telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

„Microsoft“ pristatė du naujus „Surface“ planšetinius kompiuterius

„Microsoft“ pristatė du naujus savo planšetinius kompiuterius „Surface 2“ („Surface RT“ įpėdinis) bei „Surface Pro 2“ („Surface Pro“ įpėdinis). Pradėsime nuo tikro planšetinio kompiuterio „Surface 2“.

Taigi, skirtingai, negu buvo manyta, „Windows RT“ - išlieka. Naujasis „Surface 2“ turės atnaujintą „Windows RT 8.1“ OS.

Vietoje to, kad „Microsoft“ nustebintų mus nauju dizainu, Amerikos kompanija paliko tikrai smagų „Surface“ dizainą ir tiesiog patobulino šį planšetinį kompiuterį iš vidaus. Tiesa, „Surface 2“ yra kiek plonesnis nei pirmtakas, tačiau tai nėra labai svarbu, svarbiau yra tai, kad naujasis „Microsoft“ planšetas nuo galės pasigirti žymiai kokybiškesniu ekranu nei „Surface RT“ - šis turėjo 1366 x 768 raiškos ekraną, o „Surface 2“ turi Full HD – 1920 x 1080 – raiškos ekraną. Po korpusu „Surface 2“ slepia „Nvidia Tegra 4“ procesorių („Surface RT“ turėjo „Tegra 3“). Nors „Tegra 4“ toli gražu nėra populiariausias procesorius telefonuose, tačiau planšetiniuose kompiuteriuose šis „Nvidia“ gaminys jau pradėjo skintis kelią.

Be to, „Surface 2“ pirkėjams „Microsoft“ paruošė ir šiokių tokių dovanų – jie gaus priėjmą prie „Skype“ Wi-Fi taškų vieneriems metams nemokamai ir taip pat – vienerius metus jūs galėsite daryti tarptautinius „Skype“ skambučius taip pat nemokamai. O be to, „Surface 2“ naudotojai gaus ir 200 GB vietos „Skydrive“.

Žinoma, jeigu prie savo „Surface 2“ norėsite naudoti ir papildomą klaviatūrą, galėsite pasirinkti iš šių „Microsoft“ itin plonų klaviatūrų - „Touch Cover 2“, „Type Cover 2“ ir naujojo „Power Cover“. „Touch Cover 2“ yra dar lengvesnis ir plonesnis nei pirmtakas, „Type Cover 2“ irgi tapo plonesnis ir be to jis dabar galės pasigirti ir LED apšvietimu. Tuo tarpu naujasis „Power Cover“ pasižymi baterija paties priedo viduje, o ji, savaime aišku, padės žymiai pagerinti baterijos tarnavimo laiką. Tai primena „Asus Transformer“ planšetiniuose kompiuteriuose naudojamą technologiją.

Kokia kaina bus Europoje (ir mūsų parduotuvėse) – nežinome, tačiau Amerikoje „Microsoft Surface 2“ bus pardavinėjamas už 449 USD. Palyginimui, naujasis „iPad“ ten kainuoja 500 USD, o naujieji „Nexus 7“ - 229 bei 279 USD už 16 bei 32 GB versijas atitinkamai. Ar verta tiek mokėti už kompiuterį, turintį tik 100,000 programėlių, kas yra juokinga, palyginus su konkurentais? Spręsti jums.

Taip pat „Microsoft“ pristatė ir „Microsoft Surface Pro 2“ - tai labiau Ultrabook'as nei planšetinis kompiuteris, tačiau vieni vadina taip, kiti kitaip ir jūs turite pilną teisę tai daryti

Charakteristikos

„Surface Pro 2“ turi tą patį 10.6 colių, 1920 x 1080 „ClearType“ ekraną, kaip ir pirmatakas, tačiau naujasis „Surface Pro 2“ galės pasigirti net 46% geresniu spalvų atvaizdavimu ir daugybe kitų pagerinimų. Tai reiškia, kad „Surface Pro 2“ bus dar geresnis pasirinkimas profesionalams, kurie itin didelį dėmesį skiria ekrano kokybei, tačiau tuo pačiu tai bus naudinga ir įprastiems vartotojams, kadangi ekranas spalvas atvaizduos tiksliai, net ir būnant lauke, kai saulė šviečia itin ryškiai.

Kitos „Surface Pro 2“ charakteristikos taip pat gan malonios – naujas „Haswell“ architektūros „Intel Core i5“ procesorius, o tai reiškia, kad šio kompiuterio baterija laikys net 75% ilgiau nei jo pirmtakas. Be to, „Surface Pro 2“ veiks žymiai tyliau, tačiau aušintuvas vis dar bus kompiuterio viduje. Kalbant apie aksesuarus, jie bus tokie patys, kaip ir įprastam „Surface 2“.

Kiti patobulinimai

Dar nepaminėjome ir kitų – nedidelių, tačiau svarbių atnaujinimų naujajame „Surface Pro“. Visų pirma, šis kompiuteris gavo naujus „Dolby surround“ garsiakalbius, kurie leis mėgautis kokybiška muzika.

Be to, „Microsoft“ pašalino „Windows“ logotipą galinėje „Surface“ dalyje, nuo šiol ten puikuosis „Surface“ logotipas.

Kaina

Savaime aišku, „Surface Pro 2“ bus varomas „Windows 8.1 Pro“ OS. 64 GB vidinės atminties ir 4 GB RAM turinti versija kainuos 899 USD. Bet bus ir kitų „Surface Pro 2“ versijų – viena su 128 GB vidinės atminties ir 4 GB RAM, antra su 4 GB RAM ir 256 GB vidinės atminties, o trečia – su 8 GB RAM ir 512 GB vidinės atminties. Pastaroji kainuos net 1799 USD, o Lietuvoje, žinoma ir dar daugiau. Ką manote apie šiuos „Microsoft“ produktus?Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai