telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

Nokia Oro su 18 karatų auksu ir Symbian Anna

Nokia Oro su 18 karatų auksu ir Symbian Anna

Nokia išleidžia vieną papildomą prabangesnės klasės telefoną – Nokia Oro. Symbian sumanusis telefonas turės panašias medžiagas, kokias turėjo Nokia 8800 linija: 18 karatų auksu padengtas korpusas, safyro kristalai ir oda.

Telefonas veiks su naujausia Symbian operacinės sistemos versija Anna bei turės visus šiuolaikinius duomenų perdavimo būdus – microUSB, Bluetooth, Wi-Fi, GPS ir 3G su HSDPA. Nokia Oro bus su 3.5 colio įstrižainės ClearBlack AMOLED ekranu bei turės nHD rezoliuciją.

Nokia OroNokia Oro

Nokia Oro

Nokia Oro yra masinės gamybos Nokia C7 modelis, tačiau Nokia patikino, kad nekils nesklandumų su jo veikimu. Konstrukcijos kokybė yra pagerinta kadangi medžiagos naudojamos brangesnės.

18 karatų auksas dengia rėmelį aplink priekinę panelę, o mygtukai ir dalis aplink kameros lęšį yra sukonstruoti nesibraižančiais paviršiais. Galinis dangelis bus padengtas natūralia oda, pagrindinis mygtukas yra iš safyro kristalo, kuris yra 8 kartus kietesnis nei stiklas.

Prabangusis Nokia Oro turėtų pasirodyti šių metų trečiame ketvirtyje Europoje, o kaina turėtų siekti apie 2000lt prieš mokesčius.Komentarai

Mindaugas, Data: 2011-05-27 05:16:40
Kaip suprasti apie 2000 litu pries mokescius?
Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Susiję telefonai


Nokia Oro

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai