telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Apžvalgos

Samsung Galaxy A53 ir A54 apžvalga

 

 

Samsung Galaxy A53 ir Samsung Galaxy A54 apžvalga

Samsung visai neseniai pristatė naujausią populiariosios Galaxy A50 serijos modelį Samsung Galaxy A54, kuris pakeičia praėjusių metų Samsung Galaxy A53 modelį. Samsung pristato naująjį modelį su keletu dėmesio vertų patobulinimų ir nauju dizainu, tad manoma, kad Samsung Galaxy A54 gali tapti geriausiu vidutinės klasės modeliu. Šiame straipsnyje apžvelgsime šių dviejų modelių panašumus bei skirtumus. 

Dizainas ir ekranas

Naujojo Samsung Galaxy A54 dizainas išties patobulinta senojo modelio versija. Vietoje plastikinės nugarėlės, naujasis modelis turi stiklinę nugarėlę su specialia „Gorilla Glass 5“ apsauga, kuri apsaugo nugarėlę nuo įbrėžimų. Kaip ir praėjusių metų Galaxy A53 rėmas išliko plastikinis. Galaxy A54 taip pat yra šiek tiek kompaktiškesnis, todėl jį lengvai galima naudoti viena ranka. Tačiau, kalbant apie patvarumą, jis yra toks pat kaip ir senesnis modelis. Abu telefonai turi IP67 atsparumo dulkėms ir vandeniui reitingą.

Atnaujintas fotoaparato modulio dizainas, kuris panašus į flagmaną Galaxy S23, suteikia Galaxy A54 aukščiausios klasės išvaizdą. Be to, jo rėmas yra padengtas matiniu paviršiumi, dėl kurio pirštų atspaudai ir dėmės yra mažiau tikėtinas nei blizgus Galaxy A53 rėmas. 

Kalbant apie ekraną, Galaxy A54 ekranas yra šiek tiek mažesnis, bet ryškesnis nei Galaxy A53. Jo 6,4 colio Super AMOLED skydelis turi tą pačią FHD+ skiriamąją gebą ir 120 Hz atnaujinimo dažnį kaip ir Galaxy A53 6,5 colio Super AMOLED skydelis, tačiau didžiausias 1 000 nitų ryškumas pagerina matomumą tiesioginiuose saulės spinduliuose ir turi geresnį HDR našumą. Senesnio modelio didžiausias ryškumas yra 800 nitų, tokio ryškumo pakanka matomumui lauke, tačiau jis ne toks geras žiūrėti HDR turinį. 

Našumas

Samsung Galaxy A54 naujasis procesorius „Exynos 1380“ puikiai tinka kasdieniniam naudojimui, o dėl „One UI 5.1“ našumo optimizavimo jis beveik prilygsta aukščiausios kokybės Samsung Galaxy S23. Tačiau šis modelis vis dar išlieka su vidutinės klasės lustu, todėl naršydami vartotojo sąsajoje ar atlikdami intensyvias užduotis galite pastebėti strigimus. Nors žaidimus galima žaisti, tačiau nereikėtų tikėtis, kad sudėtingesni žaidimai veiks taip gerai kaip Samsung flagmanai. Tuo tarpu senesnis Samsung modelis - Galaxy A53 turi „Exynos 1280“ procesorių, kuris tinkamas kasdieniniam naudojimui, tačiau nėra toks galingas kaip šių metų modelis. Samsung teigia, kad naujesnis modelis turi 20% geresnį procesoriaus našumą ir 26 % didesnį GPU našumą nei Galaxy A53.

Abiejų modelių telefonai turi 5000 mAh bateriją su 25 W laidinio greitojo įkrovimo ir belaidžio įkrovimo palaikymu.

Kamera

Nors Galaxy A54 modelyje yra viena kamera mažiau nei Galaxy A53, tačiau naujausio modelio kameros našumas yra kur kas geresnis. Galaxy  A54 naujoji 50 MP f/1.8 pagrindinė kamera turi didesnį jutiklį su 1,0 µm pikselių, kuris gali užfiksuoti ryškesnes nuotraukas nei Galaxy A53 64 MP f/1.8 kamera, kurios jutiklis yra 0,8 µm pikselių. Abu telefonai turi tą pačią 12 MP f/2.2 itin plačią kamerą, kuri fiksuoja ryškiai apšviestoje aplinkoje. Abiejuose įrenginiuose taip pat yra 5 MP f/2.4 makrokamera, kuri gali užfiksuoti iš arti. Taip pat abu modeliai turi ir 32 MP priekines kameras, kurios fiksuoja didelės raiškos asmenukes. Galaxy A54 nėra papildomo 5 MP gylio jutiklio, kuris yra senesniame modelyje, tačiau jo nepritrūksite, nes naujasis modelis ir be šio jutiklio užfiksuoja itin puikius portretinio režimo kadrus, kurie atrodo net ir geriau nei senesnio modelio. 

Kalbant apie vaizdo įrašus, Galaxy A54 palaiko 4K vaizdo įrašymą 30 kadrų per sekundę greičiu pagrindine kamera ir 1080p vaizdo įrašymą iki 60 kadrų per sekundę greičiu. Taip pat galima užfiksuoti 4K vaizdo įrašą 30 kadrų per sekundę greičiu iš priekinės kameros. Galaxy A53 siūlo tas pačias vaizdo įrašymo galimybes.

Apibendrinimas

Taigi, naujasis Galaxy A54, lyginant su Galaxy A53, yra aiškus laimėtojas daugeliu aspektų. Šis modelis turi naują dizainą, aukštesnę kokybę, ryškesnį ekraną, geresnį našumą ir geresnes kameras nei Galaxy A53. Vis tik, jei turite  Galaxy A53, naujojo modelio patobulinimai nėra tokie reikšmingi, kad vertėtų pasikeisti telefoną į naujesnį Galaxy A54.Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai