telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant
Samsungs21

Apžvalgos

Samsung S8530 Wave II apžvalga

Samsung S8530 Wave II apžvalga 

Samsung nusprendė išleisti “Wave” telefoną po telefono. Tokiu būdu stengiasi sustiprinti Bada OS gretas tarp visų kitų operacinių sistemų. Kaip jau kartais būna, kad telefonas pratęsiantis einamą seriją dažnai nuvilia, kadangi norima kažko daugiau. Šį kartą tas nenutiko, tik ne Samsung S8530 Wave II. Telefonas yra didesnis ir sunkesnis nei originalas.

Samsung S8530 Wave II

Nors Wave II panašus į savo pirmtaką, tačiau jis, kai kuriais aspektais geresnis bei turintis aukštesnės technologijos segmentus. Ilgai nedelsdami pristatome Samsung S8530 Wave II.

Pagrindinės savybės:

 • 3.7 colio įstrižainės, 16 milijonų spalvų Super Clear LCD capacitive jutiminis ekranas, WVGA (480 x 800)
 • Daugialiečiamas įvedimo metodas
 • Ekranas atsparus įbrėžimams
 • Plonas ir glotnus metalinis korpusas
 • Bada OS 1.2 su Samsung aplikacijomis
 • ARM Cortex  A8 1GHz procesorius
 • Keturdažnis GSM palaikymas su dviejų dažnių HSPA
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n sujungimai su WPS palaikymu
 • Integruotas GPS imtuvas su A-GPS palaikymu
 • Skaitmeninis kompasas
 • 5 megapikselių lietimu fokusuojama kamera su LED blykste bei veido, šypsenos, mirksėjimo aptikimu
 • 720p vaizdo įrašymas 30 kadrų/s greičiu
 • 2GB vidinė atmintis, kuri plečiama su microSD pagalba
 • Standartinė microUSB jungtis
 • Bluetooth v3.0 su A2DP
 • Standartinė 3.5mm audio jungtis, TV-out
 • Stereo FM radijas su RDS, FM įrašymas
 • Samsung naršyklė su Flash palaikymu
 • Greita prieiga prie Youtube, Facebook, Twitter
 • DivX/XviD vaizdo įrašų palaikymas
 • Puiki garso kokybė

Trūkumai

 • Ribotas pasiekiamų papildomų programų kiekis
 • Super Clear LCD neprilygsta SuperAMOLED
 • Kortelės lizdas po baterija
 • Nėra apsauginio kameros lęšio dangtelio
 • SatNav programa tik 30 dienų išbandymui
 • Nėra automatinio ekrano apšvietimo reguliavimo
 • Prasti garsiakalbiai

Wave II prieš Wave

 • Naujesnė Bada OS 1.2
 • Swype T9 įvedimo tekstas
 • Programinės įrangos atnaujinimas
 • Didesnis Super Clear LCD 3.7 colio įstrižainės ekranas

Kita vertus, tai nėra pats geriausias atnaujinimas, koks galėjo būti. Samsung S8530 Wave II veiks su naujausia Bada OS operacine sistema, todėl vartotojams nereiks laukti, kuomet galės atnaujinti savo programinę versiją bei galės naudotis galingu CPU, pažangiais duomenų perdavimo tinklais ir HD vaizdo įrašymu.

Samsung S8530 Wave II

Viską atvaizduos 3.7 colio įstrižainės ekranas. Paminėsime, kad tai ne Super AMOLED ekranas, tačiau kita ekranų alternatyva: Super Clear LCD. Kol neturėjome savose rankose šio daikčiuko, tai kažko blogo apie ekraną pasakyti negalime.

Dizainas ir ekranas

Kaip jau galima tikėtis iš pavadinimo, tai telefonas yra labai panašus išvaizda į savo pirmtaką. Atrodo taip, lyg padidinta kopija.  Mygtukai išdėstyti tose pačiose vietose, netgi kameros ar mikrofono skylutės kontūrai vienodi. Visgi tai telefonas turintis didesnį ekraną ir kitokios technologijos bei keletą kitų mažų pasikeitimų.

Samsung S8530 Wave II 

Samsung S8530 Wave II 

Samsung S8530 Wave II 

Samsung S8530 Wave II 

Samsung S8530 Wave II 

Samsung S8530 Wave II 

Didžiausias pasikeitimas, kaip minėjome prieštai , naujasis 3.7 colio įstrižainės Super Clear LCD ekranas. Savyje turi tokia pačią rezoliuciją kaip 3.3 colio įstrižainės SuperAMOLED ekranas, tačiau naudojama technologija visą skirtumą suduoda.

Samsung S8530 Wave II 

LCD nesugeba atvaizduoti tokio pačio kontrasto kaip SuperAMOLED, kurio pagrindinė savybė geras atvaizdavimas uždarose patalpose. Spalvos originaliame S8500 Wave telefone yra šviesnės, tuo tarpu S8530 Wave II šaltesnės.

Samsung S8530 Wave II

SuperAMOLED turi didesnį matymo kampą, spalvos nelabai keičiasi kintant atžvilgio kampui. Super Clear LCD praranda kontrastą, kuomet žiūrima didesniu kampu.

Vaizdo grotuvas

Multimedija S8530 Wave II telefono yra aukštame lygyje. Didelis Super Clear LCD ekranas tiesiog tobulas vaizdo įrašų žiūrėjimui. Vaizdo grotuvo sąsaja padaryta per visą ekraną, todėl žiūrėjimas tampa malonus. Nustatymai ir pasirinkimai pasirodo tik tuomet, kai perbraukiama per ekraną, toks sprendimas sveikintinas.

Wave II palaiko DivX/Xvid vaizdo formatus. Tai dar ne viskas. Nustebins mus tuo, kad yra galimybė žiūrėti filmus su subtitrais.

Samsung S8530 Wave II 

Samsung S8530 Wave II

Surasime gana įdomią funkciją, „Mosaic search“, kuri suteiks galimybę ieškoti vaizdo įraše tam tikros vietos. Kaip tai veikia? Įrašas sukarpomas į mažas dalis, bei pateikiama ekrane  tam tikras kiekis pirmųjų kadrų sukarpytų dalių. Kita vertus, šia galimybe naudotis su visais įrašais nebus galima

Samsung S8530 Wave II 

Samsung S8530 Wave II 

Aukštos rezoliuzijos atkūrimas yra stulbinantis, 720p vaizdo įrašus atkūria kuo puikiausiai.  Tokio formato atkūrimas šiais laikais nėra koks nors stebuklas, tačiau mobiliam telefonui taip atkuriant, tai tiesiog stulbinama: DivX, XviD, MP4 ir net MKV failai atkuriami 720p  rezoliucija.

Muzikos grotuvas

Muzikos grotuvas ne ką mažiau atsilieka vaido grotuvui. Dainos rūšiuojamos pagal albumą, atlikėją, žanrą, kompozitorių. Galima paslėpti rūšiavimimo pasirinkimus jeigu jie nėra naudojami.

Samsung S8530 Wave II Samsung S8530 Wave II

Naršymas po albumus ar dainas yra standartinis portreto režime, tiesiog gaunamas sąrašas. Naršant peizažiniam režime, pateikiamas virtualaus disko viršelis. Paspaudus ant albumo parodo dainas.

Perbraukiant per ekraną iš viršaus į apačią pateikia paiešką, kuri primena seno naminio telefono numerių rinkimo metodą.

Samsung S8530 Wave II 

Samsung S8530 Wave II 

Ekvalaizeriai ir garso efektai nepamiršti. Samsung S85300 Wave II pasirodys su DNS technologija.

Duomenų perdavimas

Kai kalbama apie sumaniuosius telefonus, tai jau mintyse automatiškai susidaro vaizdas, kad turės aukštas technologijas. Samsung Wave II ne išimtis. Visi duomenų perdavimai surandami – GPRS, EDGE ir 3G su HSPA. GSM/EDGE turės keturdažnį palaikymą, o 3G dvidažnį.

Kaip ir S8500, taip ir S8530 Wave II turės Bluetooth V3.0. Kas be ko A2DP palaikymas integruotas. Viršuje pabraukus pagrindiniame meniu lange, atsiranda greitas pasirinkimas įjungti tiek Bluetooth tiek Wi-Fi. Kalbant apie Wi-Fi sujungimą, tai Wave II naudos paskutinį Wi-Fi 802.11 n standartą. Tam, kad būtų saugus Wi-Fi prisijungimas, Samsung integravo WPS palaikymą.

Mobile AP galima prijungti prie bevielio prieigos taško papildomai tris Wi-Fi klientus, kurie naudos HSDPA sujungimą.

S8530 turės microUSB jungtį, bei 5 sujungimo režimus – Media grotuvas, Modemas, Standžioji laikmena, Samsung Kies ir „USB debugging“.  Standžios laikmenos režimu, telefonas prijungs 390MB vidinė atmintį ir įdėtą papildomą microSD kortelę.

Apžvelgiant...

Skirtumas tarp SuperAMOLED ir Super LCD yra beveik tas pats, kaip lyginant Supermeną su Super Mario. 3,7 colio įstrižainės Super LCD negali prilygti 3.3 colio įstrižainės Super AMOLED ekranui, tačiau eksperimentavimas yra sveikintinas.

Samsung S8530 Wave II 

Samsung S8530 Wave II 

Su šiuo aparatu gaunate vis dar 5 megapikselių kamerą ir HD įrašymą, pilną sujungimų paketą: Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 3.0 ir TV-out. Taip pat sutiksime greitą CPU. Na ir dar šioks toks pliusas, naujausia Bada OS versija.

Wave II yra gerai sukomplektuotas, tačiau netvirtai stovi tarp visų kitų gamintojų. Nokia auganti jutiminių ekranų telefonų armija tiesiog kesinasi į Wave rinkos dalį. Symbian^3 varomas Nokia C7 ir Nokia C6-01 su AMOLED ekranais fiksuoja HD įrašus, o beto turi daugiau papildomų programų.

Nokia C7 

Nokia C7

Nokia C6-01

Nokia C6-01 

Wave II dar sunkiau atsilaikyti bus prieš Android OS armiją. HTC Desire serija, Sony Ericsson Xperia X10 ir Motorola Mileston XT720 tikriausiai vieni iš rimtesnių konkurentų.

HTC Desire 

HTC Desire

Sony Ericsson Xperia X10 

Sony Ericsson Xperia X10 

Motorola MILESTONE XT720 

Motorola MILESTONE XT720 

Bendru atveju, atnaujintas Wave yra neblogas sprendimas, tačiau atnaujinant telefoną, galėjo būti ir daugiau. Pabaigoje kaip įprasta, pateikiame vaizdo medžiagą apie Samsung S8530 Wave II. Pasimėgaukite!



Komentarai

auris, Data: 2011-01-03 17:16:00
Ar planuojate turėti kažkada Wave II pardavime?
Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai