telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

„Samsung“ pristatė „Samsung Galaxy Round“ su lenktu ekranu

Antradienio naktį „Samsung“ pristatė pirmąjį išmanųjį telefoną su lenktu ekranu. Kol kas „Galaxy Round“ bus prieinamas tik Pietų Korėjos rinkai ir ten jis kainuos apie 1000 JAV dolerių, todėl jeigu šis telefonas ir bus atgabentas į Lietuvą – jis kainuos nežmoniškai daug. Kol kas jis bus prieinamas tik rudos spalvos, tačiau vėliau pasirodys ir daugiau šio modelio spalvų.

Šis telefonas pasižymi ne tik lenktu ekranu, tačiau ir keliomis ypatingomis programinės įrangos galimybėmis. Pavyzdžiui, jeigu šiek tiek „paridensite“ savo telefoną, jis parodys, kiek dabar valandų ir kiek įkrauta yra jūsų baterija.

„Galaxy Round“ turi ir funkciją, pavadinimu „Gravitacijos Efektas“. Tiesa, su gravitacija ji nieko bendro neturi – kai jūsų telefono ekranas bus išjungtas, o muzika gros, jūs galėsite paliesti kairę ekrano dalį, kad telefonas grotų prieš tai buvusią dainą arba paliesti dešinę ekrano dalį, kad telefonas pradėtų groti kitą dainą. Be to, savo ekrane vienu metu galėsite matyti dvi programėles.

Kalbant apie paties telefono charakteristikas, jos labai smarkiai primena „Galaxy Note III“ specifikacijas – 5.7 colių „Super AMOLED“ ekranas su 1080 x 1920 raiška, keturių branduolių 2.3 GHz „Snapdragon 800“ procesorius, 3 GB operatyviosios atminties, 2800 mAh baterija, „Android 4.3“, 13 megapikselių galinė kamera. Tačiau „Samsung“ nebus vienintelis gamintojas, turintis telefoną su lanksčiu ekranu – tokį jau kuria ir kitas P. Korėjos gamintojas - „LG“. Ką manote apie tokius telefonus?Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Susiję telefonai


Samsung Galaxy Round

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai