telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Apžvalgos

Planšetiniai kompiuteriai darbui, mokslams, pramogoms.

Planšetiniai kompiuteriai darbui, mokslams, pramogoms. 

Planšetiniai kompiuteriai - nepamainoma priemonė kai darbo reikalais, mokslams ir laisvalaikiui turite priemonę nešiotis iš vienos vietos į kitą. Dažnai planšetiniai kompiuteriai visiškai pakeičia įprastus nešiojamus kompiuterius. Juos galite naudoti įvairiausiose situacijose, priklausomai nuo poreikių - dirbti keliaujant, bet kurioje vietoje mokytis, atsipalaiduoti žiūrint mėgiamą filmą ar klausantis muzikos.

Šiomis dienomis, planšetinių kompiuterių pasirinkimų galimybės labai didelės, nes jie vis labiau populiarėja. Ieškote planšetinio kompiuterio darbui, mokslams ir pramogoms? Šiame straipsnyje pristatysime ir palyginsime populiariuosius Samsung Galaxy Tab planšetinių kompiuterių modelius, jų pagrindines savybes, funkcijas ir galimybes. 

Kodėl verta rinktis planšetinį kompiuterį darbui, mokslams ar pramogoms? 

Dabartiniai planšetiniai kompiuteriai yra taip ištobulinti, kad drąsiai pakeičia kitus prietaisus, o nuolatinis įrangos tobulinimas leidžia pasiekti vis daugiau funkcijų. Planšetiniai kompiuteriai suteikia galimybę klausytis muzikos, žiūrėti filmus, įamžinti akimirkas, o naudojant kartu ir klaviatūrą - dirbti, mokytis ar įgyvendinti kitas užduotis. 

 

 

Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį? 

Renkantis planšetinį kompiuterį, pirmiausia, reikėtų nuspręsti kokiu tikslu jo reikės, kokias užduotis juo atliksite ir pagal tai pasirinkti modelį. Jei mėgstate fotografuoti, tuomet vertėtų rinktis planšetinį kompiuterį su geresne vaizdo kamera. Mėgstate klausytis muzikos? Planšetinį kompiuterį rinkitės su patobulintais garsiakalbiais. Žinoma, norintiems kokybiškų vaizdo peržiūrų ir žaidimų, rekomenduojama didesnė skiriamoji geba. Nuolat naršote internete ir Jums svarbu, kad ryšys būtų visada pasiekiamas? Rinkitės planšetinį kompiuterį su 3G technologija, kuri suteikia galimybe naudojant SIM kortelę prisijungti prie interneto bet kokiu metu. Taip pat renkantis planšetinį kompiuterį, svarbu ir jo baterijos tarnavimo trukmė. Planšetinio kompiuterio pasirinkimas priklauso ne tik nuo tikslų, bet ir finansinių galimybių. 

Taigi, renkantis planšetinį kompiuterį, įvertinkite: 

·       ●  naudosite tik darbui, mokslams ar ir laisvalaikiui 

·       ●  kokios bus reikalingos programos 

·       ●  ar dažnai bus žiūrimi filmai ir kiti video 

·       ●  ar bus žaidžiami žaidimai 

·       ●  kokių tikimasi funkcijų 

·       ●  ar naudosis vaikai 

·       ●  ir t.t. 

Toliau straipsnyje apžvelgsime populiariausius Samsung planšetinių kompiuterių modelius: Samsung Galaxy Tab A7 Lite T225, Samsung Galaxy Tab A7 T505, Samsung Galaxy Tab S7 T870N ir Samsung Galaxy Tab S7 Plus T976. 

 

samsun plansete 

Svarbiausi planšetinio kompiuterio parametrai darbui, mokslui ir laisvalaikiui 

Nors ir visi Samsung Galaxy Tab planšetiniai kompiuteriai atrodo panašiai, tačiau skiriasi kai kurie jų parametrai ir funkcijos. Visų jų operacinė sistema yra “Android”, kuri yra suderinta su Google sistema ir palaiko daugybę programėlių, kas leidžia neriboti įrenginio galimybių ir prilyginti juos su nešiojamais kompiuteriais. Taigi, apžvelgsime kai kuriuos jų parametrus. 

Matmenys. 

Pagal tai, kokiems tikslams naudosite planšetinį kompiuterį (mokslui, darbui, laisvalaikiui, vaikams), reikėtų rinktis ir matmenis. 

Mažesnių matmenų planšetiniai kompiuteriai yra patogūs įsidėti į rankinę bei puikiai tinka naršyti internete ar žaisti vaikams. Samsung Galaxy Tab A7 Lite T225 yra mažiausias iš apžvelgiamų modelių, jo matmenys 8.7 colių. Tuo tarpu, Samsung Galaxy Tab A7 T505 (10.4"), Samsung Galaxy Tab S7 128Gb Wifi T870N (11") ir Samsung Galaxy Tab S7 Plus 5G 128GB T976 (12,4") yra didesni. Todėl jie itin tinka ne tik naršyti internete, bet ir žiūrėti filmus. Didesnių matmenų planšetiniai kompiuteriai ne tik užtikrins geresnį vaizdą, bet ir pakeis nešiojamąjį kompiuterį. 

Ekrano raiška

Už planšetinio kompiuterio matmenis ne mažiau svarbus parametras yra ekrano raiška - kuo ji didesnė, tuo kokybiškesnį ir ryškesnį vaizdą matote. Samsung Galaxy Tab A7 Lite T225 raiška yra 800 x 1340 pikselių, Samsung Galaxy Tab A7 T505 - 1200 x 2000 pikselių, Samsung Galaxy Tab S7 128Gb Wifi T870N - 1600 x 2560 pikselių ir Samsung Galaxy Tab S7 Plus 5G 128GB T976 (12,4") yra 1752 x 2800 pikselių. 

Taigi, didžiausia raiška pasižymi naujieji Samsung Galaxy Tab S7 ir S7+. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad kiti du modeliai yra prasti. Pagal savo įstrižaines, jiems raiškos pikselių pakanka ir vaizdas yra geras. 

Procesorius. 

Nuo procesoriaus galingumo priklauso planšetinio kompiuterio sparta. Procesorius palaiko kompiuterio sistemos duomenis ir dalyvauja atkuriant ir palaikant programėles. Kuo daugiau procesoriuje yra branduolių, tuo greičiau veiks įrenginys. 

Lyginant modelius, tai vienareikšmiškai galingiausias procesorius yra Samsung Galaxy Tab S7 ir Samsung Galaxy Tab S7 Plus modeliuose, kadangi jų procesoriai yra naujausi - Qualcomm Snapdragon 865 Plus Mobile Platform. Šie minimalios 

delsos intuityvūs ir išmanūs lustų rinkiniai yra neįtikėtinai greiti ir galingi, tad galėsite be jokio vargo žaisti ir dirbti kelis darbus vienu metu. 

Tuo tarpu, Samsung Galaxy Tab A7 Lite T225 ir Samsung Galaxy Tab A7 T505 - turi 8 branduolių procesorių, kas puikiai tiks vaikams žaisti ar mokytis bei naršyti. 

Vidinės atminties talpa. 

Kitas svarbus parametras, ypač keliaujant, yra vidinė planšetinio kompiuterio atmintis. Kuo daugiau jame ketinate saugoti nuotraukų, vaizdo įrašų, muzikos, žaidimų ir kitų failų, tuo didesnė atmintis reikalinga. Kuo mažiau atminties - tuo mažiau galimybių. Mažiausiai atminties turintys planšetiniai kompiuteriai (8-16 Gb) labiausiai tinka tik naršymui internete ar vaikų žaidimams bei talpinti vos kelias programėles. Gana optimalus variantas yra 32–64 Gb. Tokios atminties planšetinis kompiuteris suteiks ne tik daugiau laisvės, bet ir idealiai tiks kasdieniniam naudojimui - galėsite išsaugoti daugiau nuotraukų, atsisiųsti keletą žaidimų ir filmų. Samsung Galaxy Tab A7 Lite T225 ir Samsung Galaxy Tab A7 T505 turi po 32 Gb vidinės atminties, todėl yra itin tinkamos kasdieniam naudojimui bei mokslams. 

Na, o tiems, kurie planšetinį kompiuterį nori naudoti darbui, saugoti daug darbinių failų, nuotraukų, aukštos raiškos filmus, norisi žaisti žaidimus, vertėtų rinktis kompiuterį su 128 GB ir didesne atmintimi. Samsung Galaxy Tab S7 ir Samsung Galaxy Tab S7 Plus yra idealiai tinkantys norintiems dirbti ir atsipalaiduoti su vienu įrenginiu. 

Žinoma, vertėtų turėti omenyje ir tai, kad planšetinio kompiuterio atmintį visada galima padidinti naudojant MicroSD atminties kortelę. 

Baterija

Šis parametras aktualus tiems, kam svarbus planšetinio kompiuterio naudojimo laikas tarp įkrovimų. Svarbu, kad planšetinis kompiuteris greitai neišsikrautų ir leistų atlikti darbus, išmokti pamokas ar peržiūrėti filmą. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo naudojimo laiko, kuo ilgesnes valandas praleisite prie kompiuterio ir kuo daugiau programų naudosite vienu metu, tuo greičiau jis išsikraus. 

Tačiau, vidutiniškai, pilnai įkrautas planšetinis kompiuteris turėtų veikti bent 8–10 valandų. Taigi, kuo daugiau mAh (miliampervakandžių), tuo ilgiau galima naudotis planšetiniu kompiuteriu. Samsung Galaxy Tab A7 Lite T225 baterija yra 5100 mAh, o Samsung Galaxy Tab A7 T505 - 7040 mAh. Tai nėra dideli skaičiai, tačiau abiejų modelių planšetiniai kompiuteriai leis ilgiau naršyti internete, mokytis, nors ir žaidimams daug laiko skirti nebus galima. Tuo tarpu, Samsung Galaxy Tab S7 T870N baterija yra 8000 mAh, o Samsung Galaxy Tab S7 Plus net 10090 mAh. 

Pasirinkę vieną iš šių modelių, galėsite žiūrėti mėgiamus filmus ar serialus nuo ryto iki vakaro. Talpiausia kada nors Galaxy Tab baterija leis tą daryti visą dieną. 

Kamera

Planšetinį kompiuterį labai patogu naudoti tokioms programėlėms kaip “Skype”, “Messenger” ar kitoms vaizdo programėlėms, nes vaizdas kur kas didesnis nei telefone. Planšetiniai kompiuteriai įprastai turi tiek galinę, tiek priekinę kameras. Tačiau jos savo megapikseliais ir raiška neprilygsta telefonams. Nors nauji modeliai jau vejasi ir mobiliuosius telefonus. 

Tiek Samsung Galaxy Tab A7 Lite T225, tiek Samsung Galaxy Tab A7 T505 galinė kamera yra 8 MP, o priekinė - 2,1 MP. Video ir nuotraukų vaizdas išties nebus labai kokybiškas, bet pakankamas video skambučiams. Na, o Samsung Galaxy Tab S7 modeliai pasižymi itin plataus kampo kamera su įvairiais režimais, kas užtikrina kokybišką vaizdą ir raiškias nuotraukas bei video. 

Kitos funkcijos

Vienos svarbiausių funkcijų yra ryšys ir interneto prieiga. Visi planšetiniai kompiuteriai turi Wi-Fi ryšį, kuris suteikia galimybę naudotis internetu kur turima prieiga. Tačiau keliaujant naudotis Wi-Fi dažnai galimybės ribotos. Mokytis ir dirbti šiais laikais be interneto praktiškai neįmanoma, todėl jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas darbui ar mokslams, pasirūpinkite, kad jis palaikytų 3G ar/ir 4G ryšį su SIM kortele. Šiuo atveju tinkami būtų visi aptarti modeliai, kadangi juose talpinamos SIM kortelės. 

Bluetooth pagalba galima persiųsti duomenis iš vieno įrenginio į kitą netoliese esantį įrenginį, taip pat prijungti kitus prietaisus palaikančius Bluetooth (ausinės, laikrodis, tv). 

Taip pat norime paminėti ir tai, kad naujausi Samsung Galaxy Tab S7 planšetiniai kompiuteriai turi ir išmaniuosius rašiklius - “S Pen”. Šis rašiklis padeda pasižymėti svarbias mintis, pastabas, piešti, spalvinti ir atlikti kitus darbus, nesvarbu, mokotės, dirbate ar žaidžiate. 

Taigi, aptarėme ir palyginome pagrindinius Samsung Galaxy Tab A7 ir S7 modelių parametrus. Apibendrinant, galima teigti, kad Samsung Galaxy Tab A7 yra mažiau galingesni, bet tikrai ne prasteni planšetiniai kompiuteriai, o ir kur kas pigesni nei naujieji modeliai. Jei ieškote patikimo sprendimo vaikui, kuris mokysis ir naudos kompiuterį laisvalaikiui, tuomet rekomenduojame rinktis vieną iš šių modelių. Na, o vyresniems vaikams ir suaugusiems, vienareikšmiškai, rekomenduojame nešiojamą kompiuterį iškeisti į galingus Samsung Galaxy Tab S7 ir S7+ planšetinius kompiuterius. 

plansete vaikas

Taigi, išsiaiškinome, kad planšetinis kompiuteris yra idealus tarpinis variantas tarp kompiuterio ir telefono. Jei mėgstate keliauti, važiuodami žiūrite filmus, žaidžiate, ar norite pasirinkti lengvesnį variantą nei kompiuteris, tačiau taip pat galingą ir našų darbams, rekomenduojame rinktis planšetinį kompiuterį. 

 Komentarai

Danguolė, Data: 2021-10-02 12:33:29
Kokia kaina planšetės samsung galaxcy tab 7
Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai