacinėmis sistemomis ANNA ir BELLE bei Windows Phone, taip pat didelį dėmesį skirdami pačių telefonų grožiui ir patogumui. Tad kuo vienas telefonas geresnis už kitą, į ką atkreipia dėmesį pirkėjai rinkdamiesi mobiliuosius telefonus, ką perka labiausiai ir apžvelgsime.


Ko gero pirmą vietą reiktų skirti trims išmaniųjų telefonų modeliams – Samsung Galaxy SII, Apple iPhone4S bei jo pirmtakui Apple iPhone 4.

Kodėl Samsung Galaxy S2?

Visų pirma, telefonas žavi savo 4,3 colių SUPER AMOLED ekranu. Rodos, kad ryškesnio ir gražesnio vaizdo jau ir sukutri neįmanoma. Taip pat, telefonas turi 8MP kamerą su LED blykste ir Full HD vaizdo įrašymą. Jis lengvas, patogus, turi galingą bateriją, visas Android telefonams būdingas funkcijas: WiFi, Bluetooth, GPS. Ir svarbiausia – gaus atnaujinimą į Android 4.0 Ice Cream Sandwich!


Kodėl iPhone 4?

Visi, kas turi iphone 4, sako, kad tai – pats gražiausias geriausias telefonas pasaulyje, jis turi absoliučiai viską, ko gali prireikti ir dar daugiau. Tame tiesos tikrai yra. Tvirtas bei puikiai išlietas korpusas keri savo išvaizda, ką jau kalbėti apie obuolį, kad ir prakąstą, esantį ant galinės korpuso dalies. Nuostabi, unikali ir puikiai išdirbta operacinė sistema iOS, puikios raiškos, nei per didelis, nei per mažas 3,5 colių ekranas, 5MP kamera su LED blykste, daugybė programėlų iš App Store – tai tik trupinukai, palyginus su visomis galimybėmis.


Kodėl iPhone 4S?

Naujausias Apple išmanusis telefonas iPhone 4S turi viską, ką turi jo pirmtakas iPhone 4, tik ištobulintą iki maksimumo. Nors iš išvaizdos korpusas liko toks pats, pokyčiai viduje yra daugiau nei stulbinantys: Dual-core A5 chip dviejų branduolių procesorius (kaip rašoma – 7 kartus greitesnis už iPhone 4), 8MP kamera su LED blykste, naujausia operacinė sistema iOS 5 ir iCloud bei virtualusis asistentas „Siri“. Telefonai pasirinktinai turi 16, 32 ir 64GB vidinės atminties.


Po šių trijų modelių, ženkliai pagal pardavimus lenkiančių kitus, rikiuojasi įvairūs kiti modeliai.


HTC Sensation XE

Vienas naujausių HTC modelių Sensation XE, prieš kitus telefonus turi milžinišką pranašumą - studijos garso kokybę atkuriančią „Beats Audio“ technologiją. Su specialiomis „Beats Audio“ ausinėmis klausantis muzikos ar žiūrint vaizdo medžiagą pakilsite į aukštesnį išmaniųjų telefonų lygį. Be to, Sensation XE turi galingą dviejų branduolių 1,5 Ghz procesorių, didelės talpos bateriją, 8MP kamarą su dviguba LED blykste, TV-out, WiFi, Bluetooth, GPS ir didelį 4,3 colių ekraną.


Samsung Galaxy Mini


Šis kompaktiškas, 3,14 colio įstrižainę turintis išmanusis telefonas, ko gero labiausiai tėvelių perkama prekė savo atžaloms. Jo kaina – vos 420lt, funkcionalumu nenusileidžia ir brangiausiems telefonams: turi WiFi, Bluetooth, GPS, lietimui jautrų ekraną, šimtus tūkstančių mobiliųjų programėlų, 3.15 MP kamerą, tačiau ne itin ryškų ekraną.


Nokia N8


Nokia N8 iš kitų išmaniųjų telefonų išsiskiria įspūdinga 12MP, 4000x3000 pikselių raiškos kamera su Ksenono blykste. Tad tie, kurie pirmenybę teikia kameros kokybei, turėtų rinktis būtent šį modelį. Telefonas taip pat turi 16GB vidinės atminties, 3,5 colių AMOLED ekraną bei Symbian operacinę sistemą, atnaujinamą į Anna.


HTC Wildfire S


Šis HTC kūrinys – dar vienas labai perkamas modelis, dėl savo tvirto, kokybiško ir gražaus korpuso bei visiems Android telefonams būdingų funkcijų. Puikiai delne gulintis Wildfire S, kaina nusileidžia daugumai aukštos klasės išmaniųjų telefonų, tačiau techniniais parametrais – tikai ne. Gera, 5MP kamera su LED blykste, 600MHz procesorius, visi socialiniai tinklai, bevielis internetas bei navigacija sutelpa į nedidelį, 3.2 colių ekraną turintį telefoną.


Nokia E6


Vienas naujausių E klasės telefonų tikrai nenuvilia. Prie to, ką turėdavo senieji verslo klasės telefonai su OWERTY klaviatūra, pridėjus liečiamą ekraną, jis tapo dar patrauklesnis tiems, kurie be skambučių, mail ar darbu su office programomis, taip pat naršo ir internete. Naršymas tampa žymiai patogesnis bei greitesnis. Dirbant su Word ar Excel, lietiminis ekranas taip pat prideda daug pliusų bei sutaupo laiko. Puiki 8MP kamera su dviguba LED blykste, greitesnė ir nestringanti Symbian Anna programinė įranga, 8GB vidinės atminties ir gera baterija, verslo klasės telefonų ištroškusius traukia kaip bites prie medaus.


Sony Ericsson XPERIA NEO


Gal kiek netikėtai, tačiau į apžvalgą negalime neįdėti Sony Ericsson Neo. Tai turbūt geriausias kainos ir kokybės santykis. Šis išmanusis telefonas turi 8MP kamerą su LED blykste, HD filmavimo kokybę, 1GHz procesorių, ryškų 3.7 colių ekraną. Jo lenktas korpusas puikiai guli rankoje, taip pat gražus dizainas. Į akis krenta telefono storis, tačiau jis tikrai nėra sunkus.


Sony Ericsson XPERIA ARC S


Kaip ir visi Sony Ericsson išmanieji telefonai, XPERIA ARC S žavi savo grožiu. Įlenktas galinis dangtelis daro jį išsiskiriantį iš kitų. Didelis ir ryškus 4,2 colių ekranas, 1.4 GHz procesorius, 8MP kamera su LED blykste bei šiuolaikiškas dizainas taip pat turi būrį gerbėjų.


BlackBerry Curve 9300


Perkamiausias BlackBerry šeimos atstovas Curve 9300 pirkėjus, visų pirma traukia savo nedidele kaina, prabangia išvaizda bei patogumu. Įmantriomis techninėmis savybėmis šis telefonas negali pasigirti, tačiau viską, ko reikia darbui, jis turi. Patogi QWERTY klaviatūra, patogi prieiga prie pašto dėžučių bei BlackBerry Messenger – puikiausias pasirinkimas ieškantiems telefono darbui.


Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai