telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant
iphone13

Apžvalgos

Samsung Galaxy S6/S6 Edge prieš HTC One M9


Mobiliųjų telefonų kompanijos Samsung ir HTC tuo pačiu metu pristatė naujuosius flagmanus Galaxy S6, Galaxy S6 Egde bei One M9, taip sukeldami pirkėjams dilemą - kurį modelį pasirinkti. Nebestebina tai, jog pagal Samsung tobulėjimą sunkiai spėja kiti gamintojai, tačiau HTC su M9 mina Galaxy flagmanams ant kulnų. Palyginkime šiuos tris modelius.
 
S6, S6 Edge ir M9  
  Dydis
 
S6, S6 Edge ir M9
Dydyje skirtumų kaip ir nėra, į akis tik krenta HTC One M9 storis, o tai šiuo laikotarpiu nelaikoma dideliu pliusu.  
 
 Svoris
 
Svoris
Jau nuo seno HTC telefonai išsiskirdavo savo svoriu. Ne išimtis iš One M9. Mėgstantys rankoje jausti turimo aparato svorį turės progą tą padaryti. Telefonų plonumo ir lengvumo rungtynėse HTC, matyt, nelaimės niekada.
 
 
 Korpusas (galas)
 
Galas  
Plastikas dingo! Samsung atsisakė iki tol flagmanuose naudotų ir pašiepiamai apkalbamų plastikinių korpusų, juos pakeisdami apsaugotu (Gorilla Glass 4) stiklu. 
 
Aukštos klasės vientisas aliuminis korpusas visuomet buvo HTC One klasės arkliukas, tad ir M9 nieko nenustebino.
 
 Korpusas (šonai)
 
Šonai  
Po Samsung Galaxy Alpha ir A klasės telefonų su aliuminio korpuso šonais reikėjo tikėtis, kad ir naujuose flagmanuose išvysime tą patį. 
 
 Ekrano dydis
 
Ekranas  
 Ekrano raiška
 
Raiška  
Šioje kategorijoje ryškiai pirmauja Samsung, o HTC užmigo ant laurų visiškai nepatobulindami ekrano lyginant su One M8. 
 
 Pirštų antspaudų jutiklis
 
Pirštų antspaudų jutiklis  
Pirmieji pirštų antspaudų jutikliai Samsung telefonuose pasirodė 2014 metais ir tai buvo smagus priedas. Gaila, tik ne tokioje patogioje vietoje kaip Apple iphone 5S ar iphone 6 modeliuose. Patentų mūšiuose Samsung reikėjo suktis iš padėties bandant konkuruoti su Apple Touch ID, tad galbūt ir nepatogioje vietoje yra sensorius, bet jis yra.
 
 
  Baterija
 
Baterija  
 
 Vidinė atmintis
 
Atmintis
HTC One M9 vidinė atmintis gali būtį praplėsta microSD kortele iki 128GB, Samsung atminties kortelių nepalaiko.
 
 
  RAM
 
RAM  
 Procesorius
 
Procesorius
Samsung atsisveikino su Qualcomm ir perėjo prie savų procesorių Exynos, kurie tapo Galaxy S6 ir S6 Edge varikliais. Tiek Samsung, tiek ir HTC spartumo testuose turėtų kartu žengti labai aukštai.
 
 Kamera (galinė)
 
Kamera  
 HTC pakeitė taktiką pradėdami megapikselių žaidimą. One M8 buvusią Ultrapixel dvigubą kamerą, kuri turėjo artinimo bei apkarpymo problemų pakeitė nauja 20MP kamera. Reikia tikėtis, kad tai bus vienas iš pagrindinių argumentų, renkantis tarp senojo M8 bei naujojo M9. Kiek kokybė skirsis nuo Samsung sunku pasakyti, aišku tik viena - kameros sparčiai tobulėja ir skirtumai tarp konkurentų flagmanų vis mažėja. 
 
 Kamera (priekinė)
 
Priekinė
Jau minėta HTC Ultrapixel kamera niekur nedingo, ją galime rasti One M9 priekyje. Gerokai patobulėjo ir Galaxy S6 bei S6 Edge.
 
  Detalesnes telefonų charakteristikas rasite mūsų puspalyje. Kaip visada stengsinės džiuginti kaip įmanoma mažesne kaina. 
 


Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai