telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

Opera Mini 5 beta versiją jau galima parsisiųsti

Opera Mini 5 beta versiją jau galima parsisiųsti

 

Prieš dvi dienas buvo išleista nauja penktoji Opera Mini 5 versija, kuri yra pasaulyje populiariausia ir plačiai naudojama mobiliuosiuose telefonuose internetinė naršyklė. Pristatančią naujas savybes ir elegantišką dizainą, beta versiją galime jau parsisiųsti.

Opera Mini 5 pasirodė neužilgo, kai pasirodė Opera 10, kuri buvo išleista tik prieš dvi savaites, su atnaujintu dizainu ir pagerintu funkcionalumu. Kortelių panaudojimas atvyksta į mobiliąją Opera versiją, kurios suteikia greitesnį naršymą tarp internetinių puslapių.

Greitas Rinkimas ( Speed Dial) siūlo greitą prieigą prie jūsų pamėgtų puslapių, tiesiogiai iš naršyklės pradinio puslapio. Panašus į kompiuterinę versiją Google Chrome ir Opera 10, Opera Mini 5 suteiks galimybę įrašyti 9 puslapių nuorodas, kurias bus galima įrašyti pačiam arba jos bus automatiškai įrašytos pagal jūsų labiausiai lankomus internetinius puslapius.

 

Opera Mini 5 Opera Mini 5 

Opera Mini 5 Opera Mini 5

 

Slaptažodžio vadovas taip pat įdiegtas į Opera Mini 5, saugantis įvairius vartotojo vardus ir slaptažodžius el.pašto, socialinių tinklų, internetinės bankininkystės ir pnš.

Galiausiai Opera Mini 5 yra optimizuota „touchscreen“ telefonams ir įprastų klaviatūrų telefonams. Taigi manome, kad tai suteiks puikias naršymo galimybes.   

Opera Mini 5 Opera Mini 5 Opera Mini 5

 Opera Mini 5 Opera Mini 5 Opera Mini 5

Opera Mini 5 Opera Mini 5

 

O štai oficialus demo video Opera Mini 5:

 

Opera Mini 5 yra vis dar beta versija, bet jau galima parsisiųsti visiems mobiliems telefonams palaikantiems Java ( taip pat skirta Blackberry telefonams). Tiesiai iš telefono galite parsiųsti spausdami čiaLauksime vartotojų diskusijų ir įvertinimų apie šią naująją naršyklės versiją.

 

 Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai