telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Apžvalgos

Samsung Galaxy S23 apžvalga

 

 

 

Samsung S23 apžvalga

„Samsung Galaxy S23" jau Lietuvoje! Tai iki smulkiausių detalių patobulintas naujasis „Samsung Galaxy". „Samsung Galaxy S23" seriją sudaro trys mobilieji telefonai - S23, S23+, S23 Ultra. Šios serijos telefonai yra išties galingi, nes turi vieną pažangiausių ir greičiausių procesorių - „Snapdragon 8 Gen 2". Taip pat šių telefonų ekranus ir nugarėles dengia vienas tvirčiausių stiklų „Corning Gorilla Glass Victus 2", kas užtikrina itin gerą telefonų patvarumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime šiuos naujuosius Samsung modelius, tam, kad įvertinti ar jie tikrai verti dėmesio. Taigi, pradėkime nuo pradžių.

Išpakavimas

Šiais laikais gamintojai susivienijo ir daugelis pasisako už gamtos saugojimą ir tvarumą. Ne išimtis ir „Samsung", kurie teigia, kad naujojo „Samsung Galaxy S23" dėžutė yra pagaminta iš perdirbto popieriaus. Taip pat „Samsung Galaxy S23" modeliai tra pagaminti iš 20 % perdirbto plastiko ir 22 % perdirbto stiklo - žinoma, kur įmanoma.
Atidarius pakuotę joje rasite telefoną, duomenų kabelį ir SIM kortelės išstūmimo įrankį.

Specifikacija

Nors „Samsung Galaxy S23" ir atrodo beveik taip pat kaip ir „Samsung Galaxy S22". Tačiau šis modelis kur kas patobulintas už praėjusį.
Telefonų dizainas beveik nesiskiria. Akumuliatoriaus talpa - 200 mAh, asmenukių kamera pasiekia 12MP, kai tuo tarpu, S22 priekinė kamera buvo 10MP. Galinės pagrindinės kameros išliko tokios pačios kaip ir senesniame modelyje, tačiau vaizdo įrašų parinktis 8K per 30 FPS.
Dar vienas išskirtinumas - tai itin galingas ir greitas procesorius „Snapdragon 8 Gen 2". Jis daug našesnis ir efektyvesnis nei jo pirmtakas. Šio procesoriaus dėka galima džiaugtis greitesniu ir ilgiau veikiančiu telefonu.
Verta paminėti, kad jei nuspręsite įsigyti „Samsung Galaxy S23" 128 Gb, šis modelis yra šiek tiek prastesnis, jis yra su UFS 3.1 ir LPDDR5 RAM atminties lustu. O „Samsung Galaxy S23" 256 Gb ir bet kuris „Galaxy S23+" ir „Galaxy S23 Ultra" yra su daug greitesniais UFS 4.0 ir LPDDR5x RAM lustais. Tad jei planuojate įsigyti O „Samsung Galaxy S23", vis tik rekomenduojame rinktis 256 Gb talpos modelį.

 

 

 

 Dizainas ir spalvos

„Samsung Galaxy S23" ir kitus šios serijos modelius galima rinktis keturių spalvų - fantominė juoda, kreminė, žalia ir levandų. Nors šios spalvos yra žemiškos, tačiau itin išlaiko eleganciją visame dizaine.
Kalbant apie dizainą, naujajame modelyje nebeliko drąsių kameros modulių, kurie telefono nugarėlėje būdavo išsikišę. Naujuosiuose „Samsung Galaxy S23" nugara yra visiškai plokščia, o išsikiša tik objektyvą apsaugantys metaliniai žiedai.
Bendrai kalbant, „Samsung Galaxy S23" dizainas yra stilingas ir modernus. Svarbu pabrėžti, kad visi „Galaxy S23" modeliai tra pagaminti iš perdirbto stiklo ir PET plėvelės,


„Galaxy S23" dizainas yra stilingas ir modernus, sujungiantis aukštos kokybės medžiagas ir subtilių detalių dizainą, nes visi modeliai pagaminti iš perdirbto stiklo ir PET plėvelės.
Telefono korpusas yra itin plonas ir elegantiškas, telefonas patogiai priglunda prie delno. Tad naudotis viena ranka telefonu tikrai nebus sudėtinga. Visi „Galaxy S23" serijos modeliai yra suvienodinta išvaizda ir atrodo kaip praėjusių metų „Samsung Galaxy S22 Ultra". Metalinis telefono rėmas yra plokščias su nedideliu išlinkimu, o ekranas visiškai plokščias. Dizainas puikiai apsaugo telefonus nuo įbrėžimų ir kitų mechaninių pažeidimų.

Ekranas

„Samsung Galaxy S23" išsiskiria išskirtinai aukštos raiškos ekranu, kuris suteikia itin gerą vaizdinę patirtį naudojantis telefonu. Beje ekranas turi didelius matymo kampus, kas leidžia vaizdo medžiagą žiūrėti iš įvairiausių padėčių ir netgi šviečiant saulei. „Flat FHD+" suteikia spalvotus ir ryškius vaizdus. „Samsung Galaxy S23" FHD+ ekrano ryškumas 2340 x 1080 pikselių. „Samsung Galaxy S23" ekrano įstrižainė - 6,1 colio, „Samsung Galaxy S23 Plus" - 6,6 colio, o „Samsung Galaxy S23 Ultra" - 6,8 colio.
Šie „Samsung Galaxy S23" modelių ekrano apsauga su „Gorilla® Glass Victus® 2" stiklu, užtikrina ekrano apsaugą nuo įbrėžimų ir kitų mechaninių pažeidimų.
Viena iš gerųjų naujienų, kalbant apie ekraną - tai, kad naujieji „Samsung Galaxy S23" turi „Eye Comfort Shield" technologiją, kuri apsaugo akis kai įrenginiu naudojamasi naktį, t.y. ekranas automatiškai pritemsta.

Kamera

Nors didelių skirtumų, lyginant „Samsung Galaxy S23" modelių kamerą su praėjusių metų modeliais ir nėra, tačiau patobulinimų tikrai yra. „Samsung Galaxy S23" turi itin kokybišką trigubą ir keturgubą galinę kamerą. Tiek „Samsung Galaxy S23", tiek „Samsung Galaxy S23 Plus" telefonuose integruotos 50 MP plačiakampė, 10 MP trijų kartų optinio priartinimo teleobjektyvas bei 12MP itin plataus kampo kamera. Na, o „Samsung Galaxy S23 Ultra" gali pasigirti net keturguba galine kamera. Jame integruota net 200 MP plačiakampė, 10 MP 10 kartų optinio priartinimo teleobjektyvas bei 12MP itin plataus kampo kamera. Visa tai suteikia galimybę fotografuoti nepriklausomai nuo apšvietimo ir atstumo, o pikselių jutiklis užtikrina puikią nuotraukų kokybę.
Tokios funkcijos kaip „Detail Enhancer" padės fotografuojant išryškinti detales net ir sutemus, o „Hyperlapse" užfiksuos naktinį dangų - mėnulį ir žvaigždes. „Expert RAW" padės sukurti didelės raiškos nuotraukas.
Taip pat „Samsung Galaxy S23" modeliai turi ir itin kokybišką 12 MP priekinę asmenukių kamerą. Tai leis išgauti dar geresnės kokybės gražius portretus.

Našumas ir baterija

Naujasis „Snapdragon 8 Gen 2" procesorius, skirtas „Samsung Galaxy" tikrai daug žadantis. Šis procesorius ne tik leidžia mėgautis kokybiškais žaidimais, vaizdo įrašų peržiūra bei turinio kūrimu.
„Samsung Galaxy S23" baterijos talpa 3 900 mAh, „Samsung Galaxy S23 Plus" baterijos talpa 4 700 mAh, o „Samsung Galaxy S23 Ultra" baterijos talpa net 5000 mAh. Tad baterija ne tik greitai įkraunama, bet ir ilgai veikianti.

 


 

Apibendrinimas

Taigi, „Samsung Galaxy S23" modeliai nors ir neturi labai didelių pokyčių, lyginant su praėjusių metų modeliais, tačiau jie eina teisinga kryptimi. Vis tik „Samsung Galaxy S23" nors ir nežymiai, tačiau yra patobulinti visose pagrindinėse srityse. Labiausiai įspūdį palieka naujasis lustas, dvigubai didesnė saugykla, geresnis dizainas ir galingesnė kamera. Šiuos aspektus tikrai įvertins visi.

 Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai