telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

„Sony“ išleido „Xperia Z Ultra“ bei „SmartWatch 2“

Gandai apie „Sony Xperia Z Ultra“ ir „Sony SmartWatch 2“ sklandė jau gan senokai ir pagaliau, „Sony Xperia Z Ultra“ - ypatingai didelis (6.44 colio ekranas) telefono ir planšetės hibridas ir „Sony SmartWatch 2“ - pirmojo „SmartWatch“ palikuonis arba tiesiog laikrodis su išmaniosiomis funkcijomis, buvo oficialiai pristatyti.


„Sony Xperia Z Ultra“
Šis išmanusis telefonas yra sukurtas, konkuruoti su „Samsung Galaxy Note III“, „Samsung Galaxy Mega 6.3“ ir „Huawei Ascend Mate“. Ir panašu, kad „Xperia Z Ultra“ yra iš tiesų gan rimtas konkurentas – visų pirma, šis telefonas yra pirmasis telefonas su keturių branduolių „Qualcomm Snapdragon 800“ procesoriumi, kurio taktinis dažnis siekia net 2.2 GHz!

Taip pat tai yra didžiausią ekraną turintis telefonas - „Xperia Z Ultra“ turi net 6.44 colių ekraną – vieniems tai gali pasirodyti kaiTelefonas sveria 212 gramų, ir nors tai nėra lengviausias telefonas rinkoje, nederėtų pamiršti, koks jo dydis ir tai, kad jis turi metalinius apvadus bei stiklinę nugarėlę – tai taip pat prideda svorio.p privalumas, kitiems ne, tačiau bet kuriuo atveju visi turėtų pripažinti, jog 6.44 coliai ir skamba, ir atrodo įspūdingai. Pats ekranas naudoja „TRILUMINOS“ technologiją, kuri yra naudojama ir žymiuosiuose „Sony“ televizoriuose.

Kitos šio hibrido charakteristikos stebina ne ką mažiau – 2 GB operatyviosios atminties, 16 GB vidinės atminties, vieta Micro SD kortelei. Dėka „Snapdragon 800“ procesoriaus, telefonas gali pasigirti ne tik 4G LTE ryšiu, tačiau ir HD kokybės balso įrašymu. Galinėje telefono dalyje rasite 8 megapikselių „Exmor RS“ kamerą su visomis įprastomis funkcijomis, kaip kad panorama, HDR ir t.t. Tačiau teks nuvilti, jog telefonas neturi blykstės.

Bet ir čia „Sony“ nebaigia stebinti - „Sony Xperia Z Ultra“ yra ploniausias pasaulyje telefonas, turintis Full HD raiškos ekraną. Šio telefono storis yra viso labo 6.5mm, o negana to, jis dar turi ir IP58 sertifikatą, o tai reiškia, kad „Xperia Z Ultra“ 1m gylyje, po vandeniu galės išbūti pusę valandos ir be to, jis dar ir atsparus dulkėms. Telefonas sveria 212 gramų, ir nors tai nėra lengviausias telefonas rinkoje, nederėtų pamiršti, koks jo dydis ir tai, kad jis turi metalinius apvadus bei stiklinę nugarėlę – tai taip pat prideda svorio.

Japonų kompanija ne tik pasirūpino įspūdingomis charakteristikomis, tačiau ir pasistengė padaryti taip, kad šį telefoną naudoti būtų patogiau nei „Samsung Galaxy Note“ serijos telefonus. „Galaxy Note“ galima valdyti tik pirštais arba specialiu „S Pen“ rašikliu, tuo tarpu „Xperia Z Ultra“ bus galima valdyti su bet kokiu daiktu (pvz įprastu rašikliu ar pieštuku), kurio diametras sieks bent jau 1mm. Ar tai naudinga? „Sony“ manymu – taip:

„Galbūt jūs tiesiog nenorite naudoti savo pirštų. Gal jūs tiesiog norite kažką nubrėžti? Užsirašyti? Su „Xperia Z Ultra“ jums nebereikia specialaus rašiklio, skirto telefonams. Tiesiog pasiimkite bet kurį pieštuką, tušinuką ar panašų daiktą ir pradėkite rašyti ar piešti. Jūs galite rašyti ir skambučių metu, todėl jūs visada būsite pasiruošę užrašyti įvairias mintis ar pan. Tai dar niekada nebuvo taip paprasta.“

„Sony Xperia Z Ultra“, kaip ir tikėtasi, naudoja „Android 4.2.2“ OS su „Xperia“ apvalkalu. Taip pat telefonas gali pasigirti 3000 mAh baterija, kurios dėka šis telefonas nenutraukiamai gali groti muziką ilgiausiai pasaulyje – net 120 valandų. Kalbėtis galėsite ištisas 14 valandų, tačiau žiūrėti vaizdo įrašus galėsite 5.5 valandas – čia neabejotinai didelę įtaką daro milžiniškas ekranas.

Kartu su telefonu gausite ir kelis aksesuarus. Vienas iš jų - „SBH52 Smart Bluetooth Handset“, kurio dėka galėsite kalbėtis telefonu net neištraukę jo iš kišenės. Šio aksesuaro OLED ekranas leidžia jums naršyti per savo skambučių istorija, skaityti tekstines žinutes bei pamatyti, kas jums skambina, todėl šis priedas leis jums savo telefoną dažniau laikyti kišenėje. „SBH52“ taip pat atsparus vandeniui, todėl jūs galėsite naudoti šį priedą net ir lietingomis dienomis.
Kitas įdomus aksesuaras – magnetinis krovimo dokas „DK30“, kuris turi magnetą, kuris leis jums įdėti savo „Xperia Z Ultra“ į doką viena ranka. Kol telefonas krausis doke, jis stovės taip, kad jūs galėtumėte patogiai žiūrėti filmus net ir krovimosi metu.

„Sony Xperia Z Ultra“ parduotuvėse turėtų pasirodyti trečiame šių metų ketvirtyje, tačiau tikslios kainos ir pasirodymo datos dar teks palaukti. Šis didžiausias pasaulyje telefonas bus galimas baltos, juodos ir rožinės spalvų.

Sony SmartWatch 2“

Tenka pripažinti – pirmosios kartos „Sony SmartWatch“ nebuvo pats populiariausias ir pats geriausias „Sony“ gaminys. Tačiau Japonų kompanija vietoje nestovi ir pristato „Sony SmartWatch 2“ - jau trečiąjį „Sony“ išmanųjį laikrodį ir antrąjį „SmartWatch“ laikrodžių šeimos atstovą.

Naujasis „SmartWatch 2“ yra paremtas „Sony Xperia Z“ dizaino principu – minimalizmas, griežtos formos ir net aliumininis įjungimo/išjungimo mygtukas. Kaip ir pirmosios kartos „SmartWatch“, šis laikrodis gali prisijungti prie bet kurio „Android“ išmaniojo telefono, turinčio „Android 4.0“ ar naujesnę versiją, naudojant Bluetooth. Laikrodžio ekrane galėsite skaityti žinutes, atsakinėti į skambučius, tikrinti savo „Twitter“ ir „Facebook“ paskyras, žiūrėti kalendoriaus priminimus, valdyti muzikos grotuvą ir t.t.

„Sony“ teigimu, „SmartWatch 2“ veikia pastebimai geriau nei jo pirmtakas, o taip pat naujasis laikrodis palaiko ir IP57 sertifikatą, o tai reiškia, kad šis laikrodis yra atsparus tiek vandeniui, tiek dulkėms.

„Sony SmartWatch 2“ turi kelis šimtus programėlių (tarp jų rasite SMS, el. paštą, „Gmail“, „Facebook“, „Twitter“, Orus, „Runtastic“ ir daug kitų), kurios yra sukurtos specialiai šiam įrenginiui, todėl pasirinkti tikrai bus iš ko.


Pats laikrodis yra pagamintas iš aliuminio bei nerūdijančio plieno, turi NFC (greitam įrenginių suporavimui) ir Micro USB jungtį krovimui. Laikrodžio ekranas yra 1.6 colių dydžio, o jo raiška – 220x176. „Sony“ teigimu, šis ekranas yra labai tinkamas skaitymui ir jis bus puikiai matomas net ir priešais saulę.

Taip pat „Sony“ žymiai pagerino ir baterijos tarnavimo laiką – priklausomai nuo naudojimo intensyvumo, laikrodis galės veikti nuo keturių iki septynių dienų.

Įrenginys prekyboje turėtų pasirodyti rudens viduryje-pabaigoje, o kaina kol kas nežinoma, tačiau remiantis pirmojo „SmartWatch“ kaina, galime tikėtis, jog „Sony SmartWatch 2“ kainuos 300-500 Lt.

„Sony“ šiais įrenginiais itin stipriai paplatino savo asortimentą, tačiau kaip manote, ar pajėgs „Xperia Z Ultra“ konkuruoti su „Galaxy Note III“ ir ar „SmartWatch 2“ bus pakankamai lygiavertis varžovas „Apple“ ir kitų kompanijų ruošiamiems išmaniesiems laikrodžiams?Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Susiję telefonai


Sony Xperia Z Ultra C6833

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai