telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

GSMarena.lt susidomėjimų puslapyje TOP20

GSMarena.lt susidomėjimų puslapyje TOP20

 

Visada skelbiame apie kitų portalų, gamintojų statistikas, tačiau šį kartą nusprendėme padaryti savo statistiką. Apie kokią konkrečiai statistiką kalbame? Telefonų susidomėjimu. Pateiksime TOP20 mūsų tinklalapio telefonų, kurie iki šios dienos buvo lankomiausi apytiksliai metų laikotarpyje.

Skaičius paimsime procentaliai iš TOP 20 lankomiausių.

Top20 

Kaip matome iš grafiko, pirmos vietos laurus skina Nokia N8, turintis 12 megapikselių kamerą, HDMI jungtį bei atnaujintą Symbian^3 versiją. Šis lankomumas ne iš piršto laužtas, kadangi pastebėjome ypatingai didelį susidomėjimą iš klientų pusės.

Nokia N8 

Nokia N8 

Antroje vietoje Nokia 5800 su GPS, 3.2 megapikselio kamera, Wi-Fi bei 8 GB atminties kortele komplektacijoje. Šis modelis ypač pasisekęs, kadangi iš klientų pusės turbūt tik geriausi atsiliepimai. Prieš pasirodant Android OS ir Bada OS bei kol nebuvo populiarūs HTC, Nokia 5800 susidomėjimas buvo didžiausias, o tikriausiai dėl to, kad šis modelis patikimas bei turi visas pagrindines funkcijas, kurias turi ištobulinti sumanieji telefonai.

Nokia 5800 

Nokia 5800 XpressMusic 

Sony Ericsson gamintojas su telefonu Sony Ericsson X10 prasimušė į trečiąją vietą, kuris nedaug atsiliko pastarajam Nokia telefonui. Populiarumas didelis turbūt dėl to, kad pasirodė vienas iš pirmų su Android operacine sistema, kuris turėjo vieną didžiausių ekranų.

Sony Ericsson Xperia X10 

Sony Ericsson Xperia X10 

Nokia 5230 savo populiarumą (4 vieta) pateisina tuo, kad turi operacinę sistemą,  GPS imtuvą bei maža kaina. Maža kaina ir GPS galimybės nulėmė populiarumą, visgi kažko analogiško nelabai yra sukurta klientams norintiems liečiamo ekrano.

Nokia 5230 

Kaip nekeista, Apple iPhone 4 yra penktoje vietoje. Žinoma, susidomėjimas šiuo telefonu milžiniškas, visgi tai Apple kompanijos gaminys, kurio trokšta kone kiekvienas.

Apple iphone 4 

Apple iPhone 4 

Toliau sąrašą pratęsia Sony Ericsson Vivaz, Nokia X6, Samsung I9000, Nokia 5228, HTC Desire ir kiti, kuriuos matėme grafike.

Top20 

Pasiskirstymo pagal gamintojus, tai Nokia gamintojas užima pusė visų telefonų, toliau Samsung, Sony Ericsson, Apple ir HTC. Šios statistikos skaičiai yra beveik realūs pardavimams, kadangi Nokia telefonais Lietuvos gyventojai labiausiai pasitiki ir jais domisi, o tokie telefonai kaip LG, BlackBerry nėra populiarūs, tai matome ir statistikoje. Beje, pastebėjome tendenciją HTC gamintojo telefonų susidomėjimu, kuris ateityje turėtų tik augti.

 Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai