telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

Samsung pirmasis telefonas su Tizen OS šių metų MWC Barselonos parodoje

Samsung pirmasis telefonas su Tizen OS šių metų MWC Barselonos parodoje

Laukti, kada „Samsung“ pagaliau pristatys pirmąjį išmanųjį telefoną su „Tizen“ operacine sistema, liko jau visai mažai. Korėjos kompanija, kuri bendradarbiauja su „Intel“ (ši taip pat priklauso „Tizen“ aljansui) išsiuntė pakvietimus į spaudos konferenciją vasario mėnesį. Tiesą pasakius, ši spaudos konferencija vyks vos diena prieš „Mobile World Congress“ renginio Barselonoje oficialią pradžią.

Pakvietime nėra tiksliai nurodytas joks prietaisas, kurį pristatys abi kompanijos, tačiau užsimenama, kad „Samsung“ pademonstruos „Tizen OS“, veikiančią tikruose įrenginiuose. Taip pat šis renginys bus žvilgsnis į tai, kokią „didelę pažangą „Tizen“ projektas padarė nuo praeitų metų renginio“.

Pasak „CCS Insight“ analitiko Geoff Blaber, „Samsung“ taip pademonstruos komercinius įrenginius jau „Mobile World Congress“ parodos metu. Tai sutvirtintų „Samsung“ mobiliosios sistemos pagrindą ir būtų kaip atspirtis išmaniųjų telefonų verslui, jei kartais reikalai su „Android“ pakryptų blogesne linkme.

Lapkričio mėnesį, 36 kompanijos išreiškė pritarimą „Tizen“, tarp kurių buvo „Panasonic“, „eBay“, „Sharp“, „McAfee“, „Intel“.

Taigi dabar belieka sulaukti vasario 23 dienos ir išvysime, ką mums parengė „Samsung“ ir „Intel“. „Mobile World Congress 2014“ renginys vyks Barselonoje nuo vasario 24 iki 27 dienos.Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai