telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

„Sony Xperia Z Ultra“ ir „Samsung Galaxy Mega 6.3“ - du peraugę telefonai

Kompanijos „Sony“ ir „Samsung“ kovos tarpusavyje su savo naujais telefonų ir planšetinių hibridais - „Sony Xperia Z Ultra“ ir „Samsung Galaxy Mega 6.3“. Pastaruoju metu tapo madinga gaminti telefonus su itin dideliais ekranais, tačiau „Xperia Z Ultra“ ir „Galaxy Mega 6.3“ yra ypatingai dideli telefonai, todėl juos galima net ir priskirti kitai kategorijai ir su „Galaxy Note“ gaminių serija abu jie nekonkuruoja.

Sony Xperia Z Ultra“ parduotuves turėtų pasiekti trečiame šių metų ketvirtyje, tuo tarpu „Samsung“ hibridas lentynas jau yra pasiekęs.

Sony Xperia Z Ultra“ turi jau firminėmis tapusias „agresyvias“ formas“, metalinius šoninius apvadus ir taip pat galima pasirinkti korpusą iš trijų galimų spalvų – juodos, baltos ir violetinės. Be to, šis monstras yra pats ploniausias telefonas su Full HD raiškos ekranu ir dar jis turi IP55 bei IP58 sertifikatus, kas reiškia, kad „Xperia Z Ultra“ yra atsparus vandeniui bei dulkėms.

Pagrindinis „Z Ultra“ konkurentas, „Samsung Galaxy Mega 6.3“, turi plastikinį korpusą, metalinius šoninius apvadus. Kitaip tariant, tai eilinis „Samsung“ telefonas, tačiau kiek didesnis. Šis hibridas gali būti dviejų spalvų ir skirtingai negu „Xperia Z Ultra“, jis turi nuimamą dangtelį su galimybe pakeisti baterija. Taip pat šis telefonas, kaip ir „Z Ultra“, turi galimybė įsidėti MicroSD kortelę. Galima teigti, jog „Galaxy Mega 6.3“ yra kiek mažiau prabangus nei konkurentas, tačiau nevertėtų pamiršti, jog šio „Samsung“ gaminio kaina irgi bus mažesnė.

Abu telefonai yra tikrai galingi. Tiesa, „Sony Xperia Z Ultra“ pasižymi kiek geresnėmis charakteristikomis – jis turi 2.2 GHz, keturių branduolių „Qualcomm Snapdragon 800“ procesorių, „Adreno 330“ GPU, 2 GB operatyviosios atminties, neišimamą 3050 mAh bateriją, 16 GB vidinės atminties su galimybe ją praplėsti atminties kortele iki 64 GB, 2G, 3G, 4G ryšius bei Bluetooth 4.0, Wi-Fi, NFC ir GPS. „Sony Xperia Z Ultra“ šiuo metu yra bene galingiausias telefonas rinkoje.

Kaip jau minėjome, „Samsung“ gaminys yra kiek silpnesnis, tačiau visas reikalingas technologijas jis turi, o šio telefono galios pakaks tikrai daugumai paprastų naudotojų. „Galaxy Mega 6.3“ pasižymi 1.7 GHz taktinio dažnio, dviejų branduolių „Snapdragon 400“ procesoriumi su „Adreno 305“ GPU, 1.5 GB operatyviosios atminties, 8/16 GB vidinės atminties su galimybe ją praplėsti, išimama 3200 mAh talpos baterija ir visais ryšiais, kuriuos turi ir „Sony Xperia Ultra Z“.

Ekranas – svarbiausia šių dviejų telefonų savybė. „Sony Xperia Z Ultra“ turi 6.44 colių „Triluminous“ ekraną, kuris yra atsparus dūžiams ir įbrėžimams. Ekrano raiška yra Full HD (1920 x 1080), todėl vaizdas yra labai detalus.

Galaxy Mega“ turi vos vos mažesnį, 6.3 colių ekraną, tačiau jis yra įprastos „LCD“ technologijos, o jo raiška tesiekia HD (1280 x 720), todėl colyje yra 233 taškai, todėl vaizdas šiame telefone bus mažiau detalesnis nei „Z Ultra“.

Sony Xperia Z Ultra“ pasižymi nauja „Sony Xperia“ vartotojo sąsaja su „Battery Stamina“ režimu, kuri padeda taupyti telefono bateriją. Tuo tarpu „Samsung Galaxy Mega 6.3“ turi įprastą „TouchWiz“ apvalkalą. „Sony“ UI leidžia vartotojams naudoti pieštuką, tušinuką ar bet kokį kitą daiktą, turintį bent 1mm diametrą kaip stylus'ą,

Tuo tarpu „Galaxy Mega 6.3“ siūlo vartotojams „Air View“ ir „Group Play“ funkcijas. „Air View“ leidžia vartotojams valdyti telefoną, neliečiant jo ekrano. Pavyzdžiui, galėsite atsiliepti į skambutį, peržiūrėti foto albumą ir t.t. Tuo tarpu „Group Play“ funkcija leidžia siųsti muziką, nuotraukas ar vaizdo įrašus keliems žmonėms, o visa tai vyks per Wi-Fi, todėl tai yra žymiai geresnis pasirinkimas nei Bluetooth.

Kalbant apie šių dviejų telefonų kameras, „Sony Xperia Z Ultra“ turi 8 MP galinę kamerą ir 2 MP priekinę kamerą. Taip pat šis hibridas turi HDR ir optinę vaizdo stabilizaciją nuotraukoms ir vaizdo įrašams.

Samsung Galaxy Mega 6.3“ taip pat turi 8 MP galinę kamerą ir 1.9 MP priekinę kamerą vaizdo skambučiams. Tačiau šis įrenginys neturės nei HDR, nei optinės vaizdo stabilizacijos, bet jis pasiūlys kelias „TouchWiz“ programinės įrangos galimybes, kaip kad „Drama Shot“, „Sound & Shot“, „Story Album“ ir t.t.

Apibendrinant, galime drąsiai teigti, kad „Samsung Galaxy Mega 6.3“ yra labiau pritaikytas paprastiems žmonėms (tą mums sufleruoja ir šio telefono kaina), tuo tarpu „Sony Xperia Z Ultra“ yra labiau orientuotas į žmones, kuriems reikia ypatingos galios. Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai