telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

Prieš „Microsoft“ įsigyjant „Nokia“, šie testavo telefonus su „Android“

Kai „Nokia“ pradėjo bendradarbiauti su „Microsoft“, buvo tokių žmonių (ir iki šiol yra), kurie norėjo pamatyti „Nokia“ telefoną su „Android“ OS. Žinoma, ši galimybė išnyko, vos tik „Microsoft“ įsigijo „Nokia“ mobiliųjų telefonų padalinį. Šis „Microsoft“ pirkinys iškėlė tikrai daug klausimų – visų pirma – kodėl „Microsoft“ reikėjo pirkti „Nokia“, jeigu ši kompanija ir taip kūrė ypatingus „Windows Phone“ įrenginius? Į šį klausimą žmonės atsako skirtingai – vieni sako, kad „Nokia“ buvo arti bankroto ribos ir parsidavimas „Microsoft“ buvo geriausias galimas sprendimas, o kiti sako, kad Suomių kompanija galvojo palikti „Windows Phone“ laivą ir pereiti prie „Android“.

Panašu, kad antrasis variantas tikrai galėjo tapti realybe - „The New York Times“ pranešė, jog „Nokia“ testavo telefonus su „Android“ OS iki parsidavimo „Microsoft“. Ir tai nebuvo tiesiog testavimas, „Nokia“ iš tiesų planavo išleisti „Android“ įrenginį, įsibėgėjus 2014 metams ir „Microsoft“ tai žinojo.

Tiesa, šaltinių teigimu, „Nokia“ perėjimas prie „Android“ OS nebuvo pagrindinė priežastis, kodėl „Microsoft“ įsigijo Suomių kompaniją, tačiau kaip yra iš tikrųjų – žino tik „Microsoft“. O jūs, ar norėtumėte, kad „Nokia“ kurtų telefonus su „Android“?Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai