telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

„Apple“ pristatė „iPhone 5S“ ir „iPhone 5C“

Vakar, 20:00 Lietuvos laiku, „Apple“ pristatė du naujus „Apple“ telefonus - „Apple iPhone 5S“ ir pigesnįjį brolį - „iPhone 5C“. Be to, buvo ir plačiau papasakota apie naująją „iOS 7“ operacinę sistemą, tačiau apie ją šiame straipsnyje nekalbėsime, kadangi apie ją jau rašėmė. 

iPhone 5S“

Pradėsime nuo naujojo „Apple“ flagmano - „iPhone 5S“. Visų pirma, reikėtų paminėti, kad tai telefonas bus pirmasis išmanusis telefonas su 64 bitų procesoriumi. Taip pat naujajame telefone rasime ir didesnį kameros sensorių, kuris leis fiksuoti kokybiškesnes, ryškesnes nuotraukas. Vertėtų paminėti ir pirštų antspaudų skaitytuvą – savo telefoną galėsite atrakinti vos tik prilietę namų mygtuką.

Apple A7“ - pirmasis 64 bitų procesorius

Naujasis „Apple A7“ procesorius, esantis „Apple iPhone 5S“, pasižymi 64 bitų architektūra – to dėka „iPhone 5S“ bus kelis kartus spartesnis nei jo pirmtakas. Be to, jeigu jaudinatės dėl programėlių palaikymo – šis 64 bitų procesorius palaikys ir visas programėles, kurtas 32 bitų procesorius turintiems „iOS“ įrenginiams.

„A7“ procesoriaus dėka, „iPhone“ palaikys ir OpenGL ES 3.0 standartą, kas leis mėgautis dar įspūdingesnės grafikos žaidimais. „Apple“ pademonstravo naująsias grafikos galimybes su „Infinity Blade III“ žaidimu. Tenka pripažinti – atrodė tikrai įspūdingai.

Naujasis „Apple M7“ judesių procesorius

Kartu su „Apple A7“, buvo pristatytas ir „M7“ procesorius, kuris visada stebi jūsų judesius, naudojant akselerometrą, giroskopą ir kompasą. Tai reiškia, kad šie sensoriai nuo šiol veiks žymiai tiksliau ir tai pravers naudojantis įvairiomis programėlėmis, kurios siejasi su jūsų sveikata, sportu ir pan.

Pirštų antspaudų skaitytuvas

„iPhone 5S“, kaip ir buvo tikėtasi, galės skaityti jūsų pirštų antspaudus. Skaitytuvas bus integruotas į namų mygtuką, todėl norint atrakinti telefoną, jums tereikės priliesti namų mygtuką savo pirštu. Be to, antspaudų skaitytuvas galės būti naudojamas ir kaip autentifikavimo priemonė, norint naudotis „iPhone“ piniginės programėle. Namų mygtukas su pirštų antspaudų skaitytuvu bus apsaugotas ne jau įprastu tapusiu „Gorilla Glass“ stiklu, tačiau safyru – ši medžiaga yra žymiai atsparesnė (tačiau tuo pačiu ir brangesnė) negu minėtasis „Gorilla Glass“ stiklas.

Nauja kamera: didesnis sensorius, naujas lęšis ir nauja dviguba LED blykstė

„Apple“ taip pat patobulino ir „iPhone 5S“ kamerą. Nuo šiol ji turės didesnį sensorių su 1.5m pikselių ir f/2.2 apertiūrą, kuri yra platesnė nei f/2.4, kuri yra naudojama „iPhone 5“. Paprasta kalba, šis kameros atnaujinimas leis fiksuoti žymiai geresnius kadrus, esant prastam apšvietimui.

Kameros programėlė irgi gavo naujų funkcijų. Nors jūs to net nepastebėsite, kamera iš tiesų užfiksuos kelis kadrus ir atrinks tą kadrą, kuriame fokusavimas gavosi geriausiai. Be to, naujoji kameros programėlė galės automatiškai nustatyti baltos spalvos balansą, išlaikymą ir tai padės nuotraukas atkurti dar kokybiškiau.

Dar viena naujovė – dviguba LED blykstė. Nuo šiol, vietoje vieno LED blykstės, „Apple iPhone 5S“ naudos dvigubą LED blykstę – vieno LED spalva bus šaltai mėlyna, kita – šiltai gintarinė. To dėka, nuotraukos darytos su LED blykstės pagalba, atrodys natūralesnės ir ryškesnės.

Be to, nuo šiol galėsite fiksuoti vaizdo įrašus 120 kadrų per sekundę greičiu, kas leis jums daryti sulėtintus vaizdo įrašus, 720p HD raiškoje. Ir dar, „burst“ nuotraukų darymo režime, jūs galėsite daryti 10 nuotraukų per sekundę. Įspūdinga, tiesa?

Auksinis „iPhone 5S“

Metai iš metų „Apple“ kurdavo tik dviejų spalvų „iPhone“ - baltos ir juodos. Ir šiemet – kiek netikėtas žingsnis – naujasis „iPhone 5S“ bus ir auksinės spalvos. O juodos spalvos taip pat nebėra – vietoje jos nuo šiol galėsite rinktis labiau į pilką nei į juodą panašią spalvą.

Ilgiau laikanti baterija

„iPhone 5S“ taip pat gavo ir ilgiau laikančią bateriją. Su ja jūs galėsite 10 valandų naršyti internete naudojantis Wi-Fi arba LTE, 10 valandų žiūrėti video, 40 valandų klausytis muzikos ir būti 250 valandų budėjimo režime.

iPhone 5C“

„Apple“ pristatė ir pigesnį, jau daug kartų internete matytą - „iPhone 5C“. Iš esmės, tai tas pats „iPhone 5“, tik pigesniame korpuse. Tai laužo „Apple“ tradicijas - „iPhone 5C“ yra ne tik pigesnis modelis, tačiau jis gali būti įvairių spalvų – to iš „iPhone“ tikėtis nebuvo galima.

Dizainas

Visų pirma, pastebėsite kitokį korpusą - „iPhone 5C“ yra pagamintas iš polikarbonato (tokia pati medžiaga naudojama „Lumia“ telefonuose ir „Galaxy S3“, „Galaxy S4“), kurį galėsite pasirinkti iš penkių skirtingų spalvų – žalios, baltos, mėlynos, geltonos ir rožinės. Šis telefonas yra gana plonas, net pagal šiuolaikinius standartus. Tiesa, už „iPhone 5S“ jis nėra plonesnis. Kaip bebūtų, „iPhone 5C“ yra labai lengvas, dėka nedidelio plastikinio korpuso.

Charakteristikos

„iPhone 5C“ turės beveik identiškas charakteristikas „iPhone 5“ - 4 colių „Retina“ ekranas, „Apple A6“ procesorius, 1 GB operatyviosios atminties, 16/32 GB vidinės atminties, 8 megapikselių „iSight“ kamera ir 4G LTE.

Kita

Be to, „iPhone 5C“ turės talpesnę bateriją nei „iPhone 5“, todėl laikyti šis telefonas turėtų ilgiau. Tiksli kaina kol kas nežinoma, tačiau galime spėti, kad ji sieks 1000-1500 Lt.Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Susiję telefonai


Apple iPhone 5C 16GB Baltas

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai