telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

BlackBerry Torch 2 ir Curve Apollo

BlackBerry Torch 2 ir Curve Apollo

Buvo atskleista pora naujų BlackBerry kompanijos telefonų: BlackBerry Torch 2 ir BlackBerry Curve Apollo. Atrodo, kad šiais metais BlackBerry ruošiasi užkariauti didesnę rinkos dalį. Telefonai pasižymi patikimumu ir patvarumu, todėl BlackBerry gali drąsiai lįsti gilyn į rinką su naujaisiais savo kūriniais.

BlackBerry Torch 2

Naujos kartos BlackBerry Torch, vadinamas Torch 2, turės dvigubai galingesnį procesorių, kuris sieks 1.2GHz. Naujasis BlackBerry telefonas turės 3.2 colio įstrižainės VGA ekraną, 8 GB atmintinę, 512MB RAM, Wi-Fi, GPS, skaitmeninį kompasą, artumo daviklį bei 5 megapikselių kamerą. Kaip papildomą priedą, BlackBerry prideda NFC palaikymą.

BlackBerry Torch 2

BlackBerry Torch 2

Torch 2 veiks su BlackBerry OS 6.1 ir turėtų būti išleistas trečią ketvirtį, kaina nežinoma.

BlackBerry Curve Apollo

BlackBerry Curve Apollo modelio tikslios specifikacijos ir galimybės dar kolkas nėra žinomos, tačiau pagal nutekėjusias į viešumą specifikacijas galime spręsti, kad tai vienas geriausių BlackBerry telefonų iš Curve linijos. Žemiau pateiktoje nuotraukome matome, kaip naujasis BlackBerry telefonas atrodys. Išlaiko savo formą ir linijas, tačiau atrodo kiek moderniau, naujoviškiau.

BlackBerry Curve Apollo 

BlackBerry Curve Apollo

BlackBerry Curve Apollo turės HGVA ekraną, kurio raiška sieks 480 x 360, Marvel Tavor MG-1 800MHz procesorius, 512MB RAM, Wireless N, GPS, o taip pat NFC technologiją. Atrodo taip, kad Marvel procesorius buvo naudotas praėjusiose BlackBerrie versijose, tačiau dabar taktinis dažnis siekia 800MHz vietoj 600MHz. Tikimės, kad naujoji BlackBerry OS 6.1 puikiai atskleis telefono galimybes.

BlackBerry Curve Apollo yra tik 11mm plonumo, bei turi 5 megapikselių kamerą su LED blykste. Daugiau žinių, kaip ir apie kainą, nėra atskleista apie šį naują Curve linijos atstovą.

ŠaltinisKomentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Susiję telefonai


BlackBerry Torch 9800

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai