telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

Sony Ericsson XPERIA Pureness pasirodys lapkrityje už 600 eurų

Sony Ericsson XPERIA Pureness pasirodys lapkrityje už 600 eurų

 

Sony Ericsson Xperia Pureness yra pirmasis mobilusis telefonas su permatomu ekranu. Taigi šio naujojo telefono pardavimai turėtų prasidėti lapkričio mėnesį, bent jau Jungtinėje Karalystėje.

Šis telefonas yra įgavęs išskirtinai prabangaus telefono vardą, Sony Ericsson XPERIA Pureness nebus parduodamas paprastose mažmeninėse telefonų parduotuvėse, tačiau bus parduodamas tiktai aukštos klasės ir drabužių parduotuvėse už apytiksliai 600 eurų. Iš planuojamų parduodamų vietų, galime įsitikinti, jog tai bus neįprastas telefonas.

Sony Ericsson šį naujausią aparatą apibūdina, kaip „paprastas telefono dizainas atnešantis gražų meistriškumą ir sąvoką, pokalbis, tekstas, laikas“. Pureness yra nusitaikę į aukštos klasės prabangą ir įrangos specifikacijas.

Ankščiau žinomas kaip Kiki, Xperia Pureness bus reklamuojamas kaip meno kūrinys, o ne technologijų rinkinys. Sony Ericsson šį telefoną pristatys ne masinei rinkai, o labiau pavienei.

Panašus kitas prabangus telefonas – Motorola Aura, Xperia Pureness bus parduodamas aukštos klasės parduotuvėse tokiose kaip „Selfriges“. Taigi bus galima surasti lapkričio mėnesį.

 

Ar Lietuvoje šis telefonas bus parduodamas? Nėra jokių žinių apie tai, teks palaukti tolimesnių žinių, galbūt Sony Ericsson suteiks galimybę įsigyti telefoną Lietuvos teritorijoje.

 

 Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Susiję telefonai


Sony XPERIA Pureness

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai