telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Apžvalgos

Samsung Galaxy Flip 4 apžvalga

 Visai nesenai „Samsung“ pristatė ne tik savo išskirtinį „Galaxy Z Fold 4“, bet ir žavųjį „Galaxy Z Flip 4“. „Samsung“ naujausiame „Flip“ yra daug atnaujinimų lyginant su senesniuoju „Flip 3“. „Samsung“ patobulino fotoaparato veikimą esant prastam apšvietimui, akumuliatoriaus veikimo laiką, įkrovimo greitį. Ir, žinoma, „Z Flip4“ gali pasigirti naujausiu „Android“ lustu – „Snapdragon 8+ Gen 1“.

Samsung“ „Galaxy Z Flip 4“ yra bene linksmiausias ir žaismingiausias telefonas šiais metais. Plačiau apie šį telefoną toliau straipsnyje.

DIZAINAS

Realiai „Flip 3“ ir „Flip 4“ yra beveik identiški savo dizainu, tačiau galime įžvelgti keletą atnaujinimų. „Galaxy Z Flip 4“ priekinis ir galinis dangteliai atsparūs įbrėžimams, nes jie pagaminti iš tvirčiausio sulankstomo įrenginio stiklo „Gorilla Glass Victus Plus“. Tuo tarpu vyriai yra pritvirtinti iš lengvo Armor aliuminio, stipriausio mobiliųjų įrenginių pramonėje, o ypač plonas stiklas sulanksčius apsaugo pagrindinį ekraną.

Lyginant su praėjusiu modeliu, „Flip 4“ rėmeliai aplink vidinį ekraną yra plonesni. To nepastebėsite, nebent abu telefonai būtų vienas šalia kito. Bendri matmenys taip pat yra šiek tiek mažesni, net jei „Flip 4“ yra šiek tiek sunkesnis.

Užpakalinė ir priekinė dalis yra padengtos satino apdaila, kuri ne tik atrodo gražiau, bet ir neslysta ant plokščių paviršių. Visas „Z Flip 4“ žavesys slypi atverčiamame dizaine. Užuot naudoję sulankstomą ekraną, kad išmanųjį telefoną paverstų planšetiniu kompiuteriu, „Flip“ jį naudoja, kad 6,7 colio įstrižainės įrenginys vienu užlenkimu taptų kišeniniu išmaniuoju telefonu.

EKRANAS

Kaip ir bet kuriam geram atverčiamam telefonui, didelis privalumas yra išorinis ekranas arba viršelis.  „Z Flip 4“ išorinis ekranas vizualiai išlieka toks pat, kaip ir anksčiau, tačiau buvo pridėta keletas programinės įrangos pakeitimų, siekiant pagerinti funkcionalumą.

Telefone nustatytos temos dabar perkeliamos į viršelio ekraną, suteikiant daugiau asmeniškumo, o taip pat neatvertus telefono galima pasiekti greitus nustatymus, pvz., įjungti „Wi-Fi“ arba lėktuvo režimą. Patikrinkite orą, pasiekite sparčiuosius nustatymus ar tai ko jums gali prireikti. O kai Jus pasieks pranešimai ar žinutės iš susirašinėjimų su draugais, į juos galėsite atsakyti neatvertus telefono. Nors šie papildymai yra nedideli, bet smagu matyti, kad viršelio ekranas kiekvienais metais tampa šiek tiek išmanesnis.

Vidinis ekranas išlieka toks pat, kaip ir „Flip 3“. Tai 6,7 colio AMOLED skydelis, kurio skiriamoji geba yra 2460 x 1080 ir 120 Hz atnaujinimo dažnis. 

KAMERA

Vienas dalykas, kuris nepasikeitė „Flip 4“, yra tai, kad jis vis dar naudoja dvi kameras gale (pagrindinę ir itin plačią), tačiau neturi teleobjektyvo priartinimo.

„Samsung“ vis dar naudoja 12 megapikselių jutiklį pagrindinei kamerai, tačiau tai yra didesnio dydžio jutiklis, todėl kiekvienas atskiras pikselis yra beveik 30 % didesnis. Nors visi megapikseliai yra tokie patys kaip ir „Flip 3“, tačiau „Samsung“ teigia, kad pagrindinė šios kartos „Flip 4“ kamera yra 65% ryškesnė.

„Galaxy Z Flip4“ taip pat yra patobulinta kamerų sistema. Universaliausios kameros pasaulyje telefonas leidžia fiksuoti gyvenimą bet kokiu kampu – tai užtikrina, kad įamžintumėte tik tai, kas geriausia. Greito kadro funkcija leidžia fotografuoti asmenukes tiesiai iš viršelio ekrano, netgi leidžiant pakeist proporcijas , kad prieš fotografuojant būtų rodomas visas kadras. Arba išskleiskite telefoną, įjunkite „FlexCam“ režimą, kad galėtumėte fiksuotis nuotraukas laisvų rankų funkcija arba padaryti asmenukę iš įspūdingų perspektyvų.

 

NAŠUMAS

Telefoną maitina „Snapdragon 8 Plus Gen 1“ lustas. Tai naujausias „Qualcomm“ lustas ir savo našumu prilygsta kai kuriems greičiausiems „Android“ telefonams. Telefono saugykla svyruoja nuo 128 GB iki 512 GB. Čia nėra papildomos saugyklos, todėl išmintingai pasirinkite kokios atminties telefonas reikalingas.

„Galaxy Z Flip 4“ programos atidaromos akimirksniu, meniu slenka nepriekaištingai, o grafiškai sudėtingi žaidimai žaidžiami be kliūčių.

BATERIJA IR ĮKROVIMAS

Nepaisant beveik nepakitusio dydžio ir formos faktoriaus, „Flip 4“ yra su daug didesne baterija. Jame yra 3 700 mAh elementas, kuris yra 12% didesnis nei ankstesnio modelio „Flip 3“ 3 300 mAh baterija.

„Galaxy Z Flip 4“ akumuliatoriaus veikimo laikas yra žymiai geresnis nei „Flip 3“. „Flip 4“ dabar įkraunamas šiek tiek greičiau – 25 W greičiu, tačiau komplektacijoje nėra įkroviklio. Įkrovus 10 minučių „Flip 4“ įkrova pakito nuo 5 iki 23 %, per 25 minutes – nuo 5 iki 47 %, o norint įkrauti nuo 5 % iki visiško 100 % akumuliatoriaus įkrovimo užtrunka apie valandą ir 16 minučių.

 „Flip 4“ taip pat palaiko belaidį įkrovimą.

GARSO KOKYBĖ

Nors pats pirmasis „Flip“ buvo išleistas su vienu garsiakalbiu, „Z Flip 3“ ir dabar „Z Flip 4“ naudoja stereofoninę sistemą, kurią sudaro vienas apatinis garsiakalbis ir kitas, įmontuotas ausinėje.

Šiame telefone nėra ausinių lizdo, o ausinių dėžutėje taip pat nėra, todėl laidiniam garsui turėsite nusipirkti porą gerai skambančių USB-C lizdų arba USB-C adapterį.

APIBENDRINIMAS

„Galaxy Z Flip 4“ tikrai nepasižymi kaip nuobodus telefonas. Išskyrus šiek tiek patobulintą dizainą, patobulintą lustą, didesnę bateriją ir greitesnį įkroviklį, tai iš tikrųjų yra tas pats „Z Flip“, kurį „Samsung“ išleido praėjusiais metais. Šis telefonas yra stilingas, žavingas ir įdomus tokiais būdais, kuriems tradiciniai išmanieji telefonai niekada neprilygs.Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai