telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

„Microsoft“ generalinis direktorius Steve Ballmer atsistatydins per artimiausius 12 mėnėsių

Microsoft“ generalinis direktorius Steve Ballmer atsistatydins iš savo posto per artimiausius 12 mėnėsių po 13 metų vadovavimo kompanijai, kuri sukūrė tokius produktus kaip „Windows“, „Windows Phone“, „Microsoft Office“ ir „Xbox“.

 

Microsoft“, kaip žinia, buvo įkurta Bill'o Gates'o 1976 metais ir Gates'as vis dar „Microsoft“ dalis, tačiau dabar šis milijardierius labiau dėmesį kreipia į labdaringą veiklą, o nuo 2000 metų „Microsoft“ vadovavo Steve Ballmer.

Bet prieš kelias dienas pats Ballmer'is pranešė, jog per 12 mėnėsių jis turėtų atsistatydinti, tuo tarpu „Microsoft“ ieškos žmogaus, kuris jį galės pakeisti.
Steve mes prisiminsime ilgai. Dėl jo ekstravagantiško charakterio, dėl to, kad šis žmogus vadovavo „Microsoft“ ir tada, kai kompanija krito, ir tada, kai kompanija buvo pakilusi į aukštumas. Steve Ballmer vadovavo „Microsoft“ tada, kai buvo išleista „Windows Vista“ OS, tačiau šis žmogus buvo atsakingas ir už „Windows 7“, tačiau tada – dar vienas fiasko - „Windows 8“. Ko gero prisimenate, kaip „Microsoft“ generalinis direktorius juokėsi iš „iPhone“? Būtent Steve kaltas dėl to, kad „Microsoft“ pavėlavo į mobiliųjų OS traukinį, tačiau dabar Ballmer'io dėka mes turime „Windows Phone“. Steve vadovaudamas „Office“ kūrimui atpirko visus nuostolius, kuriuos teko patirti kuriant „Surface RT“ planšetą.
Dar tik prieš kelius mėnėsius „Microsoft“ pranešė apie dideles permainas vadovybėje. Kadangi Steven'as Sinofsky paliko kompaniją prieš daugiau kaip pusę metų, realiausias kandidatas į generalinio direktoriaus postą atrodo Julie Larson-Green arba Joe Belfiore.

O kaip manote jūs – kas perims šį garbingą postą?Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai