Apie mus

Kas mes?

GSMarena.lt skaičiuoja jau kur kas daugiau nei 10 veiklos metų, išmaniųjų telefonų bei kitų įrenginių srityje. Nuo pat veiklos pradžios mūsų tikslas buvo - pasiūlyti klientams geriausia ir žemesne nei rinkos kaina, mobiliuosius telefonus bei kitus įrenginius. Stengiamės patenkinti visų klientų poreikius, todėl ypatingai didelį dėmesį skiriame prekių asortimentui, tad pas mus rasite ne tik naujus telefonus, bet ir atnaujintus telefonus (naudotus), ekspozicinius bei telefonus, su pažeista pakuote. Garantuojame, kad įrenginį, kuris pateisins Jūsų lūkesčius - ras kiekvienas. 

Per tiek darbo metų esame surinkę profesionalų - ekspertų komandą, kurie patars ir suteiks išsamią konsultaciją apie įrenginius bei padės išsirinkti Jums tinkamiausią. Toliau straipsnyje apie mus. 

Kas sudaro mūsų asortimentą?

Daugiau nei puse viso asortimento sudaro Apple ir Samsung išmanieji telefonai. Tačiau pas mus taip pat rasite ir nešiojamų kompiuterių, planšečių, bevielių ausinių, žaidimo konsolių ir įvairiausių telefono priedų, tokių kaip: apsauginiai dėklai, stikliukai, įkrovikliai ir pan.

Kokių gamintojų įrenginiais pas mus galite rasti?

Didžiąją dalį mūsų asortimento sudaro Apple, Samsung ir Google įrenginiai. Tačiau taip pat turime ir Xiaomi, Blackberry bei PlayStation įrenginių. 

Siekdami padidinti savo konkurencingumą tiek B2B, tiek B2C sektoriuose, mes nuolatos stengiamės klientams pasiūlyti itin palankias ir žemesnes, nei vyrauja rinkoje kainas.  

 

Turite klausimų, pastebėjimų ar pasiūlymų? Susisiekite su mumis!