telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

„Samsung Galaxy Gear“ išmanusis laikrodis - jau rytoj

Rugsėjo ketvirtą dieną galimai bus pristatytas „Samsung Galaxy Gear“ išmanusis laikrodis – apie jį internete jau galima rasti galimybę informacijos ir net nuotraukų. Taigi, ką jūs turite žinoti apie šį įrenginį, kuris, ko gero, pasaulio nepakeis, tačiau dėmesio tikrai susilauks nemažai.

Tai nebus tik sumažinta „Galaxy S4“ versija

Prieš kelias savaites internete pasirodė „Galaxy Gear“ nuotrauka, kuriame šis laikrodis atrodo tarsi tiesiog sumažinta „Galaxy S4“ versija ir tai, žinoma, neatrodė nei gražu, nei patogu. Tačiau pasak Om Malik patikimų šaltinių, tikrasis „Galaxy Gear“ tikrai taip neatrodys.

Malik taip pat pranešė, jog renginio Berlyne metu, kuris vyks prieš pat IFA 2013, „Samsung“ pristatys kitokį, žymiai labiau išbaigtą produktą, o seniau internete pasirodžiusi „Galaxy Gear“ nuotrauka tebuvo programuotojams skirtas prototipas. „Samsung“ yra toli gražu ne pirma kompanija, kuri dalija įrenginių prototipus programuotojams – labiausiai įsimintinas pavyzdys, ko gero, buvo „BlackBerry“ su „BlackBerry 10“ OS.

Galingesnis nei dauguma pigesnių išmaniųjų telefonų

Pasak „SamMobile“ ir „GigaOM“ (o tai, kaip žinia, patikimi šaltiniai), „Galaxy Gear“ turės ganėtinai įspūdingas charakteristikas, kokiomis gali pasigirti ir dauguma vidutinės klasės išmaniųjų telefonų:

  • Samsung Exynos 4212“ dviejų branduolių, 1.5 GHz procesorius

  • ARM“ „Mali-400 MP4“ GPU (ta pati GPU, kurią turi ir „Galaxy SII“

  • 1 GB operatyviosios atminties

  • 2.5 colių, 320x320 OLED ekranas

  • Bluetooth 4.0 Low-Energy

  • Android 4.3“ (greičiausiai dėl integruoto Bluetooth LE palaikymo)

  • Akselerometras ir kiti sensoriai

  • Kamera ir mikrafonas

  • 24 valandas atlaikanti baterija, naudojant neintensyviai arba 10 valandų atlaikanti baterija, naudojantis intensyviau.

Kaip matome, pagal charakteristikas šis įrenginys yra beveik „Samsung Galaxy SII“ lygio, tačiau „Galaxy Gear“ turės kiek galingesnį ir naujesnį procesorių, kuris leis naudotis įvairiomis programinės įrangos galimybėmis.

Modifikuota „Android“ OS

Pasak „GigaOM“, „Galaxy Gear“ „Android“ OS bus tikrai neblogai modifikuota – tą patį patvirtina ir „VentureBeat“ nutekinti ekrano vaizdai. Naujasis „Gear“ naudos naujausią „Android“ OS be virtualios klaviatūros ir be naršyklės.

Jeigu norėsite naudotis programėlėmis, jums teks turėti būtent „Samsung“ telefoną ir būtent „Samsung“ programėlių parduotuvę, bet šio laikrodžio prijungimas prie „iPhone“ ir kitų įrenginių taip pat paminėta kaip tikrai galimas dalykas. „Samsung Galaxy Gear“ galės jums pranešti apie žinutes, rodyti „Facebook“, „Twitter“ ir t.t. O jeigu norėsite kažkokių labiau ypatingų funkcijų, teks naudotis trečios šalies programėlėmis.

Samsung Galaxy Gear“, pagal planus, turėtų pasirodyti jau rytoj. Ar tai bus kažkas įspūdingo – nežinome. Belieka tik laukti. O ką apie tokį įrenginį manote jūs?Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai