telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

Telefonai ateityje

Telefonai ateityje

Šį kartą pažvelkime į ateities telefonus, tolimos ateities, apie kuriuos dar nėra jokios informacijos. 

Šioje vaizdo medžiagoje pateikiama tolimos ateities telefonai, kurie galbūt išvys rinką, o galbūt ir ne, nes tai gali būti tiesiog fantazija kūrybingų žmonių. Pateikiama išties puikaus dizaino, elegantiškų telefonų, kuriuos galbūt esame fantastiniuose filmuose apie ateitį. Kaip bus iš tikrųjų teks palaukti, o dabar pažiūrėkite patys ir išsirinkite savo mėgstamą telefoną. 

  Komentarai

Dovydas.Z, Data: 2010-03-25 03:58:15
antrajame vaizdo klipe buvo pavaizduoti seni mobilieji kurie buvo naujovemis tik kokeis 2001 :) ir seip keletas is pirmo video sutampa... bet antrajame pastebejau atsilepimus i komentarus kuriosia buvo rasoma kad jie visi Fake-netikri :D tiems kas nesidomi naujoviemis mobiliuju telefonu pasaulyje, tai gal ir yra kazkas netikra :/ tesiog kaip jau paminieta toje video daugelis yra konceptinei modelei kurie yra per brangus masinem pardavimui:) ir su tam tikrais iskylanceis nesklandumais... na kitaip sakant nebaigti :) tik vieno mobilaus telefono nesu mates ir nesuprantu kaip jis veike nuo 1:59-2:08min P.S. su tais 2001 pajuokavau :) nes dar nebuvo ant tiek isvystos technologijos na bet tai kad jie ne ateites mobilieji telefonai tai tikrai :) nors tie kuriejai kurie isradinieja tokius dalykus kurie pavaizduoti siose video medziagose yra zymei toliau pazenge uz paprasta ailini zmogu... taip kad gal ir galima juos pavadinti naujovemis-ateites mobileiseis telefonais.
Vaidas, Data: 2010-03-22 18:44:10
Pažiūrėk ir antrą, ten dar daugiau fantastikos pateikiama :)
Dovydas.Z, Data: 2010-03-22 17:54:56
cia seip is pirmosios video medziagos visi telefonai jau dabar bandomi daugelis net yra isleistu, tik vienas kur sukuria 3d spalvotaja jutimine holograma yra fantastinis daikciukas nes dabar jie uzima 5kvadratinius metrus~ ir seip veike is dvieju daliu. su dviejeis projektoreis ir kampineis sensor touch langais kurie sudeti i kubo forma kad sukurti 3d jutimine halograma na is triju daliu nes prijungtas prie super kompiuterio :), na bent jau kol iki Pocket didzio sumazes... nors kas cia zino jai NaNO technologijas pritaikys ir isvystis placiajam vartojimui gal ir bus imanoma kokeis 2015-2020metais~ pamatyti ir tokiu daikciuku nes pries 7metus~ buvo uzsiminta kad amerikecei ir rusai bando isvystiti ta technologija ir pagal viska super kompiuterei bus degtuku dezuciu dyzio, bet kiek zinau bando pritaikyti tik fantastinems reikmems, yra daug filmu sukurta apie NaNO technologija ir beveik visi siek tiek tikslus na bet, kiek yra zinoma tai jie dar patys tik fantazuoja ar bando pateikti klaidynga informacija ir kazka nuslepti:). bet jau daugiau kaip 100metu fantazijos greitai tampa realybe :) i antra video medziaga neziurejau nes is video screen shoto pasirode kad panasi fantastika bus.
Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai