telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

Nokia 3720 Classic testavimas

Nokia 3720 Classic testavimas

Šį kartą nusprendėme parodyti Nokia 3720 Classic testą, kuriame pamatysime atsparumą drėgmei, slėgimui ir smūgiams.

Pradėkime nuo pirmojo testo, atsparumas drėgmei. Iš pradžių telefonas buvo įmestas į stiklinę pripiltą alaus. Šį testą atlaikė, ištrauktas telefonas vis dar veikė. Tuomet buvo pakištas po vandens čiurkšle. Galbūt šis testas jam per lengvas, nes po antrojo bandymo taip pat veikia puikiai, išskyrus traškantį garsiakalbį, tačiau po dešimties minučių atsistatė garsas į pradinę stadiją. Detaliau siūlome pažiūrėti vaizdo medžiagą.

 

 

Antruoju bandymu buvo bandoma sutraiškyti Nokia 3720 Classic pervažiuojant su automobiliu. Išskyrus nešvarumus ir įbrėžimus abejuose galuose galinio dangtelio, Nokia 3720 Classic neturėjo jokio kitokio pažeidimo. Tai išties puikus pasiekimas. Priekinis dangtelis liko visiškai sveikas, stikle nebuvo įbrėžimų ar kokių nors kitų pažeidimų. Atsižvelgiant, kad didžioji dalis telefono korpuso pagaminta iš plastiko, tai galime tokį pasiekimą pagirti.

Štai ir paskutinis bandymas su šiuo telefonu. Pirmuoju kartu telefonas buvo nuspiriamas link sienos ir šį kartą taip pat nieko blogo jam nenutiko. Numetus 3720 Classic, atsirado įbrėžimų ant priekinio ir galinio dangtelio, atsidarė apatinis dangtelis, tačiau tai maža problema.

 

Pabaigai galime padaryti išvadą, kad Nokia 3720 Classic yra pakankamai atsparus telefonas, kuris atlaikė drėgmę, slėgį, spyrius, metimus. Žinoma, patarsime tik nemėtyti Nokia 3720 Classic iš per ne lyg aukštai, kadangi garsiakalbis gali sugesti. O štai nuotraukos po šių testų.

Nokia 3720 Classic Nokia 3720 Classic

Nokia 3720 Classic 

Nokia 3720 Classic 

Nokia 3720 Classic 

Nokia 3720 Classic Komentarai

Pleomax, Data: 2010-06-15 10:45:58
As ir turiu 3720 bet kai pameciau ir moteris uzlipo su aukstakulniu suskilo netik ekrano apsauga bet ir ekranas. :) Gal kas zino kur nebrangiai Kaune butu galima pakeisti priekini korpusa? Rasykit i el-pasta.
Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Susiję telefonai


Nokia 3720 Classic

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai